Najlepsze ramiona Hollywood! Jak one to robią?

Marzysz o pięknie wyrzeźbionych ramionach, ale boisz się, żeby nie rozrosły się zbyt mocno? Bez obaw, kobiety mają dużo niższy poziom testosteronu, więc przy odrobinie dobrej woli i zdrowiej diecie, możesz mieć ramiona jak hollywoodzkie gwiazdy. Zobacz, jak to wygląda....
Ciało Cameron Diaz z roku na rok wygląda coraz lepiej... Ciało Cameron Diaz z roku na rok wygląda coraz lepiej... AP/Damian Dovarganes

Cameron Diaz

Dołącz do nas na Facebooku


Pięknie wyrzeźbione ciało Cameron Diaz już dawno przeszło do historii. Gwiazda jednak nie spoczęła na laurach i wciąż dba o formę. Stawia przede wszystkim na ciężki i bardzo intensywny trening interwałowy. Jak widać - warto!

Ćwiczy pod okiem trenera osobistego Teddy'ego Bassa, który wyciska z niej siódme poty.

- Ramiona to najłatwiejsza do uformowania część naszego ciała. Zauważysz różnicę już po pierwszych dwóch, trzech tygodniach - tłumaczy magazynowi People trener osobisty Cameron Diaz.

Jennifer Aniston ciężko pracuje na taki wygląd. Jennifer Aniston ciężko pracuje na taki wygląd. fot. Archiwum

Jennifer Aninston

Jennifer Aniston może świecić przykładem. Choć przekroczyła już 40-stkę, wciąż zachwyca swoim ciałem. Co więcej, z roku na rok wręcz wygląda coraz lepiej! Takich ramion można tylko pozazdrościć!

Nic nie przychodzi jednak samo. Aniston przyznaje, że jest uzależniona od aktywności. Uwielbia jogę, ale często zagląda też na siłownię, bo jak sama twierdzi, uwielbia codziennie podnieść sobie tętno i porządnie spocić. Od razu ma lepszy dzień.Dba też o odpowiednią dietę.

Nic dziwnego, efekty widać gołym okiem!

Gwyneth Parltrow to wzór godzien naśladowania. Gwyneth Parltrow to wzór godzien naśladowania. AP/Chris Pizzello

Gwyneth Parltrow

Umiejętności kulinarne Gwyneth są już znane na całym świcie. Aktorka zawsze podkreśla jak ważne jest dla niej zdrowe odżywianie. Czerpie garściami z diety makrobiotycznej, czasem kusi się na głodówki. Założyła nawet słynnego bloga: goop.com, gdzie dzieli się przede wszystkim swoimi pomysłami na zdrowe i przyjemne życie.

Piękne ramiona wyrzeźbiła miedzy innymi pod okiem trenerki Tracy Anderson, której wiele zawdzięczają takie gwiazdy jak Madonna czy Kate Hudson.

Kto nie chciałby mieć takich ramion? Kto nie chciałby mieć takich ramion? fot. Archiwum

Jessica Biel

Jessica Biel zazwyczaj trenuje 4 razy w tygodniu. Najczęściej jest to bardzo intensywny trening interwałowy, gdzie łączy ćwiczenia takie jak wypady, przysiady czy pompki z szybkim biegiem lub innym elementem kardio. Patrząc na efekty, warto spróbować. W końcu kto nie chciałby mieć takich ramion? Wtedy każda sukienka będzie dobrze leżeć...

Chcesz wiedzieć jak można skonstruować taki trening? Skorzystaj z naszej propozycji.

Sarah Jessica Parker wygląda kwitnąco. Sarah Jessica Parker wygląda kwitnąco. fot. AG

Sarah Jessica Parker

Gwiazda serialu ?Seks w wielkim mieście? piękne ramiona zawdzięcza głównie dobrym genom i diecie. Podkreśla jednak, że każdego dnia pozostaje w ruchu. Jeśli nie uda jej się zajrzeć na siłownię, nadrabia to spacerem. Stara się wszędzie chodzić na piechotę i właściwie w ogóle nie używa windy.

Ramiona Hilary Swank świetnie się prezentują w wieczorowej sukience. Ramiona Hilary Swank świetnie się prezentują w wieczorowej sukience. fot. AP/Joel Ryan

Hilary Swank

Hilary Swank stawia na różnorodność. Kiedy ma czas, chodzi na zajęcia ?fusion core?, które łączą w sobie elementy pilates, baletu i jogi.

Przyznaje, że ćwiczy mniej więcej 5 razy w tygodniu, lubi mieć dwa dni przerwy. Zazwyczaj biega i chodzi na pilates. Bardzo też dba o to, co nakłada na talerz. Twierdzi, że jej dieta zawiera wszystko to, co lubi, ale kontroluje ilość.

Efekty są powalające!

Demi Moore Demi Moore Demi Moore fot. EAST NEWS (ZEPPELIN)

Demi Moore

Demi Moore nie boi się starości. I nic dziwnego, bo z roku na rok lat jakby jej... ubywało. Czy jest to wynik operacji plastycznych czy zasługa młodego męża? Jedno jest pewne: na takie ciało trzeba ciężko pracować.

Oprócz diety bogatej w ryby i drób, Demi przyznaje, że ćwiczy przynajmniej trzy razy w tygodniu. Skupia się na rzeźbieniu ramion, pleców, brzucha oraz dolnych partii ciała, ale poświęca też czas na trening kardio.

Madonna

O treningach Madonny można by rozmawiać godzinami. Z pewnością wypełniają sporą część życia gwiazdy muzyki pop. Tak mocno zarysowane ramiona nie są jednak marzeniem wszystkich kobiet, niektóre myślą o nieco subtelniejszej rzeźbie.

Wciąż słychać spekulacje na temat ?wspomagaczy?, po które rzekomo sięga gwiazda. Najczęściej mówi się o hormonie wzrostu, który rzeczywiście mógłby być odpowiedzią. Jednak gwiazda mówi otwarcie o swoim uzależnieniu do siłowni i częstych liposukcjach.

Marcia Cross ma świetne ciało. Marcia Cross ma świetne ciało. Fot. Chris Carlson AP

Desperatki - Marcia Cross

Gwiazdy serialu ?Gotowe na wszystko? też mają ramiona, które warto odsłaniać.

Marcia Cross bardzo dba o swoją dietę ponieważ od wczesnej młodości zmaga się z migreną. Nie je czekolady, unika alkoholu. Stara się, by jej posiłki składały się z odpowiedniej ilości warzyw, owoców i białka.

Regularnie chodzi na jogę i pilates. Kiedy ma czas, wspina się ze znajomymi.

Desperatki - Eva Longoria

Eva Longoria ćwiczy pod okiem trenera Patricka Murphy'ego.

Przygotowany dla niej plan łączy w sobie ćwiczenia treningu siłowego oraz kardio. Uwielbia też kick-boxing. Stąd te ramiona!

Chodzący ideał. Chodzący ideał. INSIGHT CELEBRITY/Insight Celebrity/Flynet Pictures

Desperatki - Nicollette Sheridan

Jaki sport uprawia Nicollette Sheridan? Należałoby raczej zadać pytanie, którego sportu nie uprawia.

Nicollette oszalała na punkcie jazdy konnej, gdy miała 3 latka. Można by powiedzieć, że od tamtej pory, nie schodzi z siodła. Oprócz tego regularnie chodzi na siłownię, gra w siatkówkę i dużo sprząta. - Nago - jak sama zawsze podkreśla.

Tutaj tez jest na co popatrzeć. Tutaj tez jest na co popatrzeć. Fot. Matt Sayles AP

Desperatki - Teri Hatcher

Teri bardzo dba o dietę. Je głównie ryby i chude mięso, dużo warzyw.

Jeśli chodzi o trening, uwielbia wspinaczkę, nie stroni tez o jogi, a najchętniej chodzi na zajęcia, które łączą ze sobą elementy striptease'u i tańca na rurze.

Felicity Huffman Felicity Huffman Fot. Matt Sayles AP

Desperatki - Felicity Huffman

Felicity Huffman, podobnie jak serialu, tak i w prawdziwym życiu sporo czasu poświęcaj swojej rodzinie, co - jak sama zaznacza - pomaga w spalaniu kalorii!

Od dziecka kocha jazdę na nartach, ale poza wakacjami jeździ na rowerze, uprawia wspinaczkę i gra w tenisa.

I na deser słynna Plotkara - Blake Lively

Blake Lively jest piękna i młoda. Nigdy nie miała problemów z figurą, ale postanowiła zadbać o siebie już teraz.

Ćwiczy pod okiem trenera gwiazd Bobby'ego Storma i... wygląda świetnie!

A jak się mają wasze ramiona?

Więcej o:
Copyright © Agora SA