Trenerki fitness chwalą się wcięciem w biodrach! Hip dips to nowy trend Instagrama

Wcięcie w biodrach, czyli 'hip dips' lub 'violin dips' sprawia wrażenie podwójnych bioder, szerokiej talii, a niektórzy twierdzą, że to deformacja. Nic bardziej mylnego! Na Instagramie coraz więcej znanych trenerek robi sobie zdjęcia pokazując, że też mają 'hip dips', a w opisie piszą, że taka jest po prostu naszego ciała i trzeba to zaakceptować. Zobacz inne zdjęcia gwiazd sportu.
https://www.instagram.com/blogilates/ https://www.instagram.com/blogilates/ https://www.instagram.com/blogilates/

Co to jest hip dips?

Popularna trenerka fitness Cassey Ho na swoim koncie na Instagramie umieściła swoje zdjęcie, na którym widać jej 'hip dips',a obok anatomię biodra. Jak same widzicie, to żadna deformacja, choroba oraz 'inność'. Nasze kości biodrowe i udowe są tak ułożone, podobnie jak rozbudowane mięśnie.

https://www.instagram.com/oatsnsquats/ https://www.instagram.com/oatsnsquats/ https://www.instagram.com/oatsnsquats/

Znane trenerki pokazują swoje wcięcia

Sophia Van Leeuwen również pokazała swoje zdjęcie z zaznaczonym wcięciem w biodrach. Oczywiście napisała, że to normalne i 'hip dips' zależy od budowy ciała, rozbudowy mięśni oraz tkanki tłuszczowej. Każdy je ma - jedne z nas bardziej widoczne, inne mniej.

https://www.instagram.com/aferniefit/ https://www.instagram.com/aferniefit/ https://www.instagram.com/aferniefit/

Violin dips

Aimee Fernie kilka dni temu również opublikowała swoje zdjęcie 'violin dips' pisząc, że próbuje je zaakceptować. Jak sama pisze najczęściej próbuje je ukryć właśnie na zdjęciach! Modelki fitness i znane trenerki wiedzą, jak się ustawić aby nie było widać ich wcięć w biodrach.

https://www.instagram.com/katie_fitness_uk/ https://www.instagram.com/katie_fitness_uk/ https://www.instagram.com/katie_fitness_uk/

Jak zrobić zdjęcie, aby nie było widać hip dips?

Na Instagramie coraz częściej można znaleźć zdjęcia, na których widzimy, że aby ukryć wcięcie w biodrach wystarczy się się odpowiednio ustawić.

https://www.instagram.com/girrlscout/ https://www.instagram.com/girrlscout/ https://www.instagram.com/girrlscout/

Zdjęcia na Instagramie

Dziewczyny oznaczają hashtagiem 'hipdips' i apelują do innych, żeby uwierzyły, że to normalne i, że są piękne.

https://www.instagram.com/busybee.carys/ https://www.instagram.com/busybee.carys/ https://www.instagram.com/busybee.carys/

"To jest normalne"

Dlatego, jeśli kiedyś się tym przejmowałaś, możesz odetchnąć z ulgą i zaakceptować siebie!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.