Ćwiczenia, dzięki którym skutecznie spalisz tkankę tłuszczową! [8 PROPOZYCJI]

Zastanawiasz się, w jaki sposób najskuteczniej rozprawisz się ze zbędnymi kilogramami? Mamy dla ciebie propozycję 8 ćwiczeń, dzięki którym zyskasz spektakularny efekty i wymarzoną sylwetkę. Koniecznie wypróbuj!
. . www.jatomifitness.pl

Łyżwiarz

To łatwe do wykonania ćwiczenie przypomina jazdę na łyżwach. Na delikatnie ugiętych kolanach przeskakuj z boku na bok. Pamiętaj, by postarać się utrzymać przez chwilę na jednej nodze.

. . www.fotolia.com

Pompki

Pompki angażują do wysiłku wiele mięśni i pięknie je rzeźbią oraz modelują sylwetkę. Wykonuj je w seriach i pamiętaj o odpoczynku między nimi. Jeśli typowe męskie pompki sprawiają Ci trudność, zacznij od damskiej wersji tego ćwiczenia.

. . www.fotolia.com

Sprint w miejscu

Jeżeli chcesz spalić dużą ilość kalorii wykonuj bardzo szybki sprint w miejscu. Twój metabolizm wskoczy na najwyższe obroty!

. . www.fotolia.com

Deska

To ćwiczenie do przyjemnych nie należy, jednak wykonywane prawidłowo angażuje do pracy całe ciało i wiele grup mięśniowych. Dzięki niemu skutecznie można wymodelować brzuch i plecy.

W najprostszej wersji deski wystarczy przyjąć pozycję jak do pompek i się w niej zatrzymać. Należy uważać, żeby biodra były na jednym poziomie z głową i trzymać brzuchem ciało, żeby nie obniżało się.

 

. . www.fotolia.com

Przysiady

Przysiady to sprawdzony sposób na piękne nogi i pośladki! Stań w lekkim rozkroku i utrzymując proste plecy wykonuj głębokie przysiady.

. . www.fotolia.com

Skakanka i brzuszki

Skakanie na skakance do doskonała rozgrzewka przed treningiem, która spala mnóstwo kalorii!

Z kolei brzuszki brzuszki zapewnią idealnie płaski i wyrzeźbiony brzuch. Możesz je dowolnie modyfikować, wykonując je na macie, piłce, ławeczce. Im szybciej będziesz je robić- tym więcej kalorii spalisz.

Fot.shutterstock Fot.shutterstock Fot.shutterstock

Jazda na rowerze

Jazda na rowerze w stałym, podtrzymanym tempie to świetne ćwiczenie aerobowe, które pięknie wysmukla nogi. Dodatkowo ujędrnia pośladki oraz wpływa na ogólną sprawność ciała.

Tłuszcz spalisz tylko wtedy, kiedy będziesz się ruszać! Pamiętaj, że najlepszą i najefektywniejszą drogą do wymarzonej sylwetki jest łączenie treningu interwałowego, aerobowego, siłowego oraz zajęć fitness.

Co ważne, treningi - zwłaszcza na początku naszej przygody z intensywnymi ćwiczeniami - warto wykonywać pod nadzorem wykwalifikowanych trenerów, których znajdziemy w prestiżowych klubach fitness, takich jak np. Jatomi Fitness. Trenerzy podpowiedzą jak w prawidłowy sposób wykonywać ćwiczenia i będą czuwać nad naszym bezpieczeństwem. To ważne, aby zdobyć profesjonalną poradę, która zapewni jeszcze lepsze efekty treningów.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.