Straciła 52 kg, a Instagram usunął zdjęcie jej metamorfozy

52 kg! Aż tyle schudła Morgan, która postanowiła pochwalić się swoją metamorfozą na Instagramie. Niestety, jej zapał do dzielenia się tym ze światem został szybko zgaszony przez politykę Instagrama, który niemalże natychmiast skasował jej zdjęcie na tablicy.
Morgan schudła ponad 53 kg Morgan schudła ponad 53 kg https://www.instagram.com/morganlosing/

Polityka Instagrama

Na zdjęciu Morgan pokazała siebie, kiedy miała 19 lat.

Zasady publikacji zdjęć na Instagramie

Wytyczne Instagrama oficjalnie nie tolerują 'treści zawierających wiarygodne groźby lub mowę nienawiści' oraz 'poważnych zagrożeń dla bezpieczeństwa publicznego i osobistego' oraz 'zbliżeń w pełni nagich pośladków'. Jednak jej post nie naruszał którejkolwiek z tych zasad. W związku tym Morgan postanowiła spróbować ponownie. Tym razem dodając zdjęcie napisała: 'Udostępniam swoją podróż w Internecie w nadziei, że zainspiruję innych do przejęcia kontroli nad własnym życiem' Wówczas jej zdjęcie zdobyło ponad 17 tysięcy polubień. 

Zobacz: Jadła TEN jeden posiłek na drugie śniadanie każdego dnia przez 3 miesiące i schudła 11 kg

Morgan schudła ponad 53 kg, a Instagram zablokował jej zdjęcie Morgan schudła ponad 53 kg, a Instagram zablokował jej zdjęcie https://www.instagram.com/morganlosing/

Morgan ważyła aż 130 kg

To nie pierwszy raz, gdy nastolatka zamieściła zdjęcie swojej metamorfozy. Morgan przyznała, że przez całe życie miała problem z utratą wagi, a jej kłopoty zdrowotne były dużym utrudnieniem.

Problemy zdrowotne Morgan

W wieku 15 lat zdiagnozowano u niej okropne skurcze jajników, które spowodowały wycięcie jednego z nich. Nieco później wykryto u niej objawy menopauzy. Istniało ryzyku, że Morgan już nigdy nie będzie mogła mieć dzieci. Dziewczyna wpadła w depresję, która objawiała się jedzeniem emocjonalnym przez co Morgan ważyła aż 130 kg. 

Zobacz: Nasza czytelniczka schudła 75 kilogramów. Poznaj jej niesamowitą historię

  

Ta dziewczyna ważyła 130 kg, schudła ponad 53 kg Ta dziewczyna ważyła 130 kg, schudła ponad 53 kg https://www.instagram.com/morganlosing/

Metamorfoza

Zdecydowałam się przejąć kontrolę nad moim ciałem i uratować własne życie

Dieta i treningi w jej przypadku nie były skuteczne, więc dziewczyna zdecydowała się na operacje zmniejszania żołądka. Mimo to miała świadomość, że operacja to jedynie narzędzie, które pomoże jej w utracie wagi. 

Ta dziewczyna ważyła 130 kg, schudła ponad 53 kg Ta dziewczyna ważyła 130 kg, schudła ponad 53 kg https://www.instagram.com/morganlosing/

Operacja i przemiana

Od czasu operacji schudła ok 53 kg. w tym czasie trenowała i dbała o dietę. Mimo, że chce schudnąć jeszcze ok 15 kg, to jest szczęśliwa z tego, co udało jej się osiągnąć. 

Nigdy nie pozwól, aby światowy pesymizm lub osąd uniemożliwił ci przeżycie twojego życia i świętowanie tego, co udało ci się osiągnać
Morgan schudła ponad 53 kg, niesamowita metamorfoza Morgan schudła ponad 53 kg, niesamowita metamorfoza https://www.instagram.com/morganlosing/

Podsumowanie

Dzięki temu, z czym walczyła i co udało jej się osiągnąć Morgan wie, że jedyna opinią, która ma dla niej znaczenie, to jej własne zdanie.

Morgan nabrała odwagi, jest pewna siebie i tego, co osiągnęła

Chce dzielić się odważnymi postami i swoją przemianą, by móc motywować innych i pokazać im, że nie można się poddawać. 

Zobacz: Julia z 'Project Lady' przeszła wielką metamorfozę! Na Instagramie chwali się odważnymi zdjęciami. Małgorzata Rozenek na pewno by jej teraz nie poznała!

Więcej o: