5 sposobów na szybkie spalenie ponad 100 kcal w zaledwie chwilę

Chcesz szybko schudnąć? Masz dużo na głowie i nie masz czasu na trening? Spalaj kalorie w dowolnym miejscu, dzięki tym prostym rozwiązaniom. Proste rozwiązania, które pomogą Ci schudnąć w domu, w pracy, w dowolnym miejscu!
Gotowanie pozwala spalić aż 100 kcal Gotowanie pozwala spalić aż 100 kcal Fotolia

Gotowanie

Szykujesz śniadanie, obiad lub kolację? Poświęć 40 minut na siekanie, krojenie, smażenie i sprzątanie bałaganu w trakcie gotowania, a spalisz 100 kcal jeszcze przed obiadem! To zawsze dodatkowe miejsce na mały deser, przekąskę lub kolejną porcję ziemniaków do obiadu. 

Zobacz: Jesteś zmęczona? Zrób codziennie rano te 3 ćwiczenia, a będziesz miała energię do końca dnia

Sprzątanie łazienki pomaga spalić kalorie Sprzątanie łazienki pomaga spalić kalorie https://www.pinterest.com/pin/AbXjsFMnW8k4tBWDlk_RQb-WMZlHFnikWrcGqEMWG6KvvFYOqdvoriI/

Sprzątanie łazienki

Ok 30 minut sprzątania łazienki może spalić nawet 100 kalorii. A więc łap za płyn, włącz muzykę i bierz się za sprzątanie. Tańcząc w trakcie spalisz jeszcze więcej! Nie dość, że będziesz miała porządek, to poprawisz sobie humor, rozruszasz się i w dodatku spalisz co nieco. Same plusy! 

Zobacz: Najprzystojniejszy lekarz w historii? Na jego punkcie oszalały kobiety z całego świata

Czytanie książek pozwala spalić ponad 100 kcal w 1 godzinę Czytanie książek pozwala spalić ponad 100 kcal w 1 godzinę https://www.pinterest.com/pin/178244097732327110/

Czytanie książek

Lubisz czytać książki? Potrzebujesz chwili na relaks? Zaczytaj się w książce lub na naszej stronie i spędź ponad godzinę na czytaniu, a spalisz ok 100 kcal. Twój umysł będąc skupionym wykorzysta energię spalając kalorie. Zdobywasz wiedzę, relaksujesz się, trenujesz umysł i spalasz kalorie. Przyjemne z pożytecznym! 

Schudnij dzięki tym codziennym aktywnościom Schudnij dzięki tym codziennym aktywnościom Fotolia

Odkurzanie

Musisz posprzątać? Świetnie!

Odkurzanie to kolejna czynność, dzięki której spalisz kalorie.

Wystarczy 30 minut energicznego odkurzania, a możesz spalić ponad 100 kcal. Potraktuj to jak trening. Odkurzaj energicznie, napinaj dodatkowo mięśnie brzucha oraz rąk, niech pracują jeszcze mocniej, a spalisz jeszcze więcej kalorii. 

Zobacz: Straciła 52 kg, a Instagram usunął zdjęcie jej metamorfozy

Zaniczj spacerować w pracy. Im więcej kroków, tym więcej spalonych kalorii Zaniczj spacerować w pracy. Im więcej kroków, tym więcej spalonych kalorii Fotolia

Chodzenie w trakcie pracy

Pracujesz w biurze? Większość czasu spędzasz przed komputerem? Jeśli masz w pracy do wykonania ważne telefony, to nie rób tego przy biurku.

Oderwij się na chwilę, nie idź na łatwiznę

Weź telefon w rękę i chodź po biurze. Zamiast jechać windą, wejdź schodami. Idąc po kawę wybierz dłuższa drogę. Od czasu do czasu wstań od biura i przespaceruj się. Im więcej kroków, tym więcej spalonych kalorii. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.