10 typów ludzi, których spotkasz na siłowni. Jesteś którymś z nich?

Jeśli jesteś stałą bywalczynią siłowni, to z pewnością zauważyłaś, że niektórych ludzi tam obecnych można podzielić na kilka specyficznych typów osobowości. A może po przeczytaniu tego artykułu sama stwierdzisz, że jesteś jedną z nich? Ja już wiem, którym typem jestem ;)
Osiedlowy paker Osiedlowy paker Fotolia

Osiedlowy paker

Inaczej nie byłoby siłowni! Na każdej znajdzie się typowy, umięśniony "paker z osiedla". Zazwyczaj poznasz go po dresowych spodniach i białej bokserce. Kiedy ćwiczy wydaje dziwne dźwięki. W dodatku rzuca ciężarami, trzeba uważać! 

Social media ninja Social media ninja https://www.pinterest.com/pin/129689664251535485/

Social media Ninja

Wiecznie z telefonem, pisze, robi zdjęcia, rozmawia. Zajmuje sprzęt i przez niego czekasz w kolejce, kiedy on zaciekle klika odpisując na wiadomości. Najgorszy wariant tego typu ludzi, to ci rozmawiający na słuchawkach i krzyczący na pół siłowni...

Strojnisia Strojnisia Fotolia

Strojnisia

Pełen makijaż, sztuczne rzęsy, przypudrowany nos i długie paznokcie. Nowe, markowe ciuchy i opalone ciało. Wszystko perfekcyjnie. Długo zajęło jej szykowanie się, dlatego strojnisia nigdy na siłowni się nie poci. To typ dziewczyny, która raczej nie przyszła poćwiczyć... W końcu Instagram sam się nie zrobi. 

Zakochana para Zakochana para https://www.pinterest.com/pin/9288742960559736/

Zakochana para

#fitcouplegolas zdjęcia pod tym hashtagiem fajnie ogląda się na Instagramie, ale może niekoniecznie na siłowni... Robisz klatę, ale zamiast sztangi używasz swojej dziewczyny. W porządku, ale rób to w domu. 

Świeżak Świeżak Fotolia

Świeżak

Po takiej osobie widać od razu, że jest nowa na siłowni. Kręci się, rozgląda się wokół, nie wie jak korzystać ze sprzętów, jest niezdarna. Nie ma co się śmiać, lepiej po prostu podejść i pomóc. Każdy z nas kiedyś zaczynał. 

Kombinatorka Kombinatorka Fotolia

Kombinatorka

Klasyczne przysiady? To zbyt nudne i nieoryginalne! Kombinatorka zna lepsze sposoby na zrobienie pośladków. Z pewnością nie zostanie niezauważona. Jeśli się na tym zna, to w porządku. Gorzej, jak jest dopiero początkująca...

Mądrala Mądrala Fotolia

Mądrala

Chodzi na siłownie od urodzenia i wie na jej temat wszystko. Potrzebujesz pomocy? Nie? Chętnie ci doradzi, nawet jak o to nie prosisz. W końcu on wie najlepiej! Przynajmniej tak mu się wydaje. 

Ken Ken https://www.instagram.com/gilles_souteyrand/

Ken

Zawsze dobrze wygląda. Jego włosy dodają mu co najmniej 10 cm do wzrostu, w dodatku świecą się już z daleka. Gładka buzia, białe zęby, idealnie dopasowana, opinająca się koszulka, wszystko zgrane kolorystycznie i oczywiście markowe. Ładne, nieprzesadzone mięśnie. Zazwyczaj to trenerzy personalni. 

dziewczyna cardio dziewczyna cardio Fotolia

Dziewczyna cardio

Zawsze kiedy ją spotykasz jest w tym samym miejscu - w strefie cardio. Unika ciężarów, boi się, że nadmiernie rozrosną się jej mięśnie i posturą będzie przypominała mężczyznę. Zmienia rodzaj ćwiczeń, co rusz przechodząc z bieżni na rowerek i orbitrek. Czasem dla urozmaicenia wybierze się na zajęcia fitness. 

Łowca Łowca Fotolia

Łowca

Niezależnie od płci. Łowca nie przychodzi na trening, czasem machnie parę razy hantelkami rozglądając się w między czasie dookoła sali. Łowca nie przyszedł tu po formę na lato, łowca szuka zdobyczy. Jak go zobaczysz, uciekaj jak najdalej! 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.