Trening w stylu WAG's. Jak trenują kobiety piłkarzy?

Kobiety piłkarzy zazwyczaj są wysportowane i szczupłe. Jak dbają o swoje ciało na co dzień? Podpatrzyłyśmy ich treningi i na podstawie tego, jak trenują przygotowałyśmy artykuł. Poznaj ćwiczenia w stylu WAG's i trenuj tak, jak one!
Marina pozuje w bikini w Dubaju Marina pozuje w bikini w Dubaju www.instagram.com/marina_official

Siłownia

Świetna figura Mariny to nie zasługa genów, nie przyszło jej to z łatwością. Piosenkarka przed zajściem w ciążę regularnie uczęszczała na siłownie. Jak sama przyznała - największą wagę przykładała do treningu brzucha. W dodatku twierdzi, że trening siłowy sprawia jej przyjemność - pozwala się zrelaksować i odstresować. Nie boi się treningu z ciężarami, do tej pory często trenowała używając hantli, czy maszyn dostępnych na siłowni.

Anna Lewandowska Anna Lewandowska www.instagram.com/annalewandowskahpba

Fitness + sztuki walki

Tak trenuje Anna Lewandowska, która wielokrotnie udowodniła, że jej treningi są skuteczne. Mistrzyni Świata w karate postanowiła połączyć fitness z elementami sztuk walki, które okazały się być prawdziwą energetyczną bombą, która pokochały setki tysięcy Polek. 

9 prostych wskazówek, jak poczuć się lepiej od Ani Lewandowskiej

Natalia Jakuła pomimo natłoku pracy zawsze pamięta, aby wykonać trening. Dzięki temu utrzymuje doskonałą formę. Natalia Jakuła pomimo natłoku pracy zawsze pamięta, aby wykonać trening. Dzięki temu utrzymuje doskonałą formę. Natalia Jakuła (www.instagram.com/natalia_jakula)

Trening FITBEAT

To nowy sposób na skuteczne spalanie kalorii i rzeźbienie sylwetki stworzony przez m.in Natalię Jakułę - żonę Tomasza Iwana. Ćwicząca grupa to fenomenalny widok i niezapomniany efekt dźwiękowy. Uderzające rytmicznie pałki przenoszą ćwiczących w świat muzyki, sportu i dobrej zabawy. Serce zaczyna bić szybciej, mięśnie płoną, a negatywne emocje ulatniają się wraz z samoistnie wydobywającym się krzykiem. Jest idealny zarówno dla najbardziej wymagających sportowców i tancerzy, jak i dla osób szukających nowych, ciekawych form rekreacji. Poprawia krążenie, elastyczność ciała, rzeźbi mięśnie nóg, pośladków, brzucha i ramion.  

Modelka regularnie dba o swoją formę pod okiem trenera personalnego, który układa dopasowane do niej programy treningowe. Modelka regularnie dba o swoją formę pod okiem trenera personalnego, który układa dopasowane do niej programy treningowe. www.instagram.com/georginagio

Balet + fitness

Georgina Rodriguez to partnerka Cristiana Ronaldo. Piękna, młoda, świeżo upieczona mama jest podziwiana za nieprzeciętną urodę i świetną sylwetkę. Jest bardzo elastyczna, poświęca dużo czasu na trening rozciągania. Dawniej trenowała balet. Aktualnie jej trening jest dość specyficzny. Georgina łączy elementy tańca, rozciągania z treningiem siłowym i fitnessem.

Przez 2 tygodnie wykonywałam trening w stylu dziewczyny Cristiana Ronaldo

Trening Izabel Goulart Trening Izabel Goulart https://www.instagram.com/izabelgoulart

Joga + trening funkcjonalny

Joga i trening funkcjonalny to połączenie, które uwielbia modelka Victoria's Secret - Izabel Goulart, ukochana jednego z niemieckich piłkarzy. Izabel trenuje codziennie, jej treningi są różnorodne. Przeplata je ze sobą, tak by jej ciało było nie tylko wyrzeźbione, ale i funkcjonalne. 

Bruna Marquezine szokuje podczas tegorocznego karnawału, a Neymar idzie w ślady ukochanej

Więcej o: