David Beckham to jeden z najprzystojniejszych byłych piłkarzy, ale nie zawsze tak wyglądał. Pamiętacie jego tlenione włosy?

David Beckahm to jeden z najprzystojniejszych facetów na świecie. Były piłkarz chętnie na swoim Instagramie pokazuje stare zdjęcia. Na niektórych z nich aż ciężko go rozpoznać. Zobaczcie, jak wyglądał kiedy robił największą karierę na boisku.
David Beckham jest jednym z najprzystojniejszych facetów na świecie David Beckham jest jednym z najprzystojniejszych facetów na świecie www.instagram.com/davidbeckham

David Beckham to niezły przystojniak

Nie można temu zaprzeczyć, że od lat uważany jest on za jednego z największych przystojniaków na świecie. Dodatkowo były piłkarz uważany jest za ikonę stylu, tak samo jak jego żona Victoria Beckham

David Beckham był jednym z najlepszych piłkarzy na świecie David Beckham był jednym z najlepszych piłkarzy na świecie www.instagram.com/davidbeckham

Beckham był jednym z najlepszych piłkarzy

W swojej karierze sportowej grał w takich klubach jak: Manchester United, Ac Milan, Real Madryt, a swoją karierę zakończył we francuskim Paris Saint-Germain. Był on uważany za jednego z najlepszych piłkarzy świata. 

David Beckham i Victoria na starych zdjęciach David Beckham i Victoria na starych zdjęciach www.instagram.com/davidbeckham

David ma piękną żonę

Victoria Beckham to żona Davida, z którą stanął na ślubnym kobiercu w 1999 roku. Piękna Victoria nie zawsze jednak tak wyglądała, jak teraz. Za czasów Spice Girls uwielbiała medycynę estetyczną i kiczowate stylizacje, teraz stawia na minimalizm i prostotę. 

David z córeczką Harper David z córeczką Harper www.instagram.com/davidbeckham

Beckham ma czwórkę dzieci

Były piłkarz uwielbia podkreślać, jak ważna jest dla niego rodzina. David ma trzech synów i córeczkę Harper, która jest jego prawdziwym oczkiem w głowie, co widać w jego socal mediach. 

David Beckham w Realu Madryt David Beckham w Realu Madryt www.instagram.com/davidbeckham

Tak David Beckham wyglądał kiedyś

W swojej karierze David przeszedł przez najróżniejsze fryzury jednak ta, która nam została najbardziej w pamięci to jego tlenione blond włosy. No cóż, teraz jest zdecydowanie lepiej. 

David Beckham z byłym trenerem David Beckham z byłym trenerem www.instagram.com/davidbeckham

A jak wyglądał jako dziecko?

Tak, jak na poprzedniej fotce piłkarz przypomina siebie, tak na zdjęciu z dzieciństwa trudno go rozpoznać. Na zdjęciu, które widzicie młody David Beckham pozuje ze swoim byłym trenerem, dzięki któremu znalazł się w Manchesterze United. 

Bardzo się zmienił? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.