Siostry Godlewskie nagrały teledysk na Mundial 2018. Ich stylizacje szokują, a fani czują się zniesmaczeni

Siostry Godlewskie niedawno nagrały teledysk z życzeniami dla Prezydenta Andrzeja Dudy, a teraz postanowiły zrobić prezent dla naszej kadry w piłce nożnej. W sieci pojawił się teledysk, który wzbudził sporo kontrowersji wśród ich fanów. Co tym razem wymyśliły siostry?
Siostry Godlewskie podbiły polski internet Siostry Godlewskie podbiły polski internet www.instagram.com/esmeralda_godlewska

Siostry Godlewskie podbiły internet

Nie tak dawno siostry Godlewskie szturmem podbiły polski internet. Zaczęło się od krótkich coverów popularnych świątecznych piosenek, które w sieci stały się tak zwanymi viralami, a teraz ich kariera muzyczna 'nabiera tempa'. 

Polska miss mundialu - Karolina Emus. Będzie drugą Natalią Siwiec?

Siostry Godlewskie nagrały życzenia urodzinowe dla Andrzeja Dudy Siostry Godlewskie nagrały życzenia urodzinowe dla Andrzeja Dudy www.instagram.com/malgorzata_godlewska_official

Siostry nagrały piosenkę urodzinową dla Prezydenta

Niedawno przy okazji 46 urodzin Andrzeja Dudy siostry nagrały mu życzenia w formie piosenki. Obie wystylizowały się na Marlin Monroe, jednak fani nie byli tym zbyt zachwyceni. 

Do Marilyn to wam daleko! - komentowali.

Sara Boruc pokazała zdjęcie w skąpym bikini. 'Ogień' - skomentowała Ania Lewandowska

Siostry Godlewskie nie boją się odważnych stylizacji Siostry Godlewskie nie boją się odważnych stylizacji www.instagram.com/esmeralda_godlewska

Siostry Godlewskie nie boją się odważnych zdjęć

Tak naprawdę to są one znane głównie z tego, że na Instagramie chętnie publikują roznegliżowane zdjęcia. Część fanów jest nimi zachwycona, ale w czasach, w których coraz częściej promuje się naturalność Godlewskie porównywane są do lalek Barbie. 

Seksowna Lindsay Lohan pokazała swoje stare zdjęcie. Pamiętacie ją z tamtych czasów?

Siostry Godlewskie zostały piosenkarkami Siostry Godlewskie zostały piosenkarkami www.instagram.com/esmeralda_godlewska

Nowy teledysk Godlewskich

Tego można było się spodziewać, ale chyba nikt nie przypuszczał, że to się wydarzy. Siostry Godlewskie nagrały specjalnie dla naszej kadry piosenkę na Mundial. Tekst nie jest zbyt ambitny, ale to nie on wzbudza kontrowersję, a ich stylizacje. Zobaczcie sami!

Tak wyglądały stylizacje sióstr Godlewskich w nowym teledysku Tak wyglądały stylizacje sióstr Godlewskich w nowym teledysku www.instagram.com/esmeralda_godlewska

Kontrowersyjne stylizacje Godlewskich

Na pierwszy rzut oka w ich stylizacjach nie ma nic dziwnego. Dopiero kiedy przyjrzymy się bardziej widzimy, że obie są nagie, a ich ubrania są namalowane. Fani ostro skrytykowali ich wygląd w teledysku i pod postem pojawiły się takie komentarze:

Podchodzi to pod paragraf za zniewagę dla polskiej flagi narodowej, osobom które dopuściły się tego kto czynu grozi do roku więzienia. Ponieważ obowiązkiem i prawem każdego obywatela jest otaczanie symboli narodowych czcią i szacunkiem - napisała jedna z fanek. 

Myślicie, że Robertowi Lewandowskiego się spodoba?

Ewa Farna pokazując brzuch odpowiada na hejt sióstr Godlewskich. W odróżnieniu od nich, pokazała klasę

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.