Boisz się przesilenia jesiennego? 5 trików, dzięki którym cię ominie

Wykorzystaj sezon letni jak tylko się da i spraw by przesilenie jesienne ominęło cię szrokim łukiem. Mamy dzisiaj dla ciebie 5 trików, które możesz zacząć wprowadzać do swojego życia już dziś, aby móc cieszyć się energią w sezonie jesiennym.
Trenuj na dworze Trenuj na dworze https://pl.pinterest.com/pin/AdfdcfbEtj5deFO5B8RS_eTcIysEpSeoDEkG0gwtn6gsQvJuAGiSncM/

Bądź cały czas aktywna

Niby oczywiste, ale uwierz nam, że to naprawde ma ogromne znaczenie. Korzystaj z pogody jaką teraz daje nam lato i ruszaj się, jak najwięcej. Aktywność fizyczna na świeżym powietrzu pozwoli ci dotlenić ciało i umysł, zredukować stres i poprawić humor, dzięki wydzielającym się hormonom szczęścia. W dodatku piękna pogoda sprawi, że będziesz pozytywnie nastawiona do otaczającego cię świata. 

Trenujesz, ale nie widzisz zarysu mięśni? Wiemy, co robisz źle

Sałatka z truskawkami i szpinakiem to prawdziwa bomba witamin Sałatka z truskawkami i szpinakiem to prawdziwa bomba witamin Pinterest

Jedz jak najwięcej warzyw i owoców

Postaw na świeże, sezonowe warzywa i owoce. Korzystaj garściami z letnich dóbr, jakie daje nam natura. Świeże produkty dodadzą ci mnóstwo witamin i wiatalności. Pamiętaj, że przesilenie jesienne, zmęczenie i zły nastrój często wynikają z niedoborów, dlatego zadbaj o ich prawidłową ilość juz teraz. 

Wiemy ile ważą polskie gwiazdy

suplementacja w ciąży suplementacja w ciąży fotolia.com

Witamina D3

Skoro już mowa o witaminach, to jedną z podstawowych witamin, od których zależy nasza energia i nastrój jest witamina D3. W Polsce większość z nas cierpi na niedobory witaminy D3. 

Gdzie ją znajdziesz?

Witamina D3 występuje w niektórych produktach spożywczych, takich jak jajka, produkty mleczne, sery, czy oleje roślinne. Jednak największa jej ilość jest dostarczana przez słońce. Dlatego koszystaj ze słonecznego lata łapiąc jak najwięcej promieni. A dodatkowo zaopatrz się w supleent diety - witaminę D3 w połączeniu z witaminą K2, która zwiększa wchłanialność. Suplementuj ją regularnie. 

Aleksandra Bednarz to nasza duma w tym międzynarodowym towarzystwie. W branży fitness pracuje już od wielu lat, jednakże dopiero dwa lata temu zaczęła startować w zawodach Pole Sport.
<br><br>
Występy Oli możemy podziwiać w najnowszej edycji programu Mam Talent. Aleksandra Bednarz to nasza duma w tym międzynarodowym towarzystwie. W branży fitness pracuje już od wielu lat, jednakże dopiero dwa lata temu zaczęła startować w zawodach Pole Sport.

Występy Oli możemy podziwiać w najnowszej edycji programu Mam Talent. www.facebook.com/aleksandrabednarz.poledancer

Znajdź nowe zajęcia

Wrzesień to świetny czas, by rozpocząć nowe zajęcia treningowe. Jeśli znudziły ci się zwykłe treningi fitness, czy trening na siłowni, to znajdź coś, co doda ci motywacji i świeżego zapału do ćwiczeń. Może skusisz się na pole dance, a może tym razem będzie to zumba albo crossfit. Rzuć sobie wyzwanie, spróbuj nowych zajęć i znajdź coś idealnego dla siebie. 

Joga działa wspaniale na nasze ciało i umysł Joga działa wspaniale na nasze ciało i umysł Fotolia

Odpocznij

Odpicznij. Psychicznie i fizycznie. Spróbuj organizować czas najlepiej, jak się da. Zdystansuj się do różnych spraw. Znajdź czas dla siebie i swoje przyjemności. Zrób plan, w którym znajdzie się miejsce na chwilę przerwy. Dzięki racjonalnemu podejściu uda ci się uniknąć przemęczenia.

Czy rezygnując z tych produktów schudniesz?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.