5 rzeczy, które warto wiedzieć o utracie tłuszczu z brzucha. Informacje prosto od trenera

Jeśli dobrze się odżywiasz i ćwiczysz, ale wciąż masz problemy z utratą tłuszczu z brzucha, wiedz, że nie jesteś sam. Tłuszcz z brzucha jest jednym z najtrudniejszych miejsc do utraty tkanki tłuszczowej, ponieważ łatwo ulega wpływowi czynników takich jak stres i genetyka. Jak się go pozbyć? Oto porady o trenera modelek Victoria's Secret, który współpracuje z takimi artystami jak Karlie Kloss, Irina Shayk i Miranda Kerr.
Relaksuj się. Stres jest niezdrowy Relaksuj się. Stres jest niezdrowy Fotolia

Unikaj stresu

Wiemy, wiemy - łatwiej powiedzieć niż zrobić. Ale stres jest jednym z głównych powodów, przez na brzuchu gromadzi się tkanka tłuszczowa.

Według Gelsona:

Właściwa relaksacja i medytacja mogą pozwolić naszym żołądkom uregulować trawienie i zapobiec wzdęciom.  'Koniecznie trzeba dać sobie szansę rozciągnięcia, zrelaksowania się i medytacji 10-15 minut dziennie.

Nie możesz schudnąć? Skończ z podjadaniem w pracy! Sprawdź jak się pozbyć tego nawyku raz na zawsze

Nie jedz późnych i obfitych kolacji Nie jedz późnych i obfitych kolacji Fotolia

Nie jedz po 20:00

Ta wskazówka dotyczy złagodzenia stresu związanego z układem trawiennym. Gelson zalecił zjedzenie pięciu mniejszych posiłków dziennie i skończenie jedzenia do 20.00. Według niego:

Takie rozwiązanie pozwoli złagodzić proces trawienia. Żołądek nie jest zbyt przepełniony, co pomaga w relaksacji podczas snu.

Popraw wygląd swojej sylwetki, dzięki kilku prostym trikom

Trening fitness, dobrym sposobem na cardio i spalanie tkanki tłuszczowej Trening fitness, dobrym sposobem na cardio i spalanie tkanki tłuszczowej Fotolia

Rób trening cardio

http://myfitness.pl/fitness/0,107710.html?tag=wodaUpewnij się, że wystarczająco często robisz trening interwałowy, aby przyspieszyć twój metabolizm i mieć możliwość spalenia kalorii.  

Trener dodał, że brzuszki nie działają bez odpowiedniego cardio. 

Szóstka Weidera - na czym polega? Czy te ćwiczenia działają? Zobacz wypowiedzi specjalistów 

Pij ogromne ilości wody Pij ogromne ilości wody Fotolia

Woda. Pij ogromne ilości wody

Wiele osób jest odwodnionych przez cały dzień, ponieważ nie pijemy wystarczającej ilości wody.

Kiedy pijesz wystarczającą ilość wody, wspomagasz oczyszczanie organizmu. Pij wodę powoli, małymi łykami, by uniknąć połykania powietrza.  

Jedz zdrowo i wsłuchaj się w organizm Jedz zdrowo i wsłuchaj się w organizm Fotolia

Jedz zdrowo i słuchaj swojego organizmu

To prawda, co mówią: abs jest zbudowany w kuchni. Gelson twierdzi, że aż 85 do 90 procent twojego sukcesu będzie zależało od twoich wyborów żywieniowych. Zalecił jedzenie w zgodzie z tym, czego potrzebuje organizm. Wsłuchaj się w swoje ciało, reaguj na to, jak się zachowuje po spożyciu danych pokarmów. Jeśli coś sprawia, że masz wzdęcia, boli cię brzuch - zrezygnuj z tego produktu lub ogranicz go do minimum.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.