Trening Kim Kardashian krok po kroku. Ćwiczenia, które wykonuje regularnie

Tak trenuje na co dzień Kim Kardashian. Ostatanio Kim nemalże codziennie pokazuje się na siłowni. Chociaż i tak wszyscy wiedzą, że pośladki Kim nie należą do tych stworzonych przez naturę, to gwiazda nie odpuszcza ćwiczeń na siłowni. Jak wyglądają jej treningi? Sami zobaczcie.
Sylwetka Kim Kardashian - jak wygląda jej trening? Sylwetka Kim Kardashian - jak wygląda jej trening? https://www.instagram.com/kimkardashian

Sylwetka Kim Kardashian

Trzeba przyznać, że Kim Kardashian ma świetną formę. Mimo urodzenia dwójki dzieci gwiazda wygląda rewelacyjnie i zapewnia, że wszystko zawdzięcza treningom i zdrowemu odżywianiu. Czy aby na pewno? Na naturalność pośladków Kim chyba już nikt nie da się nabrać. Jednak trzeba przyznać, że całe ciało wygląda dobrze. Podpatrzyłyśmy ćwiczenia, które wykonuje Kim najczęściej ze swoją trenerką. 

Kim Kardashian treniuje i robi martwe ciągi Kim Kardashian treniuje i robi martwe ciągi Kim Kardashian

Martwe ciągi

Martwy ciąg to bardzo skuteczne ćwiczenie na mięśnie ud i pośladków, które daje szybkie efekty. Km nie boi się treningu z obciążeniem, a martwe ciągi pojawiają się na relacji, na jej Instagramie bardzo często. Gwiazda ćwiczy na specjalnej sztandze przeznaczonej między innymi do wykonywania martwych ciągów. 

Martwy ciąg. Fakty i mity, o których mogłeś nie wiedzieć

Kim Kardashian workou - tak trenuje kardashianka, robi przysiady Kim Kardashian workou - tak trenuje kardashianka, robi przysiady Kim Kardashian Instagram

Siady

Przysiady z obciążeniem to kolejne z siłowych ćwiczeń, które wykonuje Kim. Niekiedy są to przysiady z wypchnięciem sztangi nad głowę, a niekiedy przysiady ze sztangą w bramie z całkiem sporym obciążeniem. 

Kim Kardashian, Sofia Vergara, Katy Perry. Jak dbają o sylwetkę gwiazdy o kobiecych kształtach

Kim Kardashian trenuje z gumami mini bands Kim Kardashian trenuje z gumami mini bands Kim Kardashian

Chodzenie z gumą

Treningi siłowe Kim uzupełnia ćwiczeniami z gumą oporową. Często można zauważyć, że gwiazda trenuje z mini bandem wzmacniając mięśnie pośladków. Wykonuje różne warianty tych ćwiczen - przeskoki w przysiadzie, chodzenie z gumą, chodzenie w półprzysiadzie. 

Kim Kardashian od 9 dni stosuje nowy detoks. Gwiazda chwali się rezultatami na Instagramie, a fani nie mogą wyjść z zachwytu

Trening Kim Kardashian Trening Kim Kardashian https://www.instagram.com/kimkardashian

Ściąganie drążka na wyciągu górnym

Poza ćwiczeniami typowo wzmacniającymi pośladki Kim Kardashian wzmacnia również mięśnie brzucha oraz wykonuje treningi spalające. Jednym z ćwiczeń na brzuch, które robi jest ściąganie drążka na wyciągu górny, czyli tzw. allahy. To świetne ćwiczenie, które mocno angażuje do pracy mięśnie brzucha. Natomiast cardio często wykonuję np. w formie treningu boksu. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.