Robiłam TO jedno ćwiczenie codziennie przed pracą przez 2 tyogdnie i jestem zadowlona z efektów

Szybki trening przed pracą pozwala się rozbudzić, dodaje energii i działa lepiej niż poranna kawa. W dodatku trening na czczo z samego rana podkręca metabolizm i wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej. Przez 2 tygodnie robiłam jedno ćwiczenie przez 3 minuty.
Trening rano Trening rano Fotolia

Trening rano

Zaliczam się raczej do nocnych marków i poranne pobudki nie naleza do najłatwiejszych. Jednak postanowiłam rzucić sobie wyzwanie i codziennie rano przed pracą robić krótki, 3-minutowy trening. 

Robiłam codziennie pajacyki Robiłam codziennie pajacyki Way Of Blonde

Wystarczy jedno ćwiczenie

Mój trening składał się z jednego ćwiczenia - pajacyków. Pajacyki wykonywałam przez całe 3 minuty bez przerwy w jak najszybszym tempie. Trenowałam rano, na czczo (bez śniadania). 

Robiłam codzienie pajacyki Robiłam codzienie pajacyki Avanti Fit&Beauty

Pierwsze treningi

Pierwsze treningi nie były łatwe... Cieżko było mi z samego rana wskoczyć w strój sportowy nawet na te 3 minuty. Żeby się zmotywować powiesiłam nad łóżkiem motywacyjne hasło, które każdego dnia po przebudzeniu przypominało mi o wyzwaniu. 

way of blonde way of blonde Karolina Brzuszczyńska

Wrażenia

Przyznam szczerze, że początek był trudny. Skakanie przez równe 3 minuty wcale nie jest, jakby się mogło wydawać, takie proste. Potrafi dać niezły wycisk. Po tych kilku minutach intensywnych podskoków potrafiłam być nieźle spocona. 

Trenowalam rano na czczo Trenowalam rano na czczo Way Of Blonde

Efekty

Kiedy zaraz po przebudzeniu brakuje ci energii ten trening pobudzi cię bardziej niż kawa, czy energetyk! To działa. Nigdy nie byłam tak rozbudzona po żadnej kawie. Spodobało mi się! Co prawda z porannej kawy i tak nie zrezygnuję, ale planuje połączyć te dwie rzeczy. 

Co do metabolizmu to zauważyłam, że po zaledwie kilku minutach treningu mój żołądek był juz przebudzony do życia i domagał się jedzenia. Czyli również działa! :)

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.