Trenuj jak Kayla Itsines! [WYZWANIE MYFITNESS]

Kayla Itsines to trenerka personalna, która pochodzi z Australii. Dzięki jej programom treningowym tysiące kobiet na świecie wprowadziło trening do swojego trybu życia i schudło. Na Instagramie trenerki znajdziemy kilkadziesiąt filmików z ćwiczeniami. Specjalnie dla was zrobiłam trening inspirowany tym od najbardziej popularnej w Australii trenerki z wykorzystaniem... skakanki! Gotowe?
Pamiętaj aby zawsze lądować na ugiętych nogach w pozycji przysiadu Pamiętaj aby zawsze lądować na ugiętych nogach w pozycji przysiadu Myfitness.pl

Skakane przysiady

Połóż skakankę na podłodze. Stań po jednej ze stron i wykonaj przysiad. Kolejny krok to obrót o 180 stopni. Wyląduj po drugiej stronie w przysiadzie. Powtarzaj ćwiczenie energicznie.

Ćwicz przez 1 minutę, odpoczywaj przez 30 sekund, powtórz 3 razy.

Skacz unosząc wysoko kolana Skacz unosząc wysoko kolana Myfitness.pl

Skakanie z wysokim unoszeniem kolan

Zacznij skakać na skakance i unoś kolana wysoko. To ćwiczenie to nie tylko świetny spalacz tłuszczu, ale również w prosty sposób pozwala nam się pozbyć fałdki na brzuchu.

Ćwicz przez 1 minutę, odpoczywaj przez 30 sekund, powtórz 3 razy.

Wykonuj pompki po jednej i po drugiej stronie skakanki Wykonuj pompki po jednej i po drugiej stronie skakanki Myfitness.pl

Przechodzone pompki

Połóż skakankę na podłodze. Po jednej stronie wykonaj pompkę, a następnie przejdź na drugą stronę i znowu wykonaj pompkę. Przechodź w podporze.

Ćwicz przez 1 minutę, odpoczywaj przez 30 sekund, powtórz 3 razy.

Odbijaj jak piłeczka pingpongowa podczas wykonywania tego ćwiczenia Odbijaj jak piłeczka pingpongowa podczas wykonywania tego ćwiczenia Myfitness.pl

Skakanie obunóż przez skakanę

Zacznij skakać na skakance obunóż. Odbijaj się od podłoża jak piłeczka pingpongowa. Przy wykonywaniu tego ćwiczenia staraj się utrzymać jedno tempo.

Ćwicz przez 1 minutę, odpoczywaj przez 30 sekund, powtórz 3 razy.

Pamiętaj o prostych plecach Pamiętaj o prostych plecach Myfitness.pl

Skakanie do boku w podporze przez skakankę

Połóż skakankę na podłodze tak by znajdowała się tuż pod tobą. Przyjmij pozycję wysokiego, następnie energicznym ruchem skocz do boku tak, by twoje kolana znajdowały się tuż przy łokciach. Powtórz tą samą czynność na drugą stronę.

Ćwicz przez 1 minutę, odpoczywaj przez 30 sekund, powtórz 3 razy.

Więcej o: