Ta trenerka zdradziła swój sekret na umięśniony brzuch

Chcesz być wyrzeźbiona niczym posąg? To nie pozostaje ci nic innego, jak ćwiczyć! Trening brzucha może być nudny i monotonny, ale nie tym razem. Znana, profesjonalna trenerka Nike zdradza swój sekret na umięśniony brzuch.
Ta trenerka zdradziła swój sekret na umięśniony brzuch Ta trenerka zdradziła swój sekret na umięśniony brzuch https://www.instagram.com/betinagozo/

Betina Gozo

Betina Gozo profesjonalna trenerka Nike związana jest ze sportem od małego. Może pochwalić się świetną sylwetką i przede wszystkim niesamowicie wyrzeźbionym brzuchem. Znamy tego sekret! Oto ćwiczenia na brzuch, które regularnie wykonuje trenerka. 

Scyzoryki V-ups Scyzoryki V-ups https://www.womenshealthmag.com/fitness/no-equipment-abs-exercise

Scyzoryki (V-Ups)

Odmiana klasycznych brzuszków. To ćwiczenie, w którym angażujesz wszystkie mięśnie brzucha do pracy (górne, dolne, skośne i poprzeczne). W szczególności mocno pracuje dolna część. Do jego wykonania nie potrzebujesz żadnego sprzętu

Scyzoryki V-ups Scyzoryki V-ups https://www.instagram.com/betinagozo/?hl=pl

Wykonanie

Zacznij od leżenia na plecach, ręce wyciągnij nad głowę, a nogi połóż na ziemi. Następnie unieś prawą rękę i lewą nogę, aby utworzyć V. Dotykaj ręką przeciwstawnej nogi. Opuść się do pozycji wyjściowej, powtórz na drugą stronę. 

ta trenerka zdradzila swój sekret na umięśniony brzuch ta trenerka zdradzila swój sekret na umięśniony brzuch https://www.instagram.com/betinagozo/?hl=pl

Skoncentruj się

Skoncentruj się na podniesieniu ciała jedynie za pomocą mięśni brzucha. Twoje ramiona i plecy powinny lekko unieść się nad ziemie. Natomiast plecy powinny pozostać wyprostowane. W końcu masz utworzyć literkę V, a nie C. 

Ta trenerka zdradziła swój sekret na umięśniony brzuch Ta trenerka zdradziła swój sekret na umięśniony brzuch https://www.instagram.com/betinagozo/?hl=pl

Zsynchronizuj oddech

Spróbuj zsynchronizować swój oddech z ruchem, tak abyś wydychała powietrze, podnosząc swoje ciało. Pomoże ci to w napięciu trudnych do zaktywizowania mięśni poprzecznych brzucha, a także ułatwi ci wykonanie ruchu. 

Betina Gozo Betina Gozo https://www.instagram.com/betinagozo/?hl=pl

Ćwiczenie dla zaawansowanych

To ćwiczenie dla zaawansowanych. Jeśli czujesz, że nie jesteś w stanie wykonać go w pełni prawidłowo pomóż sobie wspomagając uniesienie tułowia ręką leżącą na ziemi. Wykona minimum 3 serie po 20 powtórzeń. Trening mięśni brzucha wykonuj minimum ok 3 razy w tygodniu, a z pewnością zauważysz efekty. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.