Kylie Jenner po raz pierwszy pokazała brzuch po porodzie bez żadnych filtrów. Zaskoczeni?

Kylie Jenner już jakiś czas temu pochwaliła się tym, jak wygląda jej brzuch kilka tygodni po porodzie. Na krótkim filmiku mogliśmy zobaczyć, że Jennerka bardzo szybko wróciła do formy. Teraz gwiazda pokazała zdjęcie bez żadnego filtra. Czy tego się spodziewaliśmy?
Prawda wyszła na jaw Prawda wyszła na jaw www.instagram.com/khloekardashian

Ta ciąża została owiana tajemnicą

Aż ciężko w to uwierzyć, że tak długo udało jej się to ukryć w tajemnicy. Cała rodzina Kardashianów znana jest z tego, że pokazuje całe swoje prywatne życie w telewizyjnym show "Z kamerą u Kardashianów", a także w swoich social mediach. 

Ćwiczenia w ciąży Które wybrać, żeby sobie nie zaszkodzić?

Ciąża Kylie Jenner Ciąża Kylie Jenner www.instagram.com/kyliejenner

Kylie w tym roku została mamą

Ostatecznie dowiedzieliśmy się o porodzie tak naprawdę na kilka tygodni przed. Nie musieliśmy wcale długo czekać by zobaczyć twarz jej córeczki. 

Dumny tata pochwalił się córeczką Dumny tata pochwalił się córeczką www.instagram.com/travisscott

Jennerka pokazała małą córeczkę

Choć na pierwszym zdjęciu, które opublikowała Kylie kilka miesięcy temu nie widzieliśmy całej twarzy dziewczynki, to już jakiś czas później celebrytka pokazała Stormi w całej okazałości. W sieci pojawiły się komentarze, że jej dziecko podobne jest do ochroniarza, tym samym zarzucając jej zdradę. 

Powrót do formy po ciąży - jakie ćwiczenia może wykonywać młoda mama? (wideo)

Płaski brzuch Kylie Jenner miesiąc po porodzie Płaski brzuch Kylie Jenner miesiąc po porodzie www.instagram.com/kyliejenner

Szybki powrót do formy

Również na takie zdjęcie Kylie nie kazała nam długo czekać. Miesiąc po urodzeniu Stormi opublikowała filmik na Instagramie, na którym pochwaliła się płaskim brzuchem. Wielu i tak jednak twierdziło, że to photoshop lub stare wideo. 

Płaski brzuch Kylie Jenner kilka miesięcy po porodzie Płaski brzuch Kylie Jenner kilka miesięcy po porodzie www.instagram.com/kyliejenner

Jak Kylie wygląda teraz?

Ostatecznie jakiś czas temu Jennerka postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące jej sylwetki. Tym samym pokazała fotkę bez żadnych filtrów, na której widzimy ogromny biust młodej mamy, wąską talię i szczupły brzuch. 

15 ćwiczeń na mięśnie brzucha, które możesz zrobić w domu [FIT MAMA]

Kylie Jenner relaksuje się na wakacjach odsłaniając szczupłe ciało kilka miesięcy po porodzie Kylie Jenner relaksuje się na wakacjach odsłaniając szczupłe ciało kilka miesięcy po porodzie www.instagram.com/kyliejenner

Jak udało jej się tak szybko wrócić do formy?

Niestety póki co Kylie nie zdradziła swojego sposobu na tak szybki powrót do formy po urodzeniu dziecka, ale znając ją i jej zamiłowanie do operacji plastycznych nie obyło się bez ingerencji lekarza. A wy co o tym myślicie? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.