Ewelina Lisowska chwali się umięśnionym brzuchem, a przy okazji zdradza swoją niebezpieczną pasję. Wiedzieliście, że ona tak trenuje?!

Piosenkarka Ewelina Lisowska znana nam wszystkim głównie dzięki piosence "W Stronę Słońca" coraz częściej chwali się umięśnionym ciałem. Okazuje się, że gwiazda taki efekt osiągnęła dzięki swojej dość niebezpiecznej pasji. Jakiej? Sprawdźcie sami!
Ewelina Lisowska to jedna z popularniejszych polskich piosenkarek Ewelina Lisowska to jedna z popularniejszych polskich piosenkarek www.instagram.com/ewelinalisowskaofficial

Ewelina Lisowska jest piosenkarką

Swoją karierę zaczynała w dwóch programach typu talent show czyli "Mam Talent" i "X Factor", w którym ostatecznie udało jej się dojść do półfinału. Gwiazda tak spodobała się jednej z wytwórni, że podpisali z nią kontrakt i od tego czasu jest ona na polskim rynku muzycznym. 

Ewelina Lisowska uwielbia chwalić się szczupłym ciałem w social mediach Ewelina Lisowska uwielbia chwalić się szczupłym ciałem w social mediach www.instagram.com/ewelinalisowskaofficial

Ewelina ma bardzo szczupłą sylwetkę

Praktycznie od zawsze gwiazda może pochwalić się szczupłym ciałem. nikt chyba jednak nie przypuszczał, że taki efekt udało jej się osiągnąć dzięki pewnym treningom. Jakim? Czytaj dalej. 

10 najlepszych ćwiczeń dla kobiet. Wybrałyśmy TE najskuteczniejsze!

Ewelina Lisowska chwali si umięśnionym brzuchem Ewelina Lisowska chwali si umięśnionym brzuchem www.instagram.com/ewelinalisowskaofficial

Umięśniony brzuch gwiazdy

Gwiazda coraz częściej na swoim Instagramie chwali się płaskim, umięśnionym brzuchem. Pod jednym ze zdjęć dodała hashtag "fighter" co jej fanom dało do myślenia.  

Ewelina Lisowska ma bardzo niebezpieczną pasję Ewelina Lisowska ma bardzo niebezpieczną pasję www.instagram.com/ewelinalisowskaofficial

Gwiazdy trenują sztuki walki

Od dłuższego czasu w naszym show-biznesie możemy zaobserwować trend na sztuki walki wśród gwiazd. Sylwia Nowak postawiła na boks, Zosia Ślotała na karate, a Ewelina Lisowska? Zobacz niżej! 

Rób 10 tych prostych rzeczy, żeby schudnąć i utrzymać wymarzoną wagę!

Ewelina Lisowska trenuje kickboxing Ewelina Lisowska trenuje kickboxing www.instagram.com/ewelinalisowskaofficial

Ewelina Lisowska trenuje kickboxing

Gwiazda zdecydowała się na dość nietypową sztukę walki, a do tego trochę nawet niebezpieczną. Kickbixng to połączenie treningu bokserskiego z kopnięciami. W efekcie otrzymujemy naprawdę mocny wycisk, a do tego uczymy się samoobrony. 

Umięśniony brzuch Eweliny Lisowskiej to zasługa treningów kickboxingu Umięśniony brzuch Eweliny Lisowskiej to zasługa treningów kickboxingu www.instagram.com/ewelinalisowskaofficial

Ewelina chętnie chwali się filmikami z treningów

Na jej profilu znajdziemy coraz więcej filmików z sali treningowej. Widać na nich, że ta drobna piosenkarka rzeczywiście ma moc i bardzo przykłada się do wszystkich poleceń wydawanych przez swojego trenera. Wiedzieliście, że ona potrafi tak uderzać?! 

5 ćwiczeń, dzięki którym spalisz nawet 1500 kalorii dziennie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.