9 minutowy trening Ani Lewandowskiej na jędrne pośladki, możesz go zrobić wszędzie

Ania Lewandowska co jakiś czas na swoim profilu na Instagramie publikuje krótkie wideo treningowe. Tym razem trenerka zaproponowała swoim fankom trening na pośladki. Podczas tego treningu wykonujemy 6 ćwiczeń, każde z nich przez 30 sekund w trzech seriach. Trenerka pisze "Potraktuj te ćwiczenia jako uzupełnienie Twojego treningu". A wy ćwiczycie z żoną Roberta Lewandowskiego?
Trening na pośladki według Ani Lewandowskiej Trening na pośladki według Ani Lewandowskiej www.instagram.com/annalewandowskahpba

9 minutowy trening Ani Lewandowskiej na jędrne pośladki, możesz go zrobić wszędzie

Ania Lewandowska co jakiś czas na swoim profilu na Instagramie publikuje krótkie wideo treningowe. Tym razem trenerka zaproponowała swoim fankom trening na pośladki.

Podczas tego treningu wykonujemy 6 ćwiczeń, każde z nich przez 30 sekund w trzech seriach. Trenerka pisze 'Potraktuj te ćwiczenia jako uzupełnienie Twojego treningu'.

A wy ćwiczycie z żoną Roberta Lewandowskiego?

Unoszenie bioder w leżeniu Unoszenie bioder w leżeniu www.instagram.com/annalewandowskahpba

Unoszenie bioder w leżeniu

To ćwiczenie można wykonać z obciążeniem lub bez niego. Ania Lewandowska postanowiła ćwiczyć tylko i wyłącznie z ciężarem własnego ciała. 

Połóż się na macie. Unoś biodra do góry i opuszczaj. Pamiętaj aby przy unoszeniu spinać pośladki. Ruch powinien kończyć się na wysokości twoich bioder. 

Unoszenie zgiętej nogi Unoszenie zgiętej nogi www.instagram.com/annalewandowskahpba

Unoszenie zgiętej nogi

To ćwiczenie jest bardzo podobne do poprzedniego. Jedyna różnica w nim jest taka, że zamiast ruchu pulsacyjnego wykonujemy pełen ruch. 

Przyjmij pozycję klęku podpartego, a następnie oprzyj całe ciało na przedramionach, nogę ugnij w kolanie, palce skieruj na siebie. Zacznij od przyciągnięcia kolana do klatki piersiowej, a następnie unieś ją do góry. Zwróć uwagę na to by maksymalnie pracowały twoje pośladki. Ćwicz najpierw jedną, a następnie drugą nogę. 

Pulsacyjne unoszenie wyprostowanej nogi Pulsacyjne unoszenie wyprostowanej nogi www.instagram.com/annalewandowskahpba

Pulsacyjne unoszenie wyprostowanej nogi

To kolejna propozycja Ani podczas treningu pośladków. 

Cały czas zostajemy w pozycji klęku podpartego opierając się na przedramionach. Wyprostuj i napnij nogę. Unoś nogę tak zwanym ruchem pulsacyjnym. Ćwicz najpierw jedną, a nastepnie drugą nogę. 

Pulsacyjne unoszenie zgiętej nogi Pulsacyjne unoszenie zgiętej nogi www.instagram.com/annalewandowskahpba

Pulsacyjne unoszenie zgiętej nogi

Warto włączyć do swojego treningu ćwiczenia, w których wykonujemy ruch pulsacyjny. Dzięki niemu jesteśmy w stanie pobudzić do pracy mięśnie głębokie. 

Przyjmij pozycję klęku podpartego, a następnie oprzyj ciało na przedramionach. Ugnij nogę w kolanie, a palce skieruj na siebie. Unoś nogę krótkim ruchem pulsacyjnym spinając przy tym pośladki.  Ćwicz najpierw jedną, a następnie drugą nogę. 

Trzymanie napiętej nogi w podporze Trzymanie napiętej nogi w podporze www.instagram.com/annalewandowskahpba

Trzymanie napiętej nogi w podporze

Nadal pozostajemy w podporze. Kolejna propozycja Ani Lewandowskiej, to ćwiczenie w którym tylko i wyłącznie przez 30 sekund trzymamy napiętą nogę. Zacznij od wykonywania tego ćwiczenia na jedną, a następnie drugą nogę. 

Odwodzenie nóg w leżeniu na plecach Odwodzenie nóg w leżeniu na plecach www.instagram.com/annalewandowskahpba

Odwodzenie nóg w leżeniu na plecach

Ostatnie z ćwiczeń, które proponuje trenerka, to odwodzenie nóg w leżeniu na plechach z uniesionymi biodrami. Dzięki temu ćwiczeniu maksymalnie angażujemy nasz mięsień pośladkowy. 

Połóż się na macie. Unieś biodra do góry, a następnie odwódź i przywódź swoje kolana. Pamiętaj, aby przy tym ćwiczeniu mieć cały czas napięte ciało. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.