Jak mogę uzyskać duże pośladki, ale szybko? Trening, który zrobisz w domu

Okazuje się, że żeby wyrzeźbić i ujędrnić pośladki nie musisz dźwigać wielkich ciężarów. Wystarczy, że wybierzesz odpowiednie ćwiczenia, dzięki którym twoje pośladki będą intensywnie pracować i w szybkim tempie rosnąć.
Hip thrust Hip thrust Karolina Brzuszczyńska

Hip thrust

Opierając się na krześle lub stepie wykonuj wypychanie bioder do góry. Pamiętaj o mocnym napinaniu pośladków oraz brzucha. Wykonaj 15 powtórzeń w 3 seriach na jedną i drugą nogę. 

Zobacz: Biegasz na dworze? Zatrzymaj się na chwilę i zrób ten krótki trening na brzuch i pośladki 

Hip thrust jednonóż Hip thrust jednonóż Karolina Brzuszczyńska

Hip thrust jednonóz

Opierając się na krześle lub stepie wykonuj wypychanie bioder do góry. Tym razem ciężar ciała utrzymuj tylko na jednej nodzę, drugą nogę kieruj wyprostowaną do góry Pamiętaj o mocnym napinaniu pośladków oraz brzucha. Wykonaj 15 powtórzeń w 3 seriach na jedną i drugą nogę.

Glute bridge w podporze na kreśle Glute bridge w podporze na kreśle Karolina Brzuszczyńska

Glute bridge

Połóż się na ziemi. Stopy oprzyj na krześle lub stepie. Następnie wykonuj wypychanie bioder do góry. Pamiętaj o mocnym napinaniu pośladków i brzucha. Wykonaj 3 serie po 15 powtórzeń na stronę. 

Zobacz: Dominika Grosicka pokazała, jak dba o sylwetkę. Oto jej 5 ulubionych ćwiczeń

Glute bridge jednonóż Glute bridge jednonóż Karolina Brzuszczyńska

Glute bridge jednonóz

Połóż się na ziemi. Jedną stopę oprzyj na krześle lub stepie, drugą unieś wyprostowaną do góry. Następnie wykonuj wypychanie bioder do góry. Pamiętaj o mocnym napinaniu pośladków i brzucha. Wykonaj 3 serie po 15 powtórzeń na stronę.

Unoszenie bioder ze złączonymi stopami Unoszenie bioder ze złączonymi stopami Karolina Brzuszczyńska

Unoszenie bioder ze złączonymi stopami

Oprzyj się na krześle, ugnij nogi i złącz stopy. Następnie wykonuj unoszenie bioder do góry. Pamiętaj o mocnym napinaniu pośladków i brzucha. Zrób 3 serie po 15 powtórzeń. 

Unoszenie bioder w podporze na krzesłach Unoszenie bioder w podporze na krzesłach Karolina Brzuszczyńska

Unoszenie bioder w podporze na krzesłach

Unoszenie bioder w oparciu na krzesłach. Z jednej strony oprzyj się na łokciach, a nogi ugnij w kolanach i oprzyj na drugim krześle. Następnie opuszczaj i unoś miednicę, napinając brzuch i pośladki. Wykonaj 3 serie po 15 powtórzeń. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.