5 treningów najlepszych na brzuch i pupę, dzięki którym bez oporów założysz bikini

Wybiła kalendarzowa wiosna, wobec tego nie ma już żadnych wymówek! Cieplejszy powiew wiatru, słońce i spotęgowana energia pozwoli ci uzyskać wymarzoną sylwetkę i bez żadnych oporów latem włożyć seksowne bikini. Oto 5 najlepszych i najskuteczniejszych treningów na pupę oraz brzuch ekspertek myfitness.pl.

20 minut na superbrzuch z Adą Palką

Wybiła kalendarzowa wiosna. Wobec tego nie ma już żadnych wymówek. Cieplejszy powiew wiatru, słońce i spotęgowana energia pozwoli ci uzyskać wymarzoną sylwetkę i bez żadnych latem oporów włożyć seksowne bikini. Oto 5 najlepszych i najskuteczniejszych treningów na pupę oraz brzuch ekspertek myfitness.pl.

Wygeneruj 20 minut w ciągu dnia i zadbaj o swój brzuch. Dzięki treningowi przygotowanemu przez Adę Palkę błyskawicznie pozbędziesz się oponki w talii.

Nietypowe pozycje Marleny Ciborowskiej na brzuch

Nudzą cię brzuszki i szukasz czegoś nowego? Koniec z tradycyjnymi brzuszkami! Kilka niezawodnych ćwiczeń, które przygotowała Marlena Ciborowska z myfitness.pl, zaskoczą cię swoją efektywnością. To jest strzał w 10!

Sylwia Nowak i jej sposób na płaski brzuch

Sylwia Nowak wie, jak zadbać o swoje ciało. Zobaczcie jej propozycje na płaski brzuch.

Trening na brazylijskie pośladki

Idąc dalej, każda z nas marzy również o jędrnych pośladkach, które będą idealnie prezentowały się na plaży. Oto jeden z treningów, który pozwoli ci osiągnąć cel.

Droga do sexy pośladków nie musi być długa i nieprzyjemna, wystarczy, że skorzystasz z naszego nowego programu. Przygotowania do sezonu bikini - czas, start!

5 ćwiczeń na jędrne pośladki

Julita Kotecka, ambasadorka adidas, przygotowała specjalny zestaw ćwiczeń z gumą. Dzięki temu treningowi twoje pośladki będą jędrne i doskonale uniesione.

Dla najlepszego efektu wykonuj ćwiczenia przynajmniej 3 razy w tygodniu.

Dziewczyny, nie traćcie czasu! Skorzystajcie z naszych treningów i rozpocznijcie intesywne przygotowania do sezonu bikini!

Powodzenia!

Copyright © Agora SA