Kinga Rusin pochwaliła się zdjęciem w bikini. 'Idealna figura nic dodać nic ująć' - piszą fani

Nie jest tajemnicą to, że Kinga Rusin jest posiadaczką jednego z lepszych ciał w polskim show biznesie. Przy okazji urlopu, dziennikarka postanowiła opublikować swoje zdjęcie w bikini. Fani nie mogli powstrzymać komentarzy zachwytu.
Kinga Rusin Kinga Rusin www.instagram.com/kingarusin

Od lat jeździ konno

Kinga Rusit jest bardzo aktywną kobietą. Od lat jeździ konno, jednak nie ukrywa, że to dieta odgrywa ogromną rolę w jej życiu. Mało kto wie o tym, że dziennikarka choruje na Hashimoto, a dzięki odpowiedniej diecie jest w stanie utrzymać ciało w dobrej formie oraz dbać o swoje zdrowie i tarczycę.

Kinga Rusin Kinga Rusin www.instagram.com/kingarusin

'Wzór pod każdym względem'

Przy okazji urlopu w Grecji, Kinga postanowiła podzielić się z fanami zdjęciem w bikini. Jej fani nie mogą wyjść z podziwu jak dobrze prezentuje się Kinga, która jak sama mówi taki wygląd, może osiągnąć każdy ciężką pracą nad sobą. Chodzi nie tylko o wygląd fizyczny, ale też radość i pewność siebie które wyraźnie biją z każdego zdjęcia. 

Kinga Rusin Kinga Rusin www.instagram.com/kingarusin

Jaki jest jej sposób na świetny wygląd?

'Wydaje mi się, że prawdziwy sekret mojego 'dobrego wyglądu' tkwi w świadomych wyborach. Nie jem mięsa, lubię się ruszać, nie stosuję używek, pozytywnie myślę, a przede wszystkim, od ponad 9 lat, do pielęgnacji twarzy i ciała używam wyłącznie 100% naturalnych kosmetyków'- wyznała kiedyś swoim fanom.

Kinga Rusin Kinga Rusin www.instagram.com/kingarusin

Choroba tarczycy nie jest dla niej wymówką

'Niektórzy uważają, że jestem dobrym przykładem na to, że pomimo upływu lat można mieć dobrą figurę i skórę w naprawdę niezłej kondycji. 10 lat temu wyglądałam znacznie gorzej. Zmieniłam dietę, przestałam jeść mięso, które zamieniłam na warzywa, zaczęłam pić minimum 2 litry wody lub ziołowych herbat dziennie, ruszam się, kiedy tylko mogę (a nie zawsze mi się chce)' - wyznała dziennikarka.

Kinga Rusin Kinga Rusin www.instagram.com/kingarusin

Motywacja dla wielu kobiet

Kinga Rusin jest doskonałym przykładem, że nawet chorując na Hashimoto, można być w fantastycznej formie - wszystko zależy od nas samych. Dziennikarka mimo upływu lat prezentuje się fenomenalnie - zarówno na czerwonym dywanie, jak i na co dzień.