5 rzeczy, które sprawią, że twój biust się powiększy

Klatka piersiowa to często zaniedbywana partia mięsni. Zazwyczaj skupiamy się na brzuchu i pośladkach. Przez brak ćwiczeń, garbienie się i niskokaloryczną dietę biust traci jędrność maleje i opada. Oto 5 sposobów, by go powiększyć!
Naturalne sposoby na powiększenie biustu Naturalne sposoby na powiększenie biustu Fotolia

Naturalne sposoby na powiększenie biustu

Jeśli od zawsze borykałaś się z problemem małych piersi i chciałabyś poprawić ich rozmiar i kształt bez operacji plastycznej, to poznaj nasze sposoby na ich naturalne powiększenie. Te metody stosowane regularnie sprawią, że twój biust delikatnie zwiększy swój rozmiar. 

Jak wyrzeźbić klatkę piersiową?

Pompki na piersi Pompki na piersi Fotolia

Pompki doskonale powiększają biust

Jeśli zależy ci na jędrnym biuście, to w pierwszej kolejności zadbaj o mięśnie, które tam się znajdują. To one po części odpowiadają za jego jędrność. A ich rozbudowa może sprawić, że twój biust urośnie i będzie wydawał się pełniejszy. Na kolejnym treningu wykonaj kilka serii pompek. Pompki to świetne ćwiczenie, które aktywuje do pracy wszystkie mięśnie klatki piersiowej. Wykonaj 3 zestawy po 20 powtórzeń na szerokim rozstawieniu rąk. Dołącz pompki do swojego planu treningowego i wykonuj je minimum 3 razy w tygodniu. 

Jak poprawnie robić pompki? Instrukcja krok po kroku

Naturalne sposoby na powiększenie piersi Naturalne sposoby na powiększenie piersi Fotolia

Masaż biustu

Masaż powiększający biust to całkowicie bezpieczna technika. Żeby jednak był skuteczny i przynosił pożądane korzyści trzeba przestrzegać kilku prostych zasad. 

Przede wszystkim masaż nie powinien być bolesny, masuj delikatnie w kierunku pach. Nie rozciągaj skóry ani brodawek. Taki masaż wykonywany regularnie może przynieść delikatne efekty. 

Trening klatki piersiowej w domu

Naturalne sposoby na powiększenie piersi Naturalne sposoby na powiększenie piersi Fotolia

Kremy ujędrniające

Kremy ujędrniające i preparaty powiększające biust w naturalny sposób pobudzają tkankę gruczołową do wzrostu, a dodatkowo odżywiają skórę, dzięki czemu piersi wydają się pełniejsze. Aby wzmocnić działanie kremów warto połączyć je z masażem. 

Dieta wysokobiałkowa Dieta wysokobiałkowa Fotolia

Dieta na powiększenie biustu

Przytycie to najprostszy sposób na powiększenie biustu. Ale wiadomo, że nie na tym nam zależy. W końcu każda z nas marzy o tym, by mieć krągłe piersi, pośladki, a przy tym jednocześnie płaski brzuch. Dlatego jedz zdrowo i wzbogać swoją dietę w białka. Dieta wysokobiałkowa odżywia mięśnie. Jeśli będziesz regularnie ćwiczyć klatkę piersiową i jeść wysokobiałkowe produkty, to szybko zauważysz w tym miejscu delikatny przyrost tkanki mięśniowej. 

Ćwiczenia na powiększenie biustu - skuteczny trening klatki piersiowej

Prawidłowa sylwetka Prawidłowa sylwetka Fotolia

Prawidłowa postawa optycznie powiększa biust

Dobra postawa może sprawić, że Twoje piersi będą wyglądać na większe i bardziej jędrne. Zacznij zwracać uwagę na swoja postawę, jeśli się garbisz, kontroluj się i staraj sie chodzić prosto. Oprócz treningu klatki piersiowej, postaw na trening pleców. Umięśnione plecy sprawią, że łatwiej będzie ci utrzymać prawidłową postawę i przestać się garbić.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.