Domowe ćwiczenia na jesienną chandrę. Dodadzą Ci energii, podkręcą metabolizm i poprawią humor

Dopadła cię jesienne chandra? Na nic nie masz siły, ani ochoty? Pogoda za oknem nie przekonuje cię do wyjścia na siłownię? W takim razie wykonaj ten zestaw ćwiczeń. Doda ci energii, popraw humor, wzmocni mięśnie i podkręci metabolizm. Do dzieła!
5 moich najlepszych ćwiczeń na płaski brzuch - trening Ambasadorki Myfitness Sylwii Nowak 5 moich najlepszych ćwiczeń na płaski brzuch - trening Ambasadorki Myfitness Sylwii Nowak Sylwia Nowak

Przeskoki w wykroku z ciosem

Stań w wykroku. Pamiętaj, aby kolana nie przekraczały linii palców. Jedną ręką wykonuj cios, drugą rękę trzymaj na gardzie. Następnie wykonaj wyskok w górę i wyląduj w odrowtnej pozycji. Wykonuj to ćwiczenie przez 30 sekund. 

Latte z batata, korzenny grzaniec, kawa pomarańczowa. Rozgrzewające jesienne kawy w wersji fit

Wspinaczka na piłce Wspinaczka na piłce Myfitness.pl

Wspinaczka górska na piłce

Do tego ćwiczenia potrzebujesz piłki - może być lekarska lub np. piłka do kosza. Jeśli nie posiadasz w domu żadnej z nich, to wykonaj to ćwiczenie opierają ręce na ziemi. W podporze przodem unoś kolana do klatki piersiowej w jak najszybszym tempie przez 30 sekund. 

Twist rosyjski z piłką Twist rosyjski z piłką Myfitness.pl

Russian twist

Ponownie w ćwiczeniu wykorzystamy piłkę lekarską. Jednak zamiast niej możesz użyć butelki z wodą, hantla, kettla lub innego ciężkiego przedmiotu. Usiądź na macie chwyć w dłonie obciążenie, nogi unieś nad ziemię. Następnie wykonuj skręty tułowia przez 30 sekund. 

Walczył o życie zmagając się z dużą nadwagą. Teraz jest trenerem modelek Victoria's Secret

Trenowałam jak Stephanie Davis Trenowałam jak Stephanie Davis Karolina Brzuszczyńska

Przysiad bułgarski

Do ich wykonania możesz wykorzystać krzesło lub kanapę. Oprzyj jedną nogę na krześle drugą wykonaj wypad do przodu. Uginaj i prostuj nogę w kolanie tak, jakbyś wykonywała przysiad. Pamiętaj, aby nie się nie pochylać, łopatki mają być ściągnięte, a klatka piersiowa wypchnięta do przodu. Wykonaj 15 powtórzeń na obie strony. 

Trening w stylu Kendal Jenner Trening w stylu Kendal Jenner Karolina Brzuszczyńska

Naprzemienne unoszenie ręki i nogi w podporze

W podporze przodem unoś i opuszczaj rękę i przeciwstawną nogę. Pamiętaj, aby dłonie znajdowały się pod barkami. Wykonuj to ćwiczenie 2 razy przez 30 sekund. 

Wznosy bioder i nóg w podporze Wznosy bioder i nóg w podporze Daniel Koper

Wznosy nóg w podporze bokiem

Ułóż ciało, jak do deski bokiem - oprzyj przedramię na ziemi, łokieć ustaw równo z linią barków, tułów napnij i trzymaj w jednej linii. Następnie unoś i opuszczaj nogę znajdującą się na górze. Dla utrudnienia możesz również w tym samym czasie unosić rękę. Wykonuj to ćwiczenie przez 30 sekund. Następnie zmień stronę. 


Wykonaj 3 obwody wszystkich ćwiczeń. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.