Kasia Rain: Model Body Workout. Ekskluzywny trening dla modelek

Kasia Rain to trenerka personalna oraz ekspertka żywieniowa. Jest twórczynią programu treningowego The Official Model Body Workout, który jest skierowany... do modelek! Jako ekspertka wystąpiła w holenderskiej edycji programu Next Top Model. Tylko nam pokazała swój autorski program treningowy, dzięki któremu każda z nas może cieszyć się nienaganną figurą.

Na czym polega Model Body Workout

Kasia Rain to trenerka personalna oraz ekspertka żywieniowa. Jest twórczynią programu treningowego The Official Model Body Workout, który jest skierowany do modelek! Program przed wszystkim ma na celu wysmuklenie mięśni a nie ich nadmierny rozrost. Specjalnie przygotowany zestaw ćwiczeń zawiera w sobie elementy kardio oraz pozycje jogi, które są wykonywane w różnych kombinacjach. Trening Model Body Workout pozwoli ci nie tylko osiągnąć smukłą sylwetkę, ale dzięki niemu pozbędziesz się zbędnej tkanki tłuszczowej, delikatnie uwydatnisz mięśnie oraz nauczysz się prawidłowej postawy ciała i równowagi.

>> Trening na płaski brzuch

>> Trening wzmacniający i rozciągający mięśnie

>> Trening wyszczuplający nogi

ZOBACZ: nie tylko przysiady działają na pośladki

Trening na płaski brzuch

Trening na brzuch składa się z 4 ćwiczeń wykonywanych przez 40 sekund. Całą serię wykonujemy 4 razy. Ćwiczenia, które przygotowała trenerka to nie lada wyzwanie. Jeżeli myślisz, że będą to tradycyjne brzuszki to z pewnością trening będzie dla ciebie zaskoczeniem. Przygotowany zestaw to wymagające ćwiczenia, które wzmocnią mięśnie proste oraz skośne brzucha. Dzięki temu delikatnie się uwidocznią.

>> Trening wzmacniający i rozciągający mięśnie

>> Trening wyszczuplający nogi

POZNAJ: 6 ćwiczeń metodą pilates, które wykonasz w domu

 

Trening wzmacniający i rozciągający mięśnie

Ten trening pozwoli ci nie tylko wzmocnić mięśnie całego ciała, ale również je rozciągnąć. Specjalny zestaw 4 ćwiczeń wykonywanych przez 40 sekund, powtórz w 4 seriach. Pomiędzy każdym ćwiczeniem wykonaj 10 sekund przerwy. Trening ten z pewnością pozwoli nie tylko uwydatnić mięśnie, ale dzięki elementom rozciągającym nada im smukły kształt.

>> Trening na płaski brzuch

>> Trening wyszczuplający nogi

SPRAWDŹ: nowa metoda treningowa, którą pokochały kobiety na całym świecie

Trening wyszczuplający nogi

Trening składa się z połączenia ćwiczeń kardio ze wzmacnianiem. Wykonujemy 4 rundy, każda po 2 ćwiczenia. Elementy kardio wykonujemy przez 20 sekund, natomiast ćwiczenia wzmacniające przez 40 sekund. Dzięki odpowiedniemu połączeniu ćwiczeń regularny trening wysmukla i ujędrnia nogi. Dodatkowo elementy kardio przyspieszą metabolizm i zapobiegną odkładaniu się zbędnej tkanki tłuszczowej.

>> Trening na płaski brzuch

>> Trening wzmacniający i rozciągający mięśnie

ZOBACZ: plan, który pozwoli ci wyszczuplić talię

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.