5 ćwiczeń cardio dla osób, które nie lubią biegać

Jeżeli nienawidzisz siłowni, a na myśl o bieganiu cię mdli, to te ćwiczenia są dla ciebie. Żeby je wykonać nie potrzebujesz nic oprócz kawałka miejsca w domu. Jeżeli lubisz ćwiczyć w swoim salonie to tym bardziej ten trening jest dla ciebie. Każde z tych ćwiczeń doskonale sprawdzi się rano, wieczorem czy podczas wakacji w hotelu. Jestem przekonana, że dadzą ci one nieźle popalić i z pewnością zostaną z tobą na dłużej. Wykonując je regularnie masz pewność, że pomogą ci podkręcić metabolizm i spalić tkankę tłuszczową. Każde ćwiczenie wykonuj przez 1 minutę, odpoczywaj przez 30 sekund. Ułóż sobie tak ćwiczenia by wykonywać je nie mniej niż przez 15 minut. Gwarantuję ci, że pot będzie lał się z ciebie strumieniami. Zaczynamy!
5 ćwiczeń cardio dla wszystkich, którzy nienawidzą biegać 5 ćwiczeń cardio dla wszystkich, którzy nienawidzą biegać www.instagram.com/loveinsport

5 ćwiczeń cardio dla osób, które nie lubią biegać

Jeżeli nienawidzisz siłowni, a na myśl o bieganiu cię mdli, to te ćwiczenia są dla ciebie. Żeby je wykonać nie potrzebujesz nic oprócz kawałka miejsca w domu. Jeżeli lubisz ćwiczyć w swoim salonie to tym bardziej ten trening jest dla ciebie. Każde z tych ćwiczeń doskonale sprawdzi się rano, wieczorem czy podczas wakacji w hotelu.

Jestem przekonana, że dadzą ci one nieźle popalić i z pewnością zostaną z tobą na dłużej. Wykonując je regularnie masz pewność, że pomogą ci podkręcić metabolizm i spalić tkankę tłuszczową.

Każde ćwiczenie wykonuj przez 1 minutę, odpoczywaj przez 30 sekund. Ułóż sobie tak ćwiczenia by wykonywać je nie mniej niż przez 15 minut. Gwarantuję ci, że pot będzie lał się z ciebie strumieniami. Zaczynamy!

Musisz pamiętać o prostych plecach i aby kolano nie przekraczało linii palców (Aga Szymczak) Musisz pamiętać o prostych plecach i aby kolano nie przekraczało linii palców (Aga Szymczak) Myfitness.pl

Przeskakiwane wypady

Zacznij od wypadu na jedną nogę. Następnie szybkim przeskokiem zrób wypad na druga nogę. Pamiętaj o kolanach by nie przekraczały linii palców i prostych plecach.

Kolano powinno być jak najbliżej łokcia Kolano powinno być jak najbliżej łokcia Aga Szymczak

Wspinaczka bokiem w pozycji deski

Przyjmij pozycję deski. Kolejny krok to dotykanie kolanem do łokcia czyli tak zwana wspinaczka bokiem. Dotykaj prawym kolanem, prawego łokcia i na odwrót. Jest to jedno z bardziej wymagających ćwiczeń, ale przynosi efekty.

Bieg bokserski - wykonując to ćwiczenie wysoko unosimy kolana i wyprowadzamy ciosy jednocześnie. Bieg bokserski - wykonując to ćwiczenie wysoko unosimy kolana i wyprowadzamy ciosy jednocześnie. Aga Szymczak

Bieg bokserski

Wykonując to ćwiczenie wysoko unosimy kolana i wyprowadzamy ciosy jednocześnie. Pamiętaj o tym by kolana podnosić jak najwyżej. Dla jeszcze lepszego efektu możesz wykonywać to ćwiczenia z hantlami lub butelkami wody.

Wspinaczka w podporze - to ćwiczenie możesz wykonywać na dwa sposoby. Jeden z nich to dotykanie kolanem do łokcia z zewnątrz, a drugi to dotykanie kolana do łokcia wewnątrz. Wspinaczka w podporze - to ćwiczenie możesz wykonywać na dwa sposoby. Jeden z nich to dotykanie kolanem do łokcia z zewnątrz, a drugi to dotykanie kolana do łokcia wewnątrz. Aga Szymczak

Wspinaczka w podporze

To ćwiczenie możesz wykonywać na dwa sposoby. Jeden z nich to dotykanie kolanem do łokcia z zewnątrz, a drugi to dotykanie kolana do łokcia wewnątrz. Ważne jest aby nasze plecy podczas ćwiczenia były cały czas proste.

Dotykanie palców w odwrotnej pozycji wysokiego podporu

Przyjmij pozycje odwrotną do wysokiego podporu. Następnie na zmianę dotykaj palców - prawa ręka, lewa noga i lewa noga, prawa ręka. Dotykanie palców w odwrotnej pozycji wysokiego podporu Przyjmij pozycje odwrotną do wysokiego podporu. Następnie na zmianę dotykaj palców - prawa ręka, lewa noga i lewa noga, prawa ręka. Aga Szymczak

Dotykanie palców w odwrotnej pozycji wysokiego podporu

Przyjmij pozycje odwrotną do wysokiego podporu. Następnie na zmianę dotykaj palców - prawa ręka, lewa noga i lewa noga, prawa ręka.