Chcesz mieć boskie ciało jak Kate Hudson? Wprowadź w życie te 7 zasad i aktywności

Kate Hudson z pewnością należy do gwiazd, z których należy brać przykład, jeśli chodzi o zdrowy tryb życia. Wydała świetną książkę: "Pretty Happy: Healthy Ways to Love Your Body" i naprawdę zna się na rzeczy. Sprawdź, czego możesz się od niej nauczyć.
7 rzeczy, których uczymy się od Kate Hudson 7 rzeczy, których uczymy się od Kate Hudson www.instagram.com/katehudson

1. Zacznij chodzić na pilates

Kate Hudson po raz pierwszy poznała metodę Pilatesa, kiedy miała 19 lat. Od razu pokochała te zajęcia. Dzięki regularnym treningom wzmacniają mięśnie głębokie całego ciała, które pozwalają jej cieszyć się taką figurą. Ponadto wzmacnia i wydłuża mięśnie przykręgosłupowe odpowiedzialne za prawidłową postawę ciała i smukłą sylwetkę. Wykorzystując jedynie masę swojego ciała nie obciąża nadmiernie stawów. Pilates pobudza również metabolizm do pracy, dzięki czemu Kate utrzymuje stałą wagę ciała.

Kate Hudson Kate Hudson Kate Hudson

2. Uprawiaj aktywność fizyczną na świeżym powietrzu

Kate Hudson jest zwolenniczką jazdy na rowerze. Otwarcie przyznaje, że kiedy tylko może sobie na to pozwolić, zostawia samochód i przesiada się na rower. Lubi również poranne joggingi i długie spacery, które pozwalają jej chwilę pobyć samej i nie myśleć o codziennych obowiązkach. Chętnie wtedy wkłada słuchawki i relaksuje się przy ulubionej muzyce. Dzięki temu czuje się jak każda z nas, a nie gwiazda show biznesu.

Kate Hudson Kate Hudson Kate Hudson

3. Korzystaj z aplikacji mobilnych do ćwiczeń

Kate Hudson to jedna z bardziej zajętych aktorek. Ciągła praca na planie nie zawsze pozwala jej wykonać treningu pilates czy ćwiczeń na siłowni. Chcąc pozostać w dobrej formie, chętnie korzysta z aplikacji treningowych na telefonie. Dzięki temu będąc w dowolnym miejscu i mając trochę przestrzeni, może wykonać nawet 15-minutowe ćwiczenia. Jak widzicie Kate jest zdyscyplinowana i nie ma dla niej żadnych przeszkód i wymówek, by nie zrealizować treningu. Bierz z niej przykład.

Kate Hadson Kate Hadson Kate Hadson

4. Wykonuj różne rodzaje treningów

Różnorodność wykonywanych ćwiczeń to jedna z podstawowych zasad efektywnych treningów. Kate Hudson doskonale o tym wie, dlatego lubi eksperymentować. Ostatnio miała okazję spróbować nawet boksu! Jej stałym elementem w ciągu roku są obozy treningowe, podczas których intensywnie ćwiczy oraz relaksuje się. Połączenie zajęć kardio z jogą sprawia, że ładuje energię.

Kate Hudson Kate Hudson Kate Hudson

5. Wyglądaj podczas treningu jak gwiazda

Kate Hudson wie, że jednym z elementów udanego treningu jest to, jak się czujemy danego dnia. Jednym z czynników, który o tym decyduje jest strój sportowy. Pomimo tego, że podczas ćwiczeń przede wszystkim zależy nam na mocnym wysiłku, nie oznacza wcale, że nie możemy prezentować się wtedy doskonale. Dla wszystkich aktywnych kobiet Kate Hudson stworzyła linię ubrań sportowych Fabletics. Kate jest przykładem na to, że można wyglądać pięknie i kobieco w każdej sytuacji. Jej kolekcja ma być nie tylko ładna, ale i funkcjonalna.

Kate Hudson Kate Hudson Kate Hudson

6. Inspiruj się

Kate Hudson sposób na zdrowy i aktywny tryb życia przedstawiła w swojej najnowszego książce "Pretty happy: Healthy Ways to Love Your Body". Jak twierdzi, nie zawsze wiedziała jak właściwie o siebie zadbać. W miarę upływu czasu zrozumiała, jak żyć by być szczęśliwą i każdego dnia się tego uczyć. To proces, który ciągle trwa, więc trzeba stale być otwarty na zmiany. Kate zapytana, jaki jest sekret idealnego wyglądu zawsze odpowiada, że nie ma na to jednej recepty. Każdy z nas jest inny i potrzebuje innych rozwiązań. To, co jej zdaniem jest kluczowe, to równowaga pomiędzy czterema filarami w życiu: troską o zdrowie, regularne ćwiczenia, zdrową dietą i rozwojem wewnętrznym, czyli unikaniem stresu i utrzymaniem dobrego samopoczucia.

Kate Hudson Kate Hudson Kate Hudson

7. Pokochaj siebie

Jak podkreśla Kate Hudson, kocha siebie i swoje ciało takim, jakie jest. Nie można wiecznie zadręczać się dążeniem do nieosiągalnego ideału. Kate wie, że dzięki ciężkiej pracy można cieszyć się dobrą formą. Najważniejsze jest to, aby prowadzić aktywny tryb życia i doceniać każdą drobną zmianę w sobie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.