Jennifer Aniston przyznała się do tego co zrobiła, że ma taką sylwetkę

49-letnia gwiazda serialu "Przyjaciele" cały czas zachwyca! Choć Jennifer niedługo skończy 50 lat, to jej ciało nadal wygląda na mniej niż 30. Jak ona to robi? Gwiazda przyznała się do tego, jak dba o sylwetkę i jakie są jej sposoby na wieczną młodość.
Jennifer Aniston zdradziła sekret swojego młodego wyglądu Jennifer Aniston zdradziła sekret swojego młodego wyglądu https://www.instagram.com/jenniferanistononline

Jennifer

Aniston twierdzi, że jej ciało to jedno z priorytetów, dlatego dba o nie codziennie. Twierdzi, że nie wydaje pieniędzy na zabiegi chirurgiczne. Całą pielęgnację opiera na naturalnych składnikach i prostych rozwiązaniach. Jakich?

Jennifer Aniston - wzrost, waga

Jennifer Aniston Jennifer Aniston vogue.com

Poranna pielęgnacja

Codziennie rano Jennifer pije wodę z cytryną zaraz po przebudzeniu. Jak twierdzi - w ten sposób oczyszcza swoje ciało z toksyn i rozbudza się. Następnie w twarz wmasowuje krem z naturalnymi składnikami. Unika mocnego makijażu. Zamiast podkładu używa delikatnych kremów BB. Nie wyobraża sobie wyjścia na zewnątrz bez użycia kremu z filtrem. 

Diety gwiazd. Co jedzą Gwyneth Paltrow, Jennifer Aniston i Beyonce?

Jennifer Aniston zdradziła sekret swojej sylwetki Jennifer Aniston zdradziła sekret swojej sylwetki https://www.instagram.com/jenniferanistononline

Dieta

Dieta to jeden z elementów, o które Jennifer dba i mocno przywiązuje wagę. Nie jest to dieta rygorystyczna, ale Jennifer przyznaje, że niemalże całkowicie wykluczyła z diety gluten oraz laktozę. Choć czasem zdarzy jej się zjeść coś niezdrowego, a jej największą słabością jest ser. Gwiazda stosuje dietę 9:1. W ciągu dnia 90% jej diety stanowią zdrowe posiłki. Natomiast 10% to małe odstępstwa. Codziennie wypija minimum 2 litry wody. 

Jennifer Aniston. Jennifer Aniston. Facebook.com

Codzienne treningi

Dawniej Aniston regularnie trenowała jogę ze swoją prywatną trenerką- Mandy Ingber,  autorką programu 'Yogolosophy' i trenerką takich gwiazd, jak Helen Hunt, Kate Beckinsale i Brook Shields.

Aktualnie cierpi na kontuzję biodra, ale mimo to nie zrezygnowała z regularnych treningów. Nadal trenuje codziennie -  zazwyczaj rano biega, a popołudniami wykonuje trening łączący ze sobą elementy fitnessu z baletem. 

Jennifer Aniston zdradziła, jak dba o dietę i co jest sekretem jej młodości Jennifer Aniston zdradziła, jak dba o dietę i co jest sekretem jej młodości https://www.instagram.com/jenniferanistononline

Trening twarzy

Poza zwykłym treningiem ciała, Aniston wykonuje trening twarzy oraz regularnie odwiedza kosmetyczkę, u której wykonuje zabiegi mikroprądami. Dzięki czemu poprawia krążenie, ujędrnia skórę twarzy, spłycając zmarszczki. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.