Steph Pacca. Autorka rewolucyjnych 30-dniowych programów treningowych [GALERIA]

Steph Pacca niegdyś atletka, dziś popularna trenerka personalna. Zobacz, jak za sprawą fitnessu stworzyła niepowtarzalne programy treningowe i dietetyczne, które pokochał cały świat.
Steph Pacca to popularna trenerka personalna i coach w zakresie zdrowego stylu życia z Australii. Prowadzi nie tylko treningi indywidualne, lecz także warsztaty z odchudzania i zdrowego odżywiania. Steph stworzyła wyjątkowe 30-dniowe programy treningowe oraz żywieniowe, z których korzystają tysiące ludzi na świecie. Zobacz, na czym polega jej podejście do zdrowego stylu życia.
Steph Pacca to popularna trenerka personalna i coach w zakresie zdrowego stylu życia z Australii. Prowadzi nie tylko treningi indywidualne, lecz także warsztaty z odchudzania i zdrowego odżywiania. Steph stworzyła wyjątkowe 30-dniowe programy treningowe oraz żywieniowe, z których korzystają tysiące ludzi na świecie. Zobacz, na czym polega jej podejście do zdrowego stylu życia. Steph Pacca (instagram.com/steph_pacca)
Steph Pacca jest autorką dwóch programów treningowych dostępnych na dvd. Pierwszy z nich to 30 Days to Body Confidence. Trenerka przedstawia w nim 30-dniowy program ćwiczeń, dzięki któremu zgubimy zbędne kilogramy i nabierzemy masy mięśniowej. Jak twierdzi Steph: 'dzięki tym ćwiczeniom położysz kres nudnym, monotonnym i bezmyślnym ćwiczeniom. W ciągu 30 dni, krok po kroku zwiększysz swoją wytrzymałość oraz wzmocnisz mięśnie całego ciała'. Przedstawia ćwiczenia z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała, jak i z użyciem hantli oraz piłki gimnastycznej. Steph Pacca jest autorką dwóch programów treningowych dostępnych na dvd. Pierwszy z nich to 30 Days to Body Confidence. Trenerka przedstawia w nim 30-dniowy program ćwiczeń, dzięki któremu zgubimy zbędne kilogramy i nabierzemy masy mięśniowej. Jak twierdzi Steph: 'dzięki tym ćwiczeniom położysz kres nudnym, monotonnym i bezmyślnym ćwiczeniom. W ciągu 30 dni, krok po kroku zwiększysz swoją wytrzymałość oraz wzmocnisz mięśnie całego ciała'. Przedstawia ćwiczenia z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała, jak i z użyciem hantli oraz piłki gimnastycznej. Steph Pacca (instagram.com/steph_pacca)
Program 30 Days to Body Confidence to nie tylko trening. Steph uczy również, jak zdrowo gotować, czy jak robić zakupy, by nie płacić za zbędne i niezdrowe jedzenie. To, co jest najważniejsze dla trenerki, to pozbycie się tkanki tłuszczowej bez utraty masy mięśniowej. W przedstawionym planie żywieniowym, zamieszcza przepisy na wszystkie dania, które należy jeść przez 30 dni. Dzięki temu z pewnością nikomu nie zabraknie pomysłów na posiłki. Program 30 Days to Body Confidence to nie tylko trening. Steph uczy również, jak zdrowo gotować, czy jak robić zakupy, by nie płacić za zbędne i niezdrowe jedzenie. To, co jest najważniejsze dla trenerki, to pozbycie się tkanki tłuszczowej bez utraty masy mięśniowej. W przedstawionym planie żywieniowym, zamieszcza przepisy na wszystkie dania, które należy jeść przez 30 dni. Dzięki temu z pewnością nikomu nie zabraknie pomysłów na posiłki. Steph Pacca (instagram.com/steph_pacca)
Drugi program Steph to 30 Days to Body Confidence Nutrition. To program, który zawiera tylko plany żywieniowe. Trenerka we współpracy z Jasmine Sakr (ekspertką ds. żywienia), stworzyła dokładny plan posiłków wraz z przepisami. Co więcej, znajdziemy dokładne informacje, jakie produkty spożywcze są dobre dla utraty tkanki tłuszczowej czy budowy mięśni. To, na co zwraca uwagę Steph to piękny, ale i zdrowy wygląd. Drugi program Steph to 30 Days to Body Confidence Nutrition. To program, który zawiera tylko plany żywieniowe. Trenerka we współpracy z Jasmine Sakr (ekspertką ds. żywienia), stworzyła dokładny plan posiłków wraz z przepisami. Co więcej, znajdziemy dokładne informacje, jakie produkty spożywcze są dobre dla utraty tkanki tłuszczowej czy budowy mięśni. To, na co zwraca uwagę Steph to piękny, ale i zdrowy wygląd. Steph Pacca (instagram.com/steph_pacca)
Steph Pacca to prawdziwa sportowa dusza. Przez 7 lat trenowała lekkoatletykę i boks. Doświadczenie, które dzięki temu zdobyła, dziś przekłada na treningi fitness. Obecnie jej ulubionymi aktywnościami jest HIIT (intensywny trening interwałowy) i Plyometrics (trening usprawniający kondycję, wyskok, siłę i szybkość). Steph Pacca to prawdziwa sportowa dusza. Przez 7 lat trenowała lekkoatletykę i boks. Doświadczenie, które dzięki temu zdobyła, dziś przekłada na treningi fitness. Obecnie jej ulubionymi aktywnościami jest HIIT (intensywny trening interwałowy) i Plyometrics (trening usprawniający kondycję, wyskok, siłę i szybkość). Steph Pacca (instagram.com/steph_pacca)
Zastanawiasz się, kim jest ten przystojniak na zdjęciu? To Daniel Westt, chłopak Steph. On również jest trenerem personalnym oraz popularnym modelem fitness. Jest twarzą marki Find A Way, ubrań i akcesoriów przeznaczonych do treningu. Zastanawiasz się, kim jest ten przystojniak na zdjęciu? To Daniel Westt, chłopak Steph. On również jest trenerem personalnym oraz popularnym modelem fitness. Jest twarzą marki Find A Way, ubrań i akcesoriów przeznaczonych do treningu. Steph Pacca (instagram.com/steph_pacca)
Daniel, podobnie jak Steph, lubi dzielić się swoim życiem w sieci. Na Instagramie zamieszcza dużo zdjęcia z treningów oraz ze swoją ukochaną. Razem tworzą piękną i wysportowaną parę. Czy nie uważasz, że wyglądają wspaniale? Daniel, podobnie jak Steph, lubi dzielić się swoim życiem w sieci. Na Instagramie zamieszcza dużo zdjęcia z treningów oraz ze swoją ukochaną. Razem tworzą piękną i wysportowaną parę. Czy nie uważasz, że wyglądają wspaniale? Steph Pacca (instagram.com/steph_pacca)
Steph tworzy programy treningowe, również ze swoim chłopakiem Danielem. Na portalu Active Now możesz zobaczyć 25-minutowy trening interwałowy. Zawiera elementy kardio oraz ćwiczenia na wzmocnienie pośladków, ud, brzucha i ramion. To doskonały pomysł na popołudnie z ukochanym.  Steph tworzy programy treningowe, również ze swoim chłopakiem Danielem. Na portalu Active Now możesz zobaczyć 25-minutowy trening interwałowy. Zawiera elementy kardio oraz ćwiczenia na wzmocnienie pośladków, ud, brzucha i ramion. To doskonały pomysł na popołudnie z ukochanym. Steph Pacca (instagram.com/steph_pacca)
Steph często zamieszcza w sieci zdjęcia z siostrą Elsie. Jak twierdzi, to ona zawsze motywowała ją do działania i przekonała, by została trenerką i coachem zdrowia. Jak pisze Steph, siostra to jej jedyna prawdziwa przyjaciółka. Spędzają wspólnie dużo czasu, również na siłowni. Steph często zamieszcza w sieci zdjęcia z siostrą Elsie. Jak twierdzi, to ona zawsze motywowała ją do działania i przekonała, by została trenerką i coachem zdrowia. Jak pisze Steph, siostra to jej jedyna prawdziwa przyjaciółka. Spędzają wspólnie dużo czasu, również na siłowni. Steph Pacca (instagram.com/steph_pacca)
Konto Steph na Instagramie obserwuje ponad 750 tysięcy osób! Możesz tam zobaczyć nie tylko jak ćwiczy, ale również jak wygląda jej dieta. Wiemy też, że jest wierną fanką piłki nożnej. Trenerka mocno kibicuje drużynie FC Barcelona. Konto Steph na Instagramie obserwuje ponad 750 tysięcy osób! Możesz tam zobaczyć nie tylko jak ćwiczy, ale również jak wygląda jej dieta. Wiemy też, że jest wierną fanką piłki nożnej. Trenerka mocno kibicuje drużynie FC Barcelona. Steph Pacca (instagram.com/steph_pacca)
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.