Macadamian Girl tańczy na rurze! Zobaczcie jak sobie radzi piękna blogerka o najdłuższych nogach świata!

Jedna z najbardziej znanych i uwielbianych blogerek modowych w Polsce pochwaliła się na Instagramie zdjęciami ze swojego treningu pole dance. W ten sposób dba o formę. Czy jest w tym dobra?
Każda stylizacja Macadamian Girl wywołuje zachwyt Każda stylizacja Macadamian Girl wywołuje zachwyt instagram.com/macademiangirl

Macademian Girl, czyli Tamara Gonzalez Perea

To jedna z najbardziej znanych polskich blogerek modowych. Na Instagramie jej konto śledzi ponad 360 tys osób. Jej niezwykle kobiece stylizacje wyróżniają się żywymi kolorami i zamiłowaniem do egzotycznych motywów. Macadamian uwielbia fantazyjne nakrycia głowy i szpilki. Na zdjęciach prezentuje się zjawiskowo. To nie tylko zasługa doskonale dobranych ubrań, perfekcyjnego makijażu i fryzury, ale i doskonałej sylwetki, o którą dba m.in. tańcząc na rurze.

Pole Dance jako dyscyplina olimpijska? Oto 9 zawodniczek, które mają szansę na medal

Macadamian Girl uprawia jogę Macadamian Girl uprawia jogę instagram.com/macademiangirl

Macadamian Girl nawet w trakcie jogi prezentuje się bajecznie

Macadamian pochwaliła się ostatnio na Instagramie bajkowym zdjęciem w trakcie sesji jogi w plenerze. Skomentowała je: 

Nie módlcie się o łatwe życie. Módlcie się, żebyście byli silniejszymi ludźmi' (John Fitzgerald Kennedy) Mi pomaga w tym między innymi joga, a Wam?

Przyznała, że od kilku lat regularnie uprawia jogę. Ale nie jest to jej jedyna aktywność fizyczna. 

Fitness w nowym wydaniu. Gimnastyka powietrzna, pole dance, acroyoga. Galeria zdjęć Katarzyny Milewskiej

Macadamian Girl dba nie tylko o stylizacje, ale i figurę Macadamian Girl dba nie tylko o stylizacje, ale i figurę instagram.com/macademiangirl

Ćwiczenia na rurze - pierwsze kroki

Macadamian Girl niedawno zaczęła uprawiać pole dance. Pierwsze kroki w tej dyscyplinie są bardzo trudne i czasem przynoszą więcej frustracji, niż satysfakcji. Jednak regularne ćwiczenie daje szybkie efekty. Macadamian dość szybko zauważyła, że jest jej ciało robi się silniejsze. 

Kochamy Macadamian Girl za jej nietuzinkowy styl Kochamy Macadamian Girl za jej nietuzinkowy styl instagram.com/macademiangirl

Pole dance - nowa miłość Macadamian Girl

Tamara uwielbia aktywność fizyczną. Do tej pory regularnie biegała i uprawiała jogę. Teraz musi znaleźć czas także na treningi pole dance. Pod tym zdjęciem, na Instagramie napisała:

Ciało, umysł i duch stanowią jedność ?? Właśnie dlatego sport jest dla mnie tak ważny. Chcę mieć zaufanie nie tylko do swojego umysłu, ale i do ciała. Kocham bieganie - za uczucie wolności i jogę - za uczucie harmonii i siły. Tę ostatnią sama praktykuję regularnie i polecam wszystkim, niezależnie od wieku. Nie byłabym jednak sobą, gdybym nie próbowała nowych rzeczy ?????? Od dawna marzył mi się #PoleDance i chociaż moja przygoda z tą cudowna dyscypliną dopiero się zaczyna, to już czuję, że TO JEST TO!

Oto polskie Mistrzynie Pole Dance! Wideo!

Na Instagramie Macadamian Girl obserwuje ponad 300 tys fanów Na Instagramie Macadamian Girl obserwuje ponad 300 tys fanów instagram.com/macademiangirl

Pole dance pomaga Macadamian Girl zadbać o piękną sylwetkę

Pole dance doskonale wzmacnia mięśnie całego ciała i pięknie rzeźbi sylwetkę. Dzięki temu Macadamian zjawiskowo prezentuje się w swoich stylizacjach, których większą część stanowią mocno dopasowane, idealnie skrojone spódnice i sukienki, podkreślające atuty sylwetki.

Mężczyźni też tańczą na rurze!

Macadamian Girl to tak naprawdę Tamara Gonzalez Perea Macadamian Girl to tak naprawdę Tamara Gonzalez Perea instagram.com/macademiangirl

Taniec na rurze daje dużo satysfakcji i wzmacnia ciało

Choć zdjęcia, którymi Macadamian pochwaliła się na Instagramie przedstawiają dość proste i podstawowe figury, blogerka podkreśla, że to dopiero początek jej przygody z tym rodzajem aktywności fizycznej. Trzymamy kciuki i czekamy na więcej zdjęć!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.