52-letnia siostra Justyny Steczkowskiej chwali się boskim ciałem na Instagramie. Wygląda lepiej niż piosenkarka?

Wszyscy zachwycają się nad figurą Justyny Steczkowskiej, która mimo swojego wieku wygląda obłędnie. Tak płaski brzuch w wieku 46 lat chciałaby mieć każda z nas. Po piętach depcze jej starsza siostra Agata, która na Instagramie pokazuje swoją sylwetkę. Dobre geny?
Justyna Steczkowska ma 46 lat Justyna Steczkowska ma 46 lat www.instagram.com/justynasteczkowska/?

Justyna Steczkowska wygląda znakomicie

Nie da się ukryć, że piosenkarka mimo tego, że ma 46 lat wygląda świetnie. Płaski brzuch, szczupłe, długie nogi to jej wielkie atuty. Warto dodać, że gwiazda ma trójkę dzieci, dlatego tym, bardziej jesteśmy w szoku, jak wygląda jej sylwetka.

Siostry Steczkowskie Siostry Steczkowskie www.instagram.com/justynasteczkowska/?

Justyna ma siostrę Agatę

O której robi się coraz głośniej. Agata Steczkowska to starsza siostra Justyny, która również bardzo związana jest z branżą muzyczną. Mało kto jednak wie, jakie sukcesy odniosła w swojej karierze. 

Agata Steczkowska związana jest z muzyką Agata Steczkowska związana jest z muzyką www.instagram.com/agatasteczkowska

Agata Steczkowska zajmuje się muzyką klasyczną

Szerokie grono fanów bardziej kojarzy jej siostry ze względu na typ muzyki, który tworzą. Agacie jednak daleko do popu gdyż jest ona dyrygentką, pianistką, kompozytorką i wiolonczelistką. W przeciągu 34 lat swojej kariery zagrała ponad 1000 koncertów, a także wykształciła ok. 5000 wychowanków. 

Agata Steczkowska jest modelką Agata Steczkowska jest modelką www.instagram.com/agatasteczkowska

Agata jest także modelką

I w sumie wcale nas to nie dziwi patrząc na jej idealną figurę. Niedawno gwiazda pochwaliła się zdjęciami w kostiumie kąpielowym, które wykonała jej córka. Przypomnijmy, że ma ona 52 lata! 

Seksowna Agata Steczkowska w bikini Seksowna Agata Steczkowska w bikini www.instagram.com/agatasteczkowska

Steczkowska w bikini

Agata zapewnia, że fotki z wakacji nie są obrobione przez żaden program graficzny. 

To były zdjęcia, które zrobiła mi moja córka. Byłam w raju, bo to było moje marzenie żeby chociaż raz w życiu zabrać moje dziecko do raju. Wiele lat oszczędzałam i czekałam na okazję, kiedy będę mogła z nią tam na spokojnie polecieć. I kiedy zobaczyłam ten raj, ten cudowny kolor oceanu, tę plażę, przyrodę. Oszalałam ze szczęścia. Róża tylko pstrykała zdjęcia. Ani tam Photoshopu, ani tam żadnego makijażu. Nie trzeba filtrów, tam są takie kolory, bo tam jest taki kąt padania słońca. Nie miałam nawet w głowie żeby to gdziekolwiek publikować, ale to przeciekło i cieszę się z tego, dlatego że wyglądam tak jak wyglądam, bawię się tak jak się bawię - powiedziała w jednym z wywiadów.
Agata Steczkowska na wakacjach Agata Steczkowska na wakacjach www.instagram.com/agatasteczkowska

Wygląda lepiej niż siostra?

Jedno jest pewne rodzina Steczkowskich z pewnością ma dobre geny, bo nie tylko Justyna i Agata Steczkowska wygląda świetnie, ale również Magda, która także związana jest z muzyką. Mimo wszystko Agata Steczkowska jest z nich najstarsza i może pochwalić się jedną z lepszych sylwetek w polskim show-biznesie. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.