Fit Walentynki - Pomysły na zmysłową noc...

Myślisz, że Walentynki to coś, przed czym najlepiej byłoby uciec? Nie dziwimy się. Od nadmiaru serc, świec, czekolady i wszystkiego, co w stereotypowym ujęciu uznane jest za romantyczne, faktycznie może już nam być niedobrze. Ale my mamy inny pomysł na to, by spędzić ten wieczór aktywnie i namiętnie...
walentynki walentynki fot. shutterstock

Walentynki nie muszą być stereotypowe

Od kilku tygodni wystawy sklepowe przyciągają nas czerwonymi sercami, piórkami, złotymi amorkami i czym tylko się da. Walentynki w takim wydaniu faktycznie mogą zniechęcać. Ale czy mimo wszystko nie jest to dobra okazja do tego, by znaleźć czas dla drugiej osoby i zrobić coś, co ją ucieszy? To dzień, który dobrze zrobi zarówno tym, którzy dopiero zaczynają i stawiają pierwsze, nieśmiałe kroki jako para, jak i tym, którzy już znają się na wylot i mała odskocznia od rutyny będzie wskazana. Dlatego mamy kilka pomysłów na namiętny walentynkowy wieczór. W wersji fit, oczywiście!

I dzisiaj, nie będziemy pisać o tym, że jak zabierasz ukochaną do kina, to zamiast kupować popcorn, przed wyjściem z domu wrzuć do torby jabłka (choć ja tak robię;), a potem nie idź na słodkiego drinka tylko na dobre, czerwone wino. Raz na jakiś czas można zaszaleć, dlatego w Walentynkowy wieczór zrób to, na co po prostu masz ochotę. A jeśli potrzebujesz bodźca, który pobudzi Twoją wyobraźnię w sypialni, mamy kilka pomysłów dla aktywnych par...

sexy walentynki sexy walentynki Fot. Shutterstock

Przed zabawą należy posprzątać....

Uważasz, że seksowna pokojówka, która biega po mieszkaniu w kusym stroju, to banał? Pamiętaj, że banały z jakiegoś powodu nimi się stają, może dlatego, że faktycznie działają? Podobno proste rozwiązania sprawdzają się najlepiej. W końcu, który facet choć raz nie fantazjował na temat seksownej nauczycielki, bezwzględnej policjantki, czy właśnie skąpo ubranej pokojówki, która w ultra krótkiej mini schyla się, by dokładnie odkurzyć każdy kąt?

Dlaczego jest to rozwiązanie fit? Pomyśl ile kalorii możesz spalić szykując mieszkanie na błysk. Do tego, jeśli wskoczysz w seksowną bieliznę, pończochy, szpilki, założysz do tego mały fartuszek i zaczniesz tak paradować przed ukochanym, jest spora szansa na to, że za chwilę spalisz ich jeszcze więcej.

Myślicie, że podajemy tylko rozwiązania dla kobiet? O nie, każdego ranka łykamy małą pigułkę egoizmu i myślimy też o sobie. Każdą z naszych propozycji możesz zastosować w odniesieniu do obydwu płci. Ja bym chciała, żeby mój facet, został w samych jeansach i wspiął się na parapet, żeby umyć okno. To byłaby idealna wysokość, by podziwiać... umiejętności.

pole dance pole dance fot. Shutterstock

Nic nie działa jak taniec...

Jeśli Twoim hobby jest pole dance, masz ułatwioną sprawę, ale i bez tego świetnie sobie poradzisz. Pamiętaj, że taniec to przede wszystkim szaleństwo zmysłów. Żeby zaskoczyć swoją drugą połówkę nie potrzebujesz rury. Wystarczy seksowna bielizna, dobra muzyka i Ty...

Kobiety też chętnie popatrzą na ukochanego, który zrobi wszystko, by je uwieść. Jeśli krępujesz się tańca w pojedynkę, zawsze można zacząć od wspólnej zabawy. Gdy już poczujesz się dobrze i pewnie, posadź partnera na fotelu i nie pozwól na nic więcej, niż tylko na to, by mógł na Ciebie patrzeć...

nauczycielka nauczycielka fot. Shutterstock

Człowiek uczy się całe życie

Kto nie marzył o seksownej i wymagającej Pani Profesor, czy ostrym nauczycielu, który każe zostać po godzinach i nadrabiać zaległości? Dlatego ten wariant tez dobrze się sprawdzi w przypadku obydwu płci.

Żeby było bardziej wiarygodnie, naszykuj zeszyt, długopis i zrób krótki wykład na temat zdrowego odżywiania czy właściwego planu treningowego. Odrobina wiedzy na temat tego, jak istotne dla regeneracji jest białko oraz podstawowe informacje o zaletach treningu interwałowego jeszcze nikomu nie zaszkodziły, a mogą być idealnym pomysłem na grę wstępną...

Personal Trainer Personal Trainer fot. Shutterstock

Od teorii do praktyki

Jak poprawnie zrobić przysiad czy pompkę? Sama teoria nie wystarczy. Może warto byłoby przeprowadzić skróconą wersję treningu? W końcu stanowczy trener osobisty może na nas podziałać jak najlepszy afrodyzjak...

Możesz nawet zabrać ukochaną czy ukochanego na prawdziwy trening. W końcu przysiady, wykroki, czy martwy ciąg tylko wzmogą produkcję testosteronu, co może zaprocentować wieczorem...

Później wspólny relaks w saunie czy w jacuzzi i pora wprowadzić w życie dalszą część planu.

sexy walentynki sexy walentynki fot. Shutterstock

Pierwsza pomoc musi być

Seksowna pielęgniarka jest zawsze na wagę złota. Szczególnie, jeśli wdrożysz w życie nasz pomysł i zaczniesz upojny wieczór od treningu. W końcu trzeba być gotowym na wszystko.

Na wypadek, gdyby Twoja druga połowa nabawiła się podczas treningu kontuzji, pielęgniarka w kusym stroju czy uwodzicielski pielęgniarz, będą bardzo wskazani.

Rozluźniający masaż i stała opieka - to jest coś, co przypadnie do gustu nawet największym przeciwnikom Walentynek...

kelnerka kelnerka fot. Shutterstock

Czas na kolację...

O tym, że jak przy pomocy dobrze dobranego menu, możesz wpłynąć na libido partnera, pisaliśmy kilka dni temu. Warto zajrzeć do naszych propozycji i zastanowić się czy nie chcesz czegoś przetestować.

Po lekcji anatomii, na której dowiadujemy się, jak ćwiczyć, po praktycznym treningu i masażu, apetyt wrośnie już tak bardzo, że na tym etapie wieczoru warto go zaspokoić.

Liczy się nie tylko to, co podasz na talerzu, ale także to, w jaki sposób to zrobisz. I tym razem nie mówimy o pięknie przystrojonym stole - choć to też nie jest bez znaczenia.

Czy może być coś lepszego niż pyszna kolacja lub lampka  wina podana przez seksowną kelnerkę czy zalotnego kelnera?

wanna wanna fot. Shutterstock

Czas na relaks

W którym momencie wieczoru warto wpleść relaksującą kąpiel z pachnącą pianą i solami? To już zależy od indywidualnych preferencji. Postaraj się. Wyłącz światło, utwórz ciekawą playlistę, która wywołuje u Was miłe skojarzenia, zapal kilka świec, może skuś się na butelkę szampana w kąpieli?

To tylko kilka pomysłów na to, co zrobić, by Walentynki stały się pretekstem do miłego wieczoru we dwoje. Zazwyczaj jesteśmy zabiegani i wszystko robimy na już. Zwolnij i przez jeden wieczór nie myśl o tym co było, ani nie planuj przyszłości. Skup się na tej chwili i rozkoszuj jak najdłużej.

Więcej o:
Copyright © Agora SA