5 najlepszych pośladków polskich gwiazd

Wyścig gwiazd w pogoni za idealną sylwetką jest na porządku dziennym. Przygotowałyśmy 5 gwiazd, które według nas mogą pochwalić się najlepszymi pośladkami w polskim showbiznesie.
Pośladki gwiazd- Doda Pośladki gwiazd- Doda https://www.instagram.com/dodaqueen

Doda

Wszyscy kojarzymy Dodę, jako jedną z bardziej odważnych gwiazd, która ani nie boi się rozbieranych zdjęć, ani kontrowersji wokół jej osoby. W zasadzie nie ma powodów do wstydu. Jej ciało wygląda rewelacyjnie, włącznie z pośladkami, dlatego znalazła się w naszym rankingu.

Ćwiczenie, które jednocześnie wyszczupli twoje ręce oraz wyrzeźbi nogi i pośladki

https://www.instagram.com/m_rozenek/ https://www.instagram.com/m_rozenek/ https://www.instagram.com/m_rozenek/

Małgorzata Rozenek

Małgosia ma świetną figurę, którą zawdzięcza ciężkiej pracy i regularnym treningom.  Rozenek ćwiczy kilka razy w tyg., zdrowo się odżywia i przywiązuję ogromną wagę do swojej sylwetki, którą zresztą lubi się często chwalić w social mediach. 

10 porad eksperta na płaski brzuch

Aleksandra Szwed - najlepsze pośladki gwiazd Aleksandra Szwed - najlepsze pośladki gwiazd https://www.instagram.com/aleksandra_szwed

Aleksandra Szwed

Natalia Siwiec - najładniejsze pośladki gwiazd Natalia Siwiec - najładniejsze pośladki gwiazd https://www.instagram.com/nataliasiwiec.official/?hl=pl

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec chętnie chwali się swoją rewelacyjną figurą w skąpym bikini. Nic dziwnego! Zdecydowanie ma co pokazać. Młoda mama promienieje, a jej forma jest nadal bez zarzutu. Po ciąży nie widać żadnego śladu na ciele gwiazdy.

Fani porównują Rozenek do sławnej piosenkarki 'Niczym J.Lo z teledysku If You Had My Love'. Są do siebie podobne?

Edyta Herbuś - najładniejsze pośladki gwiazd Edyta Herbuś - najładniejsze pośladki gwiazd https://www.instagram.com/edytaherbus

Edyta Herbuś

Edyta Herbuś to zawodowa tancerka. Nic więc dziwnego, że jej figura jest niemalże idealna. Edyta posiada naturalne krągłości, a jej pośladki to mocny i wypracowany mięsień, który kosztował ją lata pracy. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.