Ten trening z kettlebell maksymalnie ujędrni twoje pośladki

Która kobieta nie marzy o jędrnych i uniesionych pośladkach. Dzisiaj przygotowałam dla was 5 ćwiczeń, które pomogą wam osiągnąć wymarzony efekt. Do dzieła!
Wypady z ketlebell Wypady z ketlebell Myfitness.pl

Wypady z ketlebell

Zacznij od pozycji na baczność. Kettlebell trzymaj w obu rękach. Wybierz ciężar dostosowany do swojego poziomu zaawansowania. Wykonaj wypad w przód. Pamiętaj by kolano nie przekraczało linii palców. Wróć do pozycji wyjściowej i zrób to samo na drugą nogę.

Powtórz 15 razy (na nogę) w 3 seriach.

Martwy ciąg z ketlebell Martwy ciąg z ketlebell Myfitness.pl

Martwy ciąg z ketlebell

To jedno z tych ćwiczeń, które świetnie wzmacnia nasz odcinek lędźwiowy, ale również kształtuje nasze pośladki. Stań w lekkim rozkroku. Trzymaj ciężar dwoma rękami. Pochyl się do przodu tak, by kettlebell znajdował się między nogami, wzdłóż linii palców. Pamiętaj o prostych, ale tez napiętych plecach. Powoli się prostuj.

Powtórz 15 razy w 3 seriach.

Przysiady z ketlebell Przysiady z ketlebell Myfitness.pl

Przysiady z ketlebell

Stań w rozkroku na szerokość bioder. Jeden Kettlebell trzymaj w obu rękach. Wykonaj przysiad. Odważnik trzymaj cały czas na wysokości klatki piersiowej. 

Powtórz 15 razy w 3 seriach.

Zakroki z ketlebell Zakroki z ketlebell Myfitness.pl

Zakroki z ketlebell

Stań w lekkim rozkroku. Trzymaj jeden kettlebell w obu rękach. Wykonaj zakrok w bok. Wróć do pozycji wyjściowej i zrób to samo drugą nogą.

Powtórz 15 razy (na nogę) w 3 seriach

Swing Swing Myfitness.pl

Swing

To jedno z najpopularniejszych ćwiczeń z kettlebell. Stań w lekkim rozkroku. Wykonaj zamach kettlem tak by był on między twoimi nogami. Następnie wypchnij z bioder kettlebell  by zatrzymał się on aż na wysokości twojego wzroku. Pamiętaj o prostych plecach.

Powtórz 15 razy w 3 seriach.

Więcej o: