Niemożliwe nie istnieje. Ta gwiazda Instagrama schudła 90 kilogramów i pokazuje kulisy całego tego procesu

Takie metamorfozy zawsze przechodzą do historii. Simone Andesron to popularna instagramowa influencerka, która w swoich social mediach pokazywała, jak schudła 90 kilogramów. Proces ten był długi i bolesny, ale efekt? Zobaczcie!
Simone ważyła 169 kilogramów! Simone ważyła 169 kilogramów! www.instagram.com/simone_anderson

Simone ważyła 169 kilogramów!

Aż trudno w to uwierzyć, że udało jej się schudnąć 90 kilogramów. Gwiazda Instagrama borykała się z bardzo dużą nadwagą, która była dla niej prawdziwym utrapieniem. Przez rok udało jej się zgubić połowę siebie. 

Jak udało jej się schudnąć 90 kilogramów?! Jak udało jej się schudnąć 90 kilogramów?! www.instagram.com/simone_anderson

Jak udało jej się schudnąć 90 kilogramów?!

Oczywiście żeby schudnąć aż tyle potrzeba niezłego samozaparcia, świetnie dobranej diety, a także ogromnej dawki motywacji podczas treningów na siłowni. W przypadku Simone nie obyło się również bez operacji zmniejszenia żołądka. 

Simone przeszła kilka operacji Simone przeszła kilka operacji www.instagram.com/simone_anderson

Simone przeszła kilka operacji

Jej ciało po tak drastycznej metamorfozie nie wyglądało tak, jakby tego Simone chciała. Gwiazda poddała się operacji powiększenia piersi, a także usunięcia nadmiaru skóry. 

Nowa osoba Nowa osoba www.instagram.com/simone_anderson

Nowa osoba

Patrząc na jej najnowsze zdjęcia mamy wrażenie jakbyśmy patrzyli na zupełnie inną osobę. Simone uwielbia chwalić się teraz swoim płaskim brzuchem. 

Simone nadal intensywnie ćwiczy Simone nadal intensywnie ćwiczy www.instagram.com/simone_anderson

Simone nadal intensywnie ćwiczy

To nie koniec jej walki o szczupłą sylwetkę. Simone tak bardzo pokochała zdrowy i aktywny styl życia, że spędza coraz więcej czasu na siłowni tym samym utrzymując efekt, który do tej pory udało jej się osiągnąć. 

Wygląda lepiej? Wygląda lepiej? www.instagram.com/simone_anderson

Wygląda lepiej?

To pytanie jest oczywiście retoryczne! Gwiazda wygląda teraz świetnie o czym świadczyć może również jej uśmiech na każdym zdjęciu. Gdyby nie jej ciężka praca i motywacja raczej nie udałoby się jej tego osiągnąć dlatego jest to metamorfoza godna pochwały. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.