Takiej kariery w polskim show-biznesie jeszcze nie było. Qczaj szturmem podbił Instagram, a już wkrótce wystąpi w filmie. Jakim?

O tym góralu mówi cała Polska. Do niedawna tylko nieliczne grono obserwowało go na Instagramie, a już teraz liczba jego fanów sięga prawie 260 tysięcy! Okazuje się, że Qczaj jego kariera nabiera szalonego tempa, bo już wkrótce zobaczymy go w filmie. Mamy podejrzenia w jakim.
Qczaj to gwiazda Instagrama Qczaj to gwiazda Instagrama www.instagram.com/qczaj

Qczaj podbił Instagram

Nie da się temu zaprzeczyć, że Qczaj to jedna z najbarwniejszych i najbardziej pozytywnych postaci w naszym polskim show-biznesie. Jego filmiki pokochały wszystkie Polki, a hasło "Ukochoj się" znają już teraz wszyscy. 

Qczaj ma swój cykl w Dzień Dobry TVN Qczaj ma swój cykl w Dzień Dobry TVN www.instagram.com/qczaj

Ma swój cykl w Dzień Dobry TVN

Fani na Instagramie tak go pokochali, że stacja telewizyjna TVN postanowiła dać mu swój cykl treningowy w śniadaniówce. Fani są nim zachwyceni! 

Ty to jesteś słodkim wariatem ! Aż nie mogę przestać oglądać i śmiać się do telefonu- napisała Ania Skura, blogerka i podróżniczka. 
'Janusz i Grażyna' 'Janusz i Grażyna' www.instagram.com/qczaj

Przyjaźni się z Ewą Chodakowską

Okazuje się, że Qczaja pokochała także Ewa Chodakowska, z którą Qczaj ma bardzo bliskie relacje. Trenerka wspiera swojego kolegę z branży, a ich rozmowy często trwają kilka godzin. 

Qczaj wystąpi w filmie Qczaj wystąpi w filmie www.instagram.com/qczaj

Jego kariera nabrała tempa

Trener często pokazuje na swoim Instagramie projekty, które już wkrótce wejdą w życie. Niedawno zdradził, że wystąpi w pewnej polskiej produkcji filmowej. Podejrzewamy co to może być. 

Qczaj rozpoczął treningi MMA Qczaj rozpoczął treningi MMA www.instagram.com/qczaj

Qczaj zaczął trenować MMA w KSW Cross Fight Gym

Co da się zauważyć na Instagramie. Dodajmy, że w tym samym miejscu niedawno rozpoczął treningi także Piotr Stramowski.  Istnieje duża szansa, że jego treningi łączą się własnie z filmem, w którym miałby wystąpić. Choć nie zdradził on jeszcze co to za film, to na swoim Instagramie powiedział tak: 

Tak po prowdzie Ci powiem, że jak tu połączysz fakty, tutaj z Instagrama, tutaj ten to będziesz wiedzieć. 

Na swoim Insta Story pokazał on też aktorkę Agnieszkę Kaczmarczyk znaną chociażby z filmu Patryka Vegi "Pitbull Nowe Porządki". 

Qczaj z Piotrem Stramowskim Qczaj z Piotrem Stramowskim www.instagram.com/qczaj

Qczaj na Planie z Tomaszem Oświecimskim

Qczaj nie tylko pokazał aktorkę Agnieszkę Karczmarczyk, ale również Tomasza Oświecimskiego, którego uwielbia polska publiczność. Gdybyśmy mieli tak na szybko połączyć wszystkie fakty to już wkrótce, prawdopodobnie zobaczymy Qczaja w filmie o... MMA. Jeżeli śledzicie na bieżąco nowinki filmowe to z pewnością wiecie, że jedyny taki film, który ma wkrótce pojawić się w kinach to Klatka z Piotrem Stramowskim i Erykiem Lubosem. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.