Lewandowska ma zaskakującego partnera od ćwiczeń: "Jako zawodowiec muszę przyznać, że trening fitness mimo młodego wieku idzie jej całkiem nieźle"

Co za urocze zdjęcie! Ania Lewandowska, dumna mama Klary, pokazała jak siedmiomiesięczna córeczka towarzyszy jej na treningu. Zdjęcie zebrało wiele pozytywnych komentarzy. Fani trenerki piszą, że mała Klara jest cudowna, poza tym jeśli tato jest piłkarzem, a mama mistrzynią karatę, to naturalną drogą dla Klary będzie sport.
Anna Lewandowska ćwiczy z córeczką, źródło: hpba.pl/najwiekszy-sukces-zyciowy/ Anna Lewandowska ćwiczy z córeczką, źródło: hpba.pl/najwiekszy-sukces-zyciowy/ Anna Lewandowska ćwiczy z córeczką, źródło: hpba.pl/najwiekszy-sukces-zyciowy/

Lewandowska ma zaskakującego partnera od ćwiczeń: "Jako zawodowiec muszę przyznać, że trening fitness mimo młodego wieku idzie jej całkiem nieźle"

Co za urocze zdjęcie! Ania Lewandowska, dumna mama Klary, pokazała jak siedmiomiesięczna córeczka towarzyszy jej na treningu. Zdjęcie zebrało wiele pozytywnych komentarzy. Fani trenerki piszą, że mała Klara jest cudowna, poza tym jeśli tato jest piłkarzem, a mama mistrzynią karatę, to naturalną drogą dla Klary będzie sport.

Ania wyjaśniła pod zdjęciem, że pamięta, kto ją motywował do sportu, dlatego chce tę miłość zaszczepić w córce:

"Nauczyciele w szkole motywujący mnie do nauki, trener ulepszający każde uderzenie i technikę w karate, wykładowcy na studiach zwracający uwagę na najważniejszych aspektach diety i mój mąż, który zawsze we mnie wierzył. Ale najważniejszą inspiracją pozostaną RODZICE."

instagram.com/annalewandowskahpba/ instagram.com/annalewandowskahpba/ instagram.com/annalewandowskahpba/

Ania Lewandowska jest dobrym przykładem

Czytamy dalej w opisie zdjęcia: "Dlatego staram się być wzorem dla mojej córki. I choć jak każda z mam będę uczyła się być dobrym rodzicem przez całe życie, to wiem że należy się nie poddawać i dawać jak najlepszy przykład. Bo cóż jest większym SUKCESEM ŻYCIOWYM niż szczęśliwe i spełnione dziecko, które wspieraliśmy na jego drodze?"

https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/ https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/ https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/

Ania chce motywować Polaków

Śledząc karierę Ani widzimy, że na pierwszy plan wysuwa się motywacja. Ania mocno wierzy w inspirowanie Polaków do zmiany stylu życia. Dlatego w poście na swoim blogu ogłaszającym nowy projekt - kalendarz na 2018 rok, napisała:

"Healthy year by Ann" nie jest jednak zwykłym kalendarzem. To plan pełen pozytywnej motywacji i porad na 12 miesięcy. Ten rok był dla mnie przepięknym okresem, obfitującym w nowe wyzwania i doświadczenia. To w tym roku dzięki Klarci otrzymałam podwójną dawkę energii. Chcę się nią z Tobą podzielić, dlatego przez kilka miesięcy układałam plan, który ma za zadanie zmobilizować i zmotywować Cię do działania."

Instagram.com/annalewandowskahpba/ Instagram.com/annalewandowskahpba/ Instagram.com/annalewandowskahpba/

Motywacja do zdrowego odżywiania

Ania motywuje także przez polecanie 1,5 milionom swoich fanów coraz to nowszych zdrowych produktów, które produktuje pod marką Foods by Ann.

https://hpba.pl/sposob-sie-motywowac/ https://hpba.pl/sposob-sie-motywowac/ https://hpba.pl/sposob-sie-motywowac/

Jak się motywować?

Ania do tematu motywacji podchodzi poważnie i wie, że proste hasła nie wystarczą. Dlatego stworzyła post, gdzie wyjaśnia, jak powinno się zmienić myślenie. Przytaczamy kilka jej rad poniżej:

Od teraz postaraj się nie mówić: "NIE CHCE BYĆ OTYŁY". Zamiast tego buduj pozytywne komunikaty - tzn.: "CHCĘ BYĆ SZCZUPŁY!" "Troszkę" inne nazwanie celu znacznie ułatwi jego realizację

Szczegółowo określ co to dokładnie dla Ciebie znaczy? Co sprawi, że poczujesz się szczupły? Ile musisz schudnąć, żeby osiągnąć ten cel? Określ dokładną liczbę kilogramów lub centymetrów, które chcesz zgubić i zaznacz w jakim czasie chcesz ten cel zrealizować. Jeśli ktoś powie chce byc zdrowy - to nie jest to mierzalne, ale jeśli ktoś powie, że chce zdrowo się odżywiać i trenować dla zdrowia to łatwo to zmierzyć i określić.

Niech przemówią UCZUCIA WYŻSZE - kreatywność, pasja, spontaniczność, radość, szczęście, miłość - one są energiami wyższego rzędu. Możemy mieć tak silną osobowość, że nie będziemy mogli sobie z nią poradzić. Np. ktoś kocha, ale ma zbyt wysokie ego, przez które doprowadza do rozpadu związku.

Wracając do przykładu- BĘDĘ ZDROWO SIĘ ODŻYWIAŁ/ SCHUDNĘ - będę więcej np. trenował, szukał nowych smaków, więcej podróżował aktywnie, wtedy ZAKOCHAM SIĘ W SWOIM CELU JESZCZE BARDZIEJ - będę JESZCZE BARDZIEJ ZMOTYWOWANY!

Jak się uczyć to od najlepszego motywatora, trenera, coach, psychologa, sportowca. Być może jest nim Twój przyjaciel, osoba z pracy, siłowni, szkolenie coachingowe i wiele innych. Dzielmy się tym i zarażajmy dalej!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.