Ania Lewandowska w końcu to zrobiła. Trenerka pokazała kto jest jej największą motywacją. Nie spodziewacie się kogo zobaczycie na zdjęciu

Ania Lewandowska uważana jest przez wiele kobiet i mężczyzn jako największa motywacja. Pewnie wszyscy zastanawiali się kto dla niej jest taką osobą. Ania w końcu na swoim Instagramie to ujawniła i co więcej pokazała zdjęcie z tą osobą. Uwierzcie nam, nie tego się spodziewaliście.
Ania Lewandowska motywuje tysiące kobiet i mężczyzn na świecie Ania Lewandowska motywuje tysiące kobiet i mężczyzn na świecie www.instagram.com/annalewandowskahpba

Ania Lewandowska motywuje tysiące kobiet i mężczyzn na świecie

Żona Roberta Lewandowskiego uważana jest za jedną z lepszych trenerek w Polsce. Ania nie tylko pokazuje jak ćwiczyć, ale również często, swoimi postami na Instagramie motywuje swoich obserwatorów do działania. W tym roku wydała również kalendarz, w którym można znaleźć mnóstwo motywujących cytatów. 

Trenerka codziennie dba o swoją figurę Trenerka codziennie dba o swoją figurę www.instagram.com/annalewandowskahpba

Trenerka codziennie dba o swoją figurę

Jak na prawdziwą fit gwiazdę przystało, Ania Lewandowska nie odpuszcza żadnego treningu, no chyba, że grę wchodzi zabawa z córką. Mimo wszystko w swoich social mediach Lewandowska publikuje zdjęcia z odsłoniętym, umięśnionym brzuchem, na którego widok chyba każdemu chce się iść na trening. 

Kto jest największą motywacją Ani? Kto jest największą motywacją Ani? www.instagram.com/annalewandowskahpba

Kto jest największą motywacją Ani?

pewnie nie raz zastanawialiście się, kto tak naprawdę motywuje Anię do działania. Wielu pewnie przypuszczało, że jest to Robert i w pewnym stopniu na pewno tak jest, ale na zdjęciu z podpisem "Moja największa motywacja", to nie jego zobaczymy. Kogo więc?

Klara jest największą motywacją Ani Lewandowskiej Klara jest największą motywacją Ani Lewandowskiej www.instagram.com/annalewandowskahpba

Klara jest największą motywacją Ani Lewandowskiej

To właśnie jej malutka córeczka Klara jest największą motywacją. Młoda mama udostępniła słodkie zdjęcie z córką przy okazji kolejnego projektu. Na nim napisała "Z moją największą motywatorką". Trzeba przyznać, że Klara rośnie jak na drożdżach. 

Pod zdjęciem Ania zamieściła długi wpis Pod zdjęciem Ania zamieściła długi wpis www.instagram.com/annalewandowskahpba

Pod zdjęciem Ania zamieściła długi wpis

Zdjęcie, które pojawiło się na Insta Story trenerki znalazło również się na profilu Ani. Pod nim żona Lewandowskiego zamieściła taki wpis: 

- "Pamiętam, że kiedy byłam małą dziewczynką, uwielbiałam jeździć na plany filmowe. Z zainteresowaniem obserwowałam, jak powstają reklamy, filmy czy seriale. Teraz będąc po drugiej stronie kamery, patrząc z perspektywy rodzica, cieszę się, że mogę być inspiracją dla mojej córki, która jest dla mnie największą motywacją. Dodaje mi skrzydeł. Ściskam wszystkich rodziców, którzy starają się każdego dnia być jak najlepszym wzorem dla swoich dzieci."

To wspaniałe, że córka jest jej motywacją To wspaniałe, że córka jest jej motywacją www.instagram.com/annalewandowskahpba

To wspaniałe, że córka jest jej motywacją

Mogłoby się wydawać, że na zdjęciu, na którym Ania zdradza kto jest jej największą motywacją pojawi się jej mąż, albo któreś z rodziców, albo nawet jakaś inna trenerka czy trener. Lewandowska pokazała jednak, że Klara jest dla niej wszystkim, nawet w ,kwestii motywacji. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.