Najpiękniejsze WAGs mundialu 2018. To one będą wspierać swoich partnerów podczas mistrzostw świata w Rosji

Mundial to wyjątkowe wydarzenie zarówno dla wszystkich piłkarzy, jak i ich partnerek. Podczas meczów wzrok wszystkich spoczywa nie tylko na boisku, ale także na trybunach, gdzie kibicują piękne WAGs. Oto te najpiękniejsze!
Bruna Marquezine Bruna Marquezine www.instagram.com/brumarquezine

Bruna Marquezine

Bruna Marquezine od wielu lat, nie licząc przerw w ich związku, jest dziewczyną Neymara Jr, piłkarza grającego w reprezentacji Brazylii. Uwielbiana w swoim kraju modelka oraz aktorka ma już ponad 28 milionów fanów na swoim Instagramie, gdzie zachwyca nie tyko urodą ale także idealną sylwetką.

Izabel Goulart Izabel Goulart www.instagram.com/izabelgoulart

Izabel Goulart

Izabel Goulart to brazylijska modelka, Aniołek Victoria's Secret oraz dziewczyna reprezentanta Niemiec, Kevina Trappa. Ta piękna modelka, to wymarzona partnerka piłkarza. Jak twierdzi sam Kevin: "Izabel jest idealną kobietą".

Celia Jaunat Celia Jaunat www.instagram.com/celiajaunat

Celia Jaunat

Wśród kibiców nie zabraknie również pięknej Celii Jaunat. Choć wśród WAGs z pewnością znajdziemy wiele, niezwykle pięknych kobiet, to właśnie Celia wzbudza najwięcej skrajnych emocji wśród fanów na całym świecie. Podczas tego mundialu, z pewnością będzie o niej głośno.

Mundial 2018. W takich luksusach mieszka nasza reprezentacja

Georgina Rodriguez Georgina Rodriguez www.instagram.com/georginagio

Georgina Rodriguez

Z całych sił reprezentacji Portugalii oraz swojemu ukochanemu, kibicować będzie Georgina Rodriguez - dziewczyna Cristiano Ronaldo. Mimo młodego wieku doskonale odnajduje się w roli mamy oraz wspierającej partnerki.

Ruby Mae Ruby Mae www.instagram.com/rubymae3223

Ruby Mae

Ruby Mae, to pochodząca z Anglii, 23 letna modelka. Jej partnerem jest reprezentant Anglii -Dele Alli. Ruby Mae jest ogromnym wsparciem dla swojego partnera i towarzyszy mu w najważniejszych chwilach w życiu. 

Anna Lewandowska Anna Lewandowska www.instagram.com/annalewandowskahpba

Anna Lewandowska

Robertowi Lewandowskiemu kibicować będzie jego żona Ania wraz z córeczką Klarą. Dwie najważniejsze kobiety w życiu naszego napastnika, kiedy tylko mają taką możliwość, wspierają Roberta prosto z trybun.

Mundial 2018: Takie ciała ma nasza polska reprezentacja

Shakira Shakira www.instagram.com/shakira

Shakira

Jedną z WAGs, która może przyćmić swojego partnera jest Shakira, która od 2010 roku spotyka się z hiszpańskim piłkarzem Gerardem Pique. Sławna piosenkarka, która ma dwóch synów z piłkarzem, z pewnością przyciągnie mnóstwo uwagi kibicując mu podczas mundialu.

Julia Nowak Julia Nowak www.instagram.com/juuulencja

Julia Nowak

Julia Nowak to jedna z najmłodszych WAGs tego mundialu. Dziewczyna Jana Bednarka na pewno zjawi się w Moskwie, by podczas meczu kibicować ukochanemu. 

Dziewczyna Jana Bednarka opowiada o ich pierwszej randce

Antonella Roccuzzo Antonella Roccuzzo www.instagram.com/antoroccuzzo88

Antonella Roccuzzo

Znają się od dzieciństwa, razem są od 10 lat i mają dwójkę dzieci. W zeszłym roku para wzięła ślub, który okrzyknięto ślubem stulecia. Teraz, jako żona Leo Messiego, Antonella kibicować będzie zarówno swojemu mężowi, jak i całej reprezentacji Argentyny.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.