Nowy biznes Ewy Chodakowskiej ma ukryty sens. Trenerka wyznała całą prawdę, ale fani nie wierzą w to co mówi

Ewa Chodakowska niedawno w sieci wywołała prawdziwą burzę zmieniając nazwę swojego profilu na Instagramie "Choda style" na "Missionswim". Duża część jej fanów uważała, że gwiazda ich oszukała i oni nie chcą brać w tym udziału. Okazuje się, że jej nowy biznes ma ukryty sens. Jaki?
Ewa Chodakowska ma mnóstwo dobrze prosperujących biznesów Ewa Chodakowska ma mnóstwo dobrze prosperujących biznesów www.instagram.com/chodakowskaewa

Biznes Ewy Chodakowskiej

Nie da się ukryć, że trenerka ma głowę do interesów. Na jej konto co miesiąc z pewnością wpadają pokaźne sumy chociażby dzięki jej marce "Be Raw" ze zdrowymi przekąskami, platformie "Bebio", magazynowi "Be Active", a także siłowni "Artis". Do tego kontrakty reklamowe i liczba zer na koncie Ewy Chodakowskiej wciąż wzrasta. 

Ewa Chodakowska zapowiada na Instagramie 'Zostały dwa tygodnie.. już wiesz co to będzie?'. Fani podejrzewają ją o jedno

Trenerka zmieniła nazwę swojego konta na Instagramie z Choda style na Missionswim Trenerka zmieniła nazwę swojego konta na Instagramie z Choda style na Missionswim www.instagram.com/chodakowskaewa

Nowy pomysł trenerki

Jakiś czas temu Ewa założyła na Instagramie konto o nazwie "Choda style", na którym publikowała tylko zdjęcia jej stylizacji. Osobne konto powstało dla tych, którzy uwielbiają styl trenerki. 

Missionswim to nowy biznes Ewy Chodakowskiej Missionswim to nowy biznes Ewy Chodakowskiej www.instagram.com/chodakowskaewa

Szybka zmiana nazwy profilu

Kilka dni temu zmiana nazwy na koncie Ewy Chodakowskiej wywołała absolutną burzę w sieci, która trwa aż do teraz. Z nazwy "Choda style" powstała tajemnicza nazwa "Missionswim". Wielu od początku domyślało się, że chodzi o stroje kąpielowe, które trenerka zacznie projektować. 

Wiele fanek jest oburzonych zachowaniem Ewy Chodakowskiej Wiele fanek jest oburzonych zachowaniem Ewy Chodakowskiej www.instagram.com/chodakowskaewa

Fanki są oburzone zachowaniem trenerki

Część fanów Ewy nie kryła nie zadowolenia z tego co zrobiła ich idolka. Wielu zarzuciło jej oszustwo, bo zamiast założyć nowe konto i sukcesywnie zbierać fanów, Ewa wystartowała z nowym biznesem z bardzo silnym kontem na Instagramie liczącym ponad 150 tysięcy obserwatorów! Pod zdjęciem promującym nowy biznes mogliśmy przeczytać takie komentarze: 

Nie tak się umawiałyśmy!

Chodakowska sportowe buty zamieniła na szpilki i wyszła w miasto z popularną blogerką i aktorką. Wiedzieliście, że się znają?

Ewa Chodakowska przekonuje, że jej nowy biznes ma wspierać fundacje charytatywne Ewa Chodakowska przekonuje, że jej nowy biznes ma wspierać fundacje charytatywne www.instagram.com/chodakowskaewa

Nowy biznes Ewy ma ukryty sens

Okazuje się, że słowo "misja" znajdujące się w nazwie marki nie jest tam bez powodu. W nowym poście na Instagramie Chodakowska wszystko wyjaśnia. 

Dlaczego @missionswim ? Nareszcie! Mogę powiedzieć WSZYSTKO. Od lat wiele miesięcy w roku spędzam w bikini.. nie było dla mnie zaskoczeniem, ze po drodze dostawałam propozycje współpracy.. nie chciałam jednak być tylko związana z daną marką.. nie chciałam jedynie reklamować produktów.. chciałam stworzyć coś, co niesie ze sobą MISJE. Parę lat temu spotkałam Kobietę, Anne z Sankt Petersburga, która zrobiła na mnie piorunujące wrażenie.. piękne serce, magia.. spokój.. pokora.. dostojeństwo.. chęć niesienia pomocy innym.. przy tym pełen profesjonalizm w pracy.. Kobieta sukcesu - "know how" w jednym palcu.. Dotychczas współpracowała z największymi domami mody na świecie.. żeby po latach wpaść na mnie .. Mrówkę robotnice. Doceniła moją pasję, pracowitość i zaproponowała stworzenie wspólnego projektu.. Marki która obok znakomitych projektantów, pięknych projektów, najlepszej jakości materiałów.. pomaga innym  @missionswim będzie wspierać fundacje charytatywne.. nie jednorazowo, a na stałe.. STĄD NAZWA .. stąd idea, która ma za zadanie INSPIROWAĆ wszystkie marki do dzielenia się swoim sukcesem.. Bo szczęście mnoży się tylko wtedy, kiedy się je dzieli. Dziękuje wszystkim WAM, które nie zwątpiłyście we mnie.. dziękuje za zaufanie! Dziękuje za dobre słowo i wsparcie.. RAZEM MOŻEMY ZMIENIĆ TEN ŚWIAT NA LEPSZE! - napisała. 
Fani nie wierzą w słowa Ewy Chodakowskiej i się z nimi nie zgadzają Fani nie wierzą w słowa Ewy Chodakowskiej i się z nimi nie zgadzają www.instagram.com/chodakowskaewa

Fani nie kupują tłumaczeń Chodakowskiej

Niestety nawet takie tłumaczenie gwiazdy fitness nie przyniosło zbyt wielkiego skutku. Wielu i tak uważa, że trenerka liczy na jeszcze większe wpływy na konto. Swoje argumenty tłumaczą tak. 

Trudno uwierzyć w pomaganie innym... przecież tu o zarabianie pieniędzy chodzi dla siebie, dla swojego interesu. Ludzi, którzy mają misję otwierają fundację, a nie tworzą kostiumy kąpielowe, please trochę powagi w stronę ludzi - napisała jedna z fanek. 

Niektórym z fanów nie podobają się również ceny, które trenerka ma proponować. 

Czekacie na jej kolekcję? 

Ewa Chodakowska wypuściła nową płytę DVD, z którą spalisz nawet 650 kalorii! Co na niej znajdziemy?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.