Sposób na szczupłą sylwetkę Miss Polski Magdaleny Bieńkowskiej

Magdalena Bieńkowska to 22-letnia Miss Polski 2015, która uwielbia sport i podróże. Uznana za najpiękniejszą Polkę zachwyca nie tylko naturalną urodą, ale i szczupłą sylwetką. Oto dieta i niezawodny zestaw ćwiczeń, które pozwalają Miss Polski zachować doskonałą figurę.

Sposób Miss Polski na szczupłą sylwetkę

Smukłą sylwetkę Magdalena Bieńkowska zawdzięcza diecie pudełkowej oraz specjalnie przygotowanym treningom. W ramach diety spożywa dziennie pięć zdrowych posiłków. Trening siłowy wykonuje pod czujnym okiem trenerów personalnych. Oczywiście nie zapomina również o ćwiczeniach kardio. Wybrałyśmy się na wspólny trening z Miss Polski, podczas którego pokazała trzy zestawy ćwiczeń wzmacniających mięśnie całego ciała.

Zobacz [>> KLIKNIJ, ŻEBY PRZEJŚĆ DO KONKRETNEGO TRENINGU]

>> Trening na smukłą sylwetkę z użyciem TRX

>> Trening na smukłe nogi i pośladki

>> Trening na płaski brzuch

 

Trening na smukłą sylwetkę z użyciem TRX

Miss Polski chętnie wykonuje trening z użyciem TRX. Dlaczego? Ponieważ doskonale wie, że dzięki użyciu taśm pracują mięśnie całego ciała, również te głębokie, które trudno jest zaangażować podczas tradycyjnego treningu. Magdalena wykonuje ćwiczenia zarówno na nogi, brzuch, jak i ramiona.

>> Trening na smukłe nogi i pośladki

>> Trening na płaski brzuch

Trening wyszczuplający nogi i pośladki

Magdalena Bieńkowska zdecydowanie zachwyca swoimi pięknymi nogami. Są nie tylko pozbawione nadmiernej tkanki tłuszczowej, ale i delikatnie umięśnione. Dzięki odpowiednim ćwiczeniom wzmacnia również mięśnie pośladkowe. Osoby, które regularnie trenują doskonale wiedzą, że nie jest to proste zadanie.

>> Trening na smukłą sylwetkę z użyciem TRX

>> Trening na płaski brzuch

 

Trening stabilizujący sylwetkę

Która z nas nie marzy o płaskim brzuchu? Jeżeli jeszcze nie masz sprawdzonych ćwiczeń, dzięki którym pozbędziesz się zbędnej oponki, koniecznie wypróbuj trening Miss Polski. Pięć ćwiczeń, przygotowanych przez doświadczonego trenera personalnego, pozwolą osiągnąć ci zadowalające efekty. Trening jest urozmaicony, dzięki czemu nie będziesz się nudzić i angażuje do pracy każdy mięsień brzucha.

>> Trening na smukłą sylwetkę z użyciem TRX

>> Trening na smukłe nogi i pośladki

 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.