Doda zdradziła swoim fanom, ile waży: 'Pytacie, więc piszę'

Wszyscy kojarzymy Dodę, jako jedną z bardziej odważnych gwiazd, która jest absolutnie świadoma wszystkich swoich atutów. Od wielu lat piosenkarka cieszy się idealną sylwetką, a ostatnio zdradziła fanom, ile tak naprawdę waży.
Doda zdradziła swoim fanom, ile waży Doda zdradziła swoim fanom, ile waży www.instagram.com/dodaqueen

Doda od lat w centrum show-biznesu

Dorota Rabczewska znana głównie jako Doda w polskim show-biznesie jest już od wielu lat. Mogłoby się rzec, że jest ona jedną z pierwszych celebrytek, które szturmem podbiły polski rynek muzyczny. 

Doda chętnie chwali się szczupłą sylwetką Doda chętnie chwali się szczupłą sylwetką www.instagram.com/dodaqueen

Doda chętnie odsłania ciało na zdjęciach

Na Instagramie Dody możemy znaleźć sporo zdjęć, na których odsłania swoje umięśnione ciało. Widać, że piosenkarka zawsze jest w formie, nic więc dziwnego, że chętnie publikuje takie zdjęcia w sieci - pewnie niejednej osobie dodają motywacji.

Doda zdradziła swoim fanom, ile waży Doda zdradziła swoim fanom, ile waży www.instagram.com/dodaqueen

Ile waży niesamowicie zgrabna piosenkarka?

'Pytacie, więc piszę. Od około 3 lat niezmiennie 53 kg' - napisała na swoim Instagramie Doda, by zaspokoić ciekawość wszystkich jej fanów, którzy zadawali jej to pytanie.

Szczupłe ciało to jej wielki atut Szczupłe ciało to jej wielki atut www.instagram.com/dodaqueen

Szczupłe i jędrne ciało to wielki atut Dody

Doda od zawsze była bardzo szczupłą kobietą, ale mało kto chyba zwrócił uwagę na to, jak bardzo wyrzeźbione, jędrne oraz zgrabne jest ciało piosenkarki.

Doda zdradziła swoim fanom, ile waży Doda zdradziła swoim fanom, ile waży www.instagram.com/dodaqueen

Ogromna metamorfoza piosenkarki

Gwiazda doskonale wie, jakie stylizacje ubierać żeby wyglądać bardzo seksownie. Choć czasy mini spódniczek już u niej minęły, to nadal podkreśla swoją sylwetkę odważnymi stylizacjami. Na przestrzeni lat, Doda przeszła ogromną metamorfozę i teraz wygląda naprawdę zjawiskowo i to pod każdym względem!

Więcej o:
Copyright © Agora SA