Ranking 10 najlepszych sześciopaków 2017 roku. Te gwiazdy pochwaliły się niesamowitymi brzuchami

Wiedzieliście, że one mają takie sylwetki?! Oto 10 gwiazd, które w tym roku pochwaliły się swoimi brzuchami. Niejedna zawodniczka fitness może im pozazdrościć.
instagram.com/izabelajanachowska instagram.com/izabelajanachowska instagram.com/izabelajanachowska

10. Izabela Janachowska

Prezenterka - jak wiele gwiazd z naszego rankingu - chwaliła się brzuchem (i nie tylko) podczas egzotycznych wakacji. Iza jest tancerką i od wielu lat dba o swoją formę, dlatego nie dziwi nas taka wspaniała figura. 

Facebook, Honorata Skarbek Facebook, Honorata Skarbek Facebook, Honorata Skarbek

9. Honorata Skarbek

Honorata raz na jakiś czas dzieli się ze swoimi fanami zdjęciami z siłowni, na których zawsze prezentuje płaski brzuch. Piosenkarka przyznaje, że ma problem z utrzymaniem regularności i często zaczyna na nowo swoją przygodę z siłownią.

Facebook, Ewa Chodakowska Facebook, Ewa Chodakowska Facebook, Ewa Chodakowska

8. Ewa Chodakowska

To, że Ewa Chodakowska ma świetny brzuch, to żadne zaskoczenie. Trenerka z roku na rok wygląda jeszcze bardziej apetycznie :) Postanowiłyśmy umieścić trenerkę w naszym rankingu, bo jej figura to świetna motywacja dla milionów Polek. Ewa zachęca do aktywności, pokazuje jak wykorzystać nawet chwilę, którą możemy poświęcić na trening i ma do siebie (i swojej sylwetki) dystans.

Instagram, Małgorzata Rozenek Instagram, Małgorzata Rozenek Instagram, Małgorzata Rozenek

7. Zosia Ślotała

Zosia to kolejna gwiazda, która w błyskawicznym tempie wróciła do pracy po porodzie. Nowe wyzwania (jak udział w kampanii myfitness.pl) wymagały od niej przygotowania fizycznego, dlatego Zosia wróciła do regularnych treningów, biegania, praktykowania jogi, a ostatnio - nauki boksowania!

Zosia, podobnie jak druga fit mama w kampanii myfitness.pl - Natalia Jakuła (poniżej), wystąpiła w sesji zdjęciowej, gdzie pokazywała brzuch, kilka miesięcy po porodzie. 

Instagram, Małgorzata Rozenek Instagram, Małgorzata Rozenek Instagram, Małgorzata Rozenek

6. Natalia Jakuła

Ambasadorka myfitness.pl, prezenterka 4fun.tv i prekursorka Bungee Fitness w Polsce - Natalia Jakuła zawsze miała szczupłą sylwetkę, ale tempo w jakim wróciła do pracy i rozwijania swojej kariery naprawdę zaskakuje. 

Kilka miesięcy po porodzie Natalia wzięła udział w sesji do kampanii myfitness.pl promującej zdrowy tryb życia, w tym samym czasie rozpoczęła treningi Bungee Fitness, przygotowujące ją do wprowadzenia tej metody do Polski. 

Instagram, Małgorzata Rozenek Instagram, Małgorzata Rozenek Instagram, Małgorzata Rozenek

5. Małgorzata Rozenek

Piękna, charyzmatyczna, stylowa, do tego z jedną z najlepiej wyrzeźbionych sylwetek wśród gwiazd. Małgosia Rozenek wie, co to znaczy porządny trening. Do tego zdrowa dieta, w której nie ma miejsca na oszukiwanie. 

Gwiazda ćwiczy kilka razy w tygodniu z trenerką personalną, wykonuje trening siłowy ukierunkowany na nogi, pośladki i brzuch, do tego biega.

W 2017 roku nagrywała program 'Iron Majdan', który wymagał od niej kondycji. Wyzwania, które napotykała para na pewno jeszcze bardziej wzmocniły jej sylwetkę. 

Instagram, Małgorzata Rozenek Instagram, Małgorzata Rozenek Instagram, Małgorzata Rozenek

4. Anna Lewandowska

Ania pokazała w tym roku, że - jak na prawdziwego sportowca przystało - żadne wyzwania nie są jej straszne. Nawet takie jak poród! Kiedy media zastanawiały się, kiedy wróci do pracy i aktywności, trenerka publikowała pierwsze zdjęcia z gołym brzuchem na Instagramie. Było to na początku czerwca, a mała Klara urodziła się w maju. Wow! 

Instagram, Małgorzata Rozenek Instagram, Małgorzata Rozenek Instagram, Małgorzata Rozenek

3. Joanna Przetakiewicz

Projektantka mody pokazuje, że wiek to tylko liczba! W tym roku skończyła 50 lat, ale nie powstrzymało jej to przed sesją w Playboy'u czy publikowaniem zdjęć w bikini na wakacjach.

Tak trzymać!

Anna Wendzikowska Anna Wendzikowska Instagram.com/aniawendzikowska/

2. Anna Wendzikowska

W 2017 roku Ania udowodniła (wiele razy), że ma jedną z najlepszych figur w show biznesie. Szczupła i wysportowana prezenterka pokazywała zdjęcia w basenie i na plaży podczas wielu swoich wyjazdów. Zebrała przy tym masę pozytywnych komentarzy. Nic dziwnego, spójrzcie, jaki Ania ma brzuch!

Instagram, Kinga Rusin Instagram, Kinga Rusin Instagram, Kinga Rusin

1. Kinga Rusin

Numer jeden to Kinga Rusin. Uwierzycie, że ma tak wyrzeźbiony brzuch? Kinga z każdym rokiem wygląda młodziej. Zawdzięcza to zdrowej diecie, aktywności fizycznej - głównie sportom (w lecie są to sporty wodne, w zimie narty i snowboard) i naturalnej pielęgnacji, tak podpisała zdjęcie w basenie:

'Nie widzę nic złego w dbaniu o siebie. Zwłaszcza jeśli jest to przemyślane i zdrowe, a przede wszystkim naturalne! Chodzenie na skróty może na chwilę poprawić samopoczucie ale nie zagwarantuje trwałych i pozytywnych zmian w naszej świadomości. Troszczmy się o siebie! Naturalnie!'

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.