Te filmy sprawią, że pozbędziesz się wymówek. Szczere wyznania gwiazd fitnessu

Zdarzają ci się dni, kiedy nie masz motywacji, by iść na trening? Nie martw się, nie tobie jednej! Każda z nas czasami nie ma już energii i ochoty, by zawalczyć o siebie. Właśnie dlatego, przygotowałyśmy dla ciebie solidną dawkę motywacji, która doda ci sił do działania i pozwoli zawsze dążyć do spełniania swoich marzeń.

Sylwia Nowak: "Zaczęło się od zmiany wyglądu, bo schudłam 13 kilogramów..."

Sylwia Nowak to modelka, aktorka i piosenkarka. Choć nie jest instruktorką fitness, na co dzień prowadzi zdrowy i aktywny tryb życia. Jeszcze parę lat temu jej życie wyglądało zupełnie inaczej. Miała stresująca pracę w korporacji, która nie dawała jej satysfakcji i 13 kilogramów więcej, które nie pozwalały jej realizować swoich marzeń. Dziś każdy projekt, którego Sylwia się podejmie osiąga sukces. Ty też zrealizuj swoje marzenia.

Paulina Kuczyńska: "Sport nauczył mnie dyscypliny i tego, że każdy sukces wymaga czasu..."

Paulina Kuczyńska to blogerka i trenerka personalna. Jeszcze do niedawna marzyła o pracy tłumacza. Pochłonięta nauką nie zauważyła, jak negatywnie odbija się to na jej zdrowiu. Pewnego dnia udała się na swój pierwszy trening i poczuła, że aktywnością fizyczną chciałby się zajmować na co dzień. Dziś prowadzi popularnego bloga i przygotowuje plany treningowe i żywieniowe dla swoich podpieczonych. Z nieśmiałej prymuski została gwiazdą social mediów. Jak twierdzi, dzięki temu otworzyła się na innych ludzi i korzysta z okazji, które dostaje od losu.

Ada Palka: "Marzysz, planujesz, osiągasz..."

Ada Palka to trenerka personalna, która ze sportem jest związana od dziecka. Na co dzień trenuje nie tylko z zawodowymi sportowcami, którzy dążą do poprawy swoich wyników, ale i amatorami, którzy marzą by pokochać swoje ciało. Jak twierdzi Ada, w życiu najważniejszy jest jasno określony cel i upór w drodze do jego osiągnięcia. Obecnie jej największym marzeniem jest mieć własne studio treningowe. Patrząc na determinację Ady jesteśmy przekonane, że w końcu się zrealizuje.

Kasia Dziurska: "Pierwszy start był ciosem, nie weszłam nawet do finału..."

Kasia Dziurska to trenerka personalna i mistrzyni bikini fitness. Jako mała dziewczynka rozpoczęła przygodę z tańcem, dzięki któremu dostała się do najbardziej prestiżowej grupy cheerleaderek w Polsce Cheerleaders Gdynia. Choć kocha taniec pewnego dnia postanowiła spróbować treningu siłowego. Dziś posiada już tytuł Mistrzyni Polski i Świata w sportach sylwetkowych różnych federacji, ale jak twierdzi, to nie koniec jej sportowej kariery. Przyznaje, że zdarzają się jej dni, gdy nie ma ochoty ćwiczyć, jednak sukces, który już osiągnęła dodaje jej motywacji do działania.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.