Jak schudły gwiazdy? Poznaj ich sekrety!

Brakuje ci motywacji do treningu? Na myśl o diecie robi ci się słabo? Sprawdź, jak gwiazdy zmieniły swoje ciała na szczupłe i wysportowane. Od razu uprzedzamy, że nie znajdziesz tutaj cudownych diet, ani specjalnych planów treningowych, bo celebryci ćwiczą tak, jak my. Najważniejsza jest zmiana nawyków żywieniowych i regularna aktywność fizyczna.
Renee Zellweger Renee Zellweger blogs.glam.com

Renee Zellweger

Dołącz do nas na Facebooku

Chyba każdy kojarzy ją z kultowego filmu "Dziennik Bridget Jones", jednak mało kto wie, że Renee wielokrotnie odchudzała się i tyła do różnych ról filmowych. Jaka jest jej metoda na zdrową metamorfozę? Zbilansowana dieta i trzy godzinny dziennie spędzone na siłowni. W ostatnim wywiadzie aktorka przyznała się, że jej pasja to regularne treningi, które utrzymują ją przy zdrowych zmysłach.

Actress Renee Zellweger attends the premiere of "My One and Only" at The Paris Theatre in New York, on Tuesday, Aug. 18, 2009.  (AP Photo/Peter Kramer)

Kirstie Alley. Kirstie Alley. kolaż lula.pl

Kirstie Alley

Podczas amerykańskiej edycji "Tańca z gwiazdami" schudła ponad 18 kilo. Nadal trenuje taniec, bo według niej nie ma lepszej metody na zrzucenie zbędnych kilogramów.

Taniec to doskonałe ćwiczenia kardio, angażujące do pracy wszystkie grupy mięśni. Kristie w wywiadach mówi, że świetnie czuje się w "nowym ciele" i jest dużo szczęśliwa niż była kiedyś.

Anna Mucha Anna Mucha East News

Anna Mucha

Znana ze swojego dystansu do ciała, wszystkich zaskoczyła, gdy schudła aż 13 kilo. Anna stosuje zdrową, zbilansowaną dietę, je pięć razy dziennie, ale małe porcje. Dzięki temu, jej organizm nie odkłada tłuszczu tylko na bieżąco go spala.

Poza dietą aktorka trenuje trzy razy w tygodniu pod okiem osobistego trenera i korzysta z zabiegów wyszczuplających w salonach SPA.

Jillian Michaels

Jej przemiana była jedną z najbardziej spektakularnych w całym Hollywood. Kiedyś miała sporą nadwagę, dzisiaj - szczupłe i wysportowane ciało. Jednak to nie tylko zasługa diety i ćwiczeń. Celebrytka odkryła, że cierpi na niedoczynność tarczycy, przez którą jej metabolizm był rozregulowany.

Jillian jest autorką wielu książek na temat odchudzania i zdrowego trybu życia, a jej główną zasadą jest ?Jeśli coś nie miało matki ani nie wyrosło z ziemi, nie jedz tego".

Michał Żebrowski. Michał Żebrowski. Kapif

Michał Żebrowski

Przygotowując się do roli schudł 10 kilo, jak to zrobił? Wyeliminował z menu pieczywo i słodycze, jego dieta opierała się głównie na owocach i warzywach. Aktor trenował na siłowni kilka razy w tygodniu, efekty jego pracy możemy podziwiać w thrillerze "Sęp".

Agata Młynarska. Agata Młynarska. fot. Kapif

Agata Młynarska

Jest posiadaczką szczupłego i wysportowanego ciała, jaki jest jej sekret? Prezenterka ćwiczy 3 razy w tygodniu z osobistymi trenerem i jest fanką nordic walkingu, czyli szybkiego marszu z kijkami.

Jeśli chodzi o dietę, Agata wyeliminowała pieczywo i słodycze, stara się jeść małe posiłki co 3-4 godziny. Główna zasada jej diety brzmi: "Nie jesz, tyjesz. Nie wolno być głodnym".

Krzysztof Ibisz/Head&Shoulders Krzysztof Ibisz/Head&Shoulders Krzysztof Ibisz/Head&Shoulders

Krzysztof Ibisz

Najpopularniejsza fitnessowa przemiana polskiego show-biznesu. Prezenter przyznaje, że ma bzika na punkcie sportu i zdrowego trybu życia.

Pierwszą godzinę treningu poświęca na ćwiczenia siłowe, potem przez godzinę wykonuje ćwiczenia aerobowe z pomiarem tętna. Prezenter bardzo uważa na to co je, dostarcza organizmowi dużo białka i warzyw. Jest fanem włoskiej kuchni z wyłączeniem z niej makaronu i tłustych sosów.

A na koniec odrobina rozrywki:

<iframe width="640" height="360" src="https://www.youtube.com/embed/jyjuUHNwWD4" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.