Doda w ostrych słowach staje w obronie Mariny Łuczenko-Szczęsnej "Nie mówię, że pałam do niej ogromną sympatią, ale jestem empatyczna"

Niedawno jeden z portali plotkarskich w bardzo krytyczny sposób skomentował Marinę Łuczenko-Szczęsną, która obecnie jest w zaawansowanej ciąży. Do tej pory żadna z gwiazda nie poruszyła tego tematu, aż do ostatniej gali, na której zabrała głos sama Doda. Co powiedziała?
Marina i Wojtek Szczęsny poinformowali swoich fanów, że spodziewają się dziecka Marina i Wojtek Szczęsny poinformowali swoich fanów, że spodziewają się dziecka www.instagram.com/marina_official

Hejt na Marinę Łuczenko-Szczęsną

Zdecydowanie piosenkarka nie ma łatwego życia w mediach i choć z pewnością na część rzeczy, które o niej piszą nie ma wpływu to jakiś czas temu miarka się przebrała. Jeden z portali plotkarskich zarzucił Marinie, że oszukuje swoich fanów na Instagramie i photoshopuje... zdjęcia w ciąży! Zdenerwowana Marina wydała w tej sprawie oświadczenie. 

Marina Łuczenko-Szczęsna wydała oświadczenie w sprawie ostatnich sytuacji w sieci Marina Łuczenko-Szczęsna wydała oświadczenie w sprawie ostatnich sytuacji w sieci www.instagram.com/marina_official

Marina Łuczenko-Szczęsna wydała oświadczenie

Kochani,
Jestem zmuszona stanowczo zareagować wobec ostatnich publikacji Pudelka, WP.pl i Faktu, a także innych przedstawicieli mediów na temat mój i mojej rodziny. Moją ciążę, a więc jedną z najważniejszych i najintymniejszych spraw w życiu kobiety, media te usiłują przedstawiać jako sprawę publiczną. Ja, moja rodzina, a przede wszystkim mój brzuch i życie, które w nim rośnie są traktowane przez te media, jak komercyjny produkt, który ma się sprzedać jako news. Ponieważ nie tylko dla mnie, ale dla każdej kobiety ciąża to wspaniały, jeden z najważniejszych okresów w życiu, naszą decyzją było, aby pozostała ona tylko naszym przeżyciem i nigdy nie stała się częścią mojej obecności medialnej. Za sprawą tych mediów stało się jednak inaczej.
Każdy człowiek ma prawo do prywatności i intymności. Media te naruszają jednak nie tylko mój spokój i prywatność, ale także mojej rodziny. Moja mama, która nie jest i nigdy nie była osobą publiczną, również stała się obiektem doniesień tych mediów, łącznie z publikacją jej wizerunku bez jej zgody.
Zachowanie mediów wobec mnie i moich bliskich, w tym nienarodzonego jeszcze dziecka, uważam za niemieszczące się w kanonach jakiegokolwiek dziennikarstwa, naruszające podstawowe zasady etyki żerowanie na moim życiu intymnym, które zadecydowałam się chronić. Ani ja, ani moja rodzina, ani nikt inny - niezależnie od tego kim jest i co w życiu robi - nie powinien i nie może być traktowany jak produkt medialny, jedynie na potrzeby takich lub innych newsów i przychodów z reklam. Każdy z nas ma prawo do swojej intymności, niezależnie od tego czym się zajmuje.
Poza wszelką dyskusją pozostawiam sprawy czysto prawne, że to co się dzieje narusza dobra osobiste zarówno moje jak i mojej rodziny. Myślę, że każdy z Was potrafi ocenić działalność mediów i poziom przekazywanych przez nie informacji, z sugerowaniem, że ostatnie miesiące okłamywałam fanów włącznie. To, że nie dzielę się takim tematem nawet z najbliższymi, managementem, ani z osobami obserwującymi mnie na Instagramie jest i pozostanie moją prywatną sprawą - napisała na Instagramie. 

Marina wrzuca zdjęcie z meczu Polska - Urugwaj, a pod nim prawdziwa burza 'Olewałam 3 lata, teraz będę tylko pozywać'

Doda nie zgadza się na hejt w sieci, który dotyczy coraz więcej osób Doda nie zgadza się na hejt w sieci, który dotyczy coraz więcej osób www.instagram.com/dodaqueen

Hejt w sieci

Niestety żyjemy w czasach gdzie niektórzy ludzie czerpią pożywkę z hejtu. Coraz więcej młodych osób właśnie przez takie zachowania popada w depresję, a niestety niektórzy nawet idą o krok dalej i przez opinie innych popełniają samobójstwa. Podczas ostatniej gali gwiazd Doda zabrała w tej sprawie głos i w bardzo ostrych słowach skomentowała ostatnie wydarzenia. 

Doda w publicznej przemowie podczas jeden z gal wsparła Marinę Łuczenko-Szczęsną Doda w publicznej przemowie podczas jeden z gal wsparła Marinę Łuczenko-Szczęsną www.instagram.com/dodaqueen

Doda wspiera Mariny Łuczenko-Szczęsnej

Z pewnością nikt się nie spodziewał, że to właśnie Doda stanie w obronie Mariny. Podczas odbierania nagrody w kategorii "Metamorfoza Roku" Doda wspomniała historię koleżanki po fachu i ostro ją skomentowała. 

Największy polski portal ostatnio zrobił medialny lincz na polskiej piosenkarce w zaawansowanej ciąży. Nie mówię, że pałam do niej ogromną sympatią, ale jestem empatyczna i nie pozwolę na nic takiego! Wszyscy jak tu siedzimy powinniśmy zareagować, ponieważ udawanie, że nas to nie dotyczy tylko pozwala na takie działanie - powiedziała. 
Doda odniosła się do hejtu w całym internecie, nie tylko skierowanym w stronę osób publicznych, ale również dzieci Doda odniosła się do hejtu w całym internecie, nie tylko skierowanym w stronę osób publicznych, ale również dzieci www.instagram.com/dodaqueen

Piosenkarka podała inne przykłady hejtu w internecie

Niestety publiczny lincz w sieci dotyczy nie tylko gwiazd i osób publicznych, ale również zwykłych ludzi, nastolatków czy dzieci. O tym również w swojej przemowie wspomniała Doda

Powinniśmy innym dawać przykład, bo później wszyscy są w szoku, że 14-letni Kacper popełnia samobójstwo, bo w szkole ma nagonkę bo nosi rurki, że Dominik się wiesza, ponieważ wszyscy się śmieją, że jest gejem. Sorry, nasz show-biznes daje przykład taki, jaki daje. - mówiła poruszona Doda.

Doda kusi seksownym ciałem na swojej nowej okładce. Widzieliście, że ma taki sześciopak na brzuchu?

Do tej pory tylko Doda zabrała głos w sprawie Mariny Łuczenko-Szczęsnej Do tej pory tylko Doda zabrała głos w sprawie Mariny Łuczenko-Szczęsnej www.instagram.com/dodaqueen

Wielka odwaga Dody

Tak, jak wcześniej wspomnieliśmy do tej pory nikt nie miał odwagi odnieść się do tego co wydarzyło się w ostatnim czasie z ciężarną Mariną Łuczenk-Szczęsną. Dopiero Doda zabrała głos w sprawie i tym samym po raz kolejny poruszyła bardzo trudny temat. Miejmy nadzieję, że jej przemowa nie pójdzie w las, a niektórzy ludzie i media zaprzestana tak ogromnego hejtu. My serdecznie gratulujemy Dodzie odwagi, a Marinie życzymy spokojnego rozwiązania! 

Ewa Farna pokazując brzuch odpowiada na hejt sióstr Godlewskich. W odróżnieniu od nich, pokazała klasę

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.