Seksowna Sara Boruc na wakacjach z Arturem. Takiej formy gwiazda nie miała jeszcze nigdy

Sara Boruc to jedna z najseksowniejszych kobiet w naszym, polskim show-biznesie. Gwiazda obecnie przebywa ze swoim mężem na wakacjach w bajecznym Meksyku skąd oczywiście raczy nas obszerną relacją. Sara nie odpuszcza treningów i niedawno pochwaliła się seksownym ciałem.
Tego brzucha zazdroszczą jej wszystkie koleżanki Tego brzucha zazdroszczą jej wszystkie koleżanki www.instagram.com/saraborucmannei_real

Sara Boruc uwielbia chwalić się ciałem

W sumie wcale nas to nie dziwi, bo mieć taką formę po dwóch porodach, jaką ma Sara to naprawdę sztuka. Gwiazda uwielbia pozować w skąpych bikini, pięknie odsłaniających jej umięśnione ciało. 

Sara z mężem Arturem Sara z mężem Arturem www.instagram.com/saraborucmannei_real

Jest żoną Artura Boruca

Artur Boruc, to jeden z naszych najlepszych piłkarzy, który niedawno zakończył swoją karierę reprezentacyjną, ale nadal możemy obserwować go na angielskich boiskach. Sara uwielbia spędzać czas z mężem i chwalić się wspólnymi zdjęciami. 

Sara Boruc z mężem Arturem na wakacjach Sara Boruc z mężem Arturem na wakacjach www.instagram.com/saraborucmannei_real

Rajskie wakacje w Meksyku

Para obecnie przebywa na wakacjach w modnym w tym roku Meksyku. Choć na ich profilach znajdziemy tylko jedne zdjęcie z basenu, to Sara Boruc na swojej relacji pokazała nam znacznie więcej. 

Świetna forma Sary Boruc Świetna forma Sary Boruc www.instagram.com/saraborucmannei_real

Świetna forma gwiazdy

Sara Boruc na swoim Insta Story pochwaliła się krótkim filmikiem po wspólnym treningu z mężem. My zwracamy szczególną uwagę na jej mocno wyrzeźbiony brzuch! Wow, takiego ciała może pozazdrościć jej nie jedna trenerka! 

Sara Boruc ma boskie ciało Sara Boruc ma boskie ciało www.instagram.com/saraborucmannei_real

W czym tkwi sekret jej szczupłej sylwetki?

W jednym z naszych wywiadów przyznała, że stara się ćwiczyć regularnie, ale nigdy na siłowni. 

Trenuję minimum trzy razy, ale nie ukrywam, że staram się ćwiczyć codziennie. Nie jest tak, że codziennie robię mocny trening. Rzeczywiście trzy razy w tygodniu daję z siebie maksimum na treningu, a przez resztę dni staram się robić zawsze coś. Uwielbiamy jeździć z dziećmi na rowerach czy spacerować nad morzem, do którego mamy bardzo blisko - powiedziała w wywiadzie. 

Sara Boruc reklamuje swoją biżuterię Sara Boruc reklamuje swoją biżuterię www.instagram.com/sinbymannei

Nie tylko trening, ale również dieta

Oczywiście żeby osiągnąć taki efekt nie można tylko trenować, ale zdrowo się odżywiać. Sara czerpie inspiracje i motywację od koleżanki Ani Lewandowskiej. 

Najlepsze ciało polskiego show-biznesu? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.