Jak pięknie kibicować - czyli fryzury żon piłkarzy!

Długo wyczekiwane przez większość Polaków Mistrzostwa Europy w piłce nożnej właśnie się rozpoczęły! Dajemy się ponieść piłkarskim emocjom! EURO 2012 to jednak także stresujący okres, najbardziej dla żon piłkarzy, które ze względu na swoich mężów, stają się rozpoznawalne. Jak przygotowały się na tę okazję? Eksperci z zaprzyjaźnionego Salonu Degażeria postanowili przyjrzeć się ich fryzurom!

Liczy się PR

Dołącz do nas na Facebooku

Żony piłkarzy to w większości długowłose piękności. Często modelki, aktorki, celebrytki równie popularne jak ich mężowie, czasem nawet ekscytujące opinię publiczną bardziej niż ich partnerzy. Pewne jest, że ich medialny wizerunek został starannie i kompleksowo zaplanowany. Sprawdźmy, czy z równą precyzją zadbano także o ich fryzury.

x x fot. Shutterstock

Głęboka defensywa, czyli ostrożnie ze zmianą fryzury?

Większość najbardziej rozpoznawalnych partnerek piłkarzy realizuje wyobrażenie o klasycznym typie kobiecości. Od lat nie zmieniają uczesania, pielęgnując z namaszczeniem swoje długie, lśniące włosy.

Zadbane i zdrowo wyglądające kosmyki współgrają z ich idealną figurą. Doskonałym przykładem Jest Paola - żona Massimo Abrosiniego z AC Milan czy Veronique ? żona Zinedine Zidane'a. Zasadne wydaje się pytanie, po co zmieniać stylizację, skoro tak jest dobrze? Dlaczego jednak nie zmieniać, skoro mogłoby być lepiej?

Grzywka Grzywka fot. Shutterstock

Pułapka ofsajdowa, czyli czy grzywka to dobry pomysł?

Potwierdzamy ? grzywka to najprostszy sposób na szybką zmianę wyglądu twarzy. Przestrzegamy jednak, by pamiętać, że nie dla wszystkich jest ona odpowiednia. Doskonale zamaskuje niedoskonałości: wysokie lub płaskie czoło oraz podkreśli piękno oczu. Nie nadaje się jednak dla okrągłych twarzy ? optycznie was pogrubi.

O podstawowych regułach rządzących światem grzywek wiedziała Agata ? żona Kuby Błaszczykowskiego z polskiej reprezentacji, której uczesanie dodaje jej świeżości i lekkości.

Victoria Beckham Victoria Beckham victoria beckham/ facebook/twitter

Spalony, czyli trzeba było nie obcinać

Nie wszystkie stylizacje Victorii Beckham, najbardziej popularnej żony piłkarza, okazywały się strzałem w dziesiątkę. Spopularyzowała klasycznego boba ? nie zrezygnowała jednak z tej fryzury, gdy wyszła z mody.

Dobór koloru także nie zawsze okazywał się właściwy. Zdaje się, że Victoria znalazła już jednak fryzjera, który idealnie wpasował się w jej gusta.

Gol, czyli ryzyko się opłaca!

Noemi Lenoir, partnerka Claude'a Makelele - jednego z najbardziej znanych defensorów reprezentacji Francji, zaryzykowała i opłaciło się. Zdecydowała się na drastyczne cięcie: długie, falowane, złociste włosy zastąpiła ostrzyżonymi przy głowie blond lokami w stylu retro. Ta zmiana dodała jej kobiecości i kokieterii, idealnie współgrając (choć kontrastując) z czekoladowym odcieniem skóry.

Pamiętajcie, że wybór odpowiedniego salonu fryzjerskiego, z którym pracują zaufani eksperci pomoże wam zminimalizować ryzyko spalonego. Dobry fryzjer to także psycholog ? wyprowadzi was z głębokiej defensywny, wynikającej ze strachu przed zmianą wizerunku. Życzymy wam odwagi w zdobywaniu goli, czyli fryzjerskich strzałów w dziesiątkę!

Tekst przygotowali dla nas specjaliści z salon fryzjerski Degażeria.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.