W czym ćwiczą gwiazdy?

Szukasz nowego stroju na fitness? Zanim pójdziesz na zakupy, zobacz, w czym ćwiczą gwiazdy i zainspiruj się.
fit sugar bar rafaeli trening fit sugar bar rafaeli trening fit sugar bar rafaeli trening

Bar Rafaeli

Modelka, która została nazwana w tamtym roku najseksowniejszą kobietą na świecie, lubi się porządnie zmęczyć. Jej płaski brzuch i umięśnione nogi to zasługa treningu na taśmach TRX (są to ćwiczenia w podwieszeniu, podczas których pracuje całe ciało).

Bar lubi także pochodzącą z jej rodzimego kraju: Krav Magę. Ten system samoobrony i walki wręcz wykorzystywany jest przez Siły Zbrojne Izraela. Krav Maga uczy wykształcenia podstawowych odruchów obronnych, a także podczas intensywnego treningu wzmacnia całe ciało.

Ulubione aktywności Bar może nie są zbyt kobiece, w przeciwieństwie do stroju, w którym ćwiczy modelka. Różowy komplet na pewno jest wygodny i nie krępuje ruchów podczas skomplikowanych ćwiczeń. Jeśli jednak nad brzuchem musisz popracować to na stanik załóż koszulkę na ramiączkach.

fit sugar miley cyrus trening fit sugar miley cyrus trening fit sugar miley cyrus trening

Miley Cyrus

Miley jest fanką Mari Winsor Pilates. Te zajęcia są bardzo popularne wśród gwiazd. Miley chodzi na ćwiczenia kilka razy w tygodniu, do tego nie wyobraża sobie dnia bez długiego spaceru ze swoim psem: Happy'm.

Miley lubi ekstrawaganckie stroje na co dzień, ale na co dzień często wybiera czerń. Ostatnio spacerowała w obcisłych legginsach i krótkim wiązanym topie, który odsłaniał jej brzuch (pilates ćwiczy mięśnie głębokie, dlatego brzuch Miley prezentuje się nienagannie!). Oversizowa bluza sprawia, że strój nie odsłania za dużo.

kim kadashian trening kim kadashian trening KCS PRESSE / SPLASH NEWS/

Kim Kardashian

Kim jest bardzo zdeterminowana, żeby stracić kilogramy po ciąży. Dlatego nawet podczas wyjazdu do Paryża, kiedy oglądała pokazy mody, wybrała się do paryskiej siłowni.

Kim na co dzień ćwiczy z Gunnarem Petersonem, trenerem gwiazd, z którym ostatnio schudła siostra Kim: Khloe. Kim chodzi też na zajęcia do Tracy Anderson, trenerki Gwyneth Paltrow i Nicole Richie, która sama ostatnio urodziła córeczkę. Tracy ułożyła specjalny program ćwiczeń dla kobiet w ciąży i tych, które już urodziły. Nowe ćwiczenia ma okazję testować Kim. Poza tym celebrytka dostaje 5 posiłków dziennie od jednej z firm odchudzających gwiazdy.

Kim wydaje się nie być już tak dumna ze swoich krągłości, jak przed ciążą dlatego na ćwiczenia chodzi o czarnej tunice zakrywającej biodra i czarnych legginsach.

fitsugar.com fitsugar.com fitsugar.com

Reese Witherspoon

Reese, mama trójki, jest bardzo wysportowana. Jeszcze niedawno ćwiczyła 4 razy w tygodniu z trenerem personalnym. Wykonywała wtedy trening siłowy z obciążeniem.

Teraz Reese zastąpiła go jogą. Matthew Reyes, właściciel studia jogi: YogaHop zdradza, że aktorka przychodzi kilka razy w tygodniu na 90 minutowe sesje, a także ćwiczy z Matthew w domu. Reese łączy jogę z bieganiem. Bez niego nie wyobraża sobie dnia. Biega z mężem: Jimem Tothem.

Na jogę Reese zakłada wygodne, bawełniane ubrania. Legginsy i miękką tunikę. Do tego ulubione buty do ćwiczeń i jej ulubiona (wcale nie sportowa) torba.

fitsugar.com fitsugar.com fitsugar.com

Rosie Huntington-Whiteley

Rosie to kolejna fanka metody ćwiczeń Tracy Anderson. Już widać efekty zajęć. Umięśnione ramiona, płaski brzuch i szczupłe nogi to to do czego dąży Tracy trenując ze swoimi klientkami.

Tracy zaleca ćwiczenia  6 dni w tygodniu przez 2 godziny. Trening to głównie jej autorskie ćwiczenia, oparte na aerobiku i tańcu. Rozgrzewka to dynamiczne skoki i figury taneczne. Tracy jest przeciwna innym rodzajom kardio, w których przez cały czas powtarza się te same ruchy - takim, jak np. bieganie. Według niej to prowadzi do rozbudowania mięśni i niekobiecej sylwetki.

Tracy zaleca także detoks na płynach.

Rosie na trening zakłada sportowy stanik, który eksponuje płaski brzuch i wyrzeźbione ramiona i wygodne legginsy. Wzorem gwiazd, Rosie ukrywa się za ciemnymi okularami i czapką z daszkiem.

fitsugar.com fitsugar.com fitsugar.com

Kristen Dunst

Kristen lubi ćwiczenia, podczas których można się spocić i pośmiać. Dlatego próbuje nowych metod treningowych, jak np. Piloxing (połączenie pilatesu, boksu i tańca), trening kardio przy drażku czy Tracy Anderson Method. Kristen zazwyczaj ćwiczy kiedy jest w Los Angeles i zawsze z przyjaciółkami, ostatnio np. z Islą Fisher. Kiedy przebywa poza Los Angeles, dużo spaceruje, zwiedzając nowe miejsca.

Aktorka nie jest fanką typowo sportowych ubrań. Lubi czarne legginsy i codzienne koszulki. Do tego czapka, okulary i torebka na łańcuszku.

fitsuga.com fitsuga.com fitsugar.com

Ashley Green

Ashley Green chodzi 2 lub 3 razy w tygodniu na pilates. Te zajęcia są idealne dla Ashley, która w każdym z filmów Twilight musiała biegać, robić akrobacje i znać podstawy sztuk walki.

"Pilates wzmacnia całe ciało. Wzmacnia plecy i brzuch, a także sprawia, że całe ciało jest elastyczne" ? chwali Risa Sheppard, która od kilku lat ćwiczy z Ashley. Risa dodaje, że dzięki pilatesowi poruszamy się z gracją, mamy ładniejszą postawę i większą kontrolę nad ciałem.

Na pilates warto założyć wygodny strój, ale też niebyt luźny. Ruchy są precyzyjne i powolne, więc warto widzieć jak porusza się ciało. Ashley wybrała czarne legginsy i różową koszulkę nałożoną na sportowy stanik.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.