50 letnia Joanna Przetakiewicz odsłania długie nogi i pośladki tym samym zachęca do akceptacji własnego ciała. W punkt?

Joanna Przetakiewicz to jedna z tych gwiazd, która mimo wieku może pochwalić się naprawdę boską sylwetką. Gwiazda prywatnie przyjaźni się z Ewą Chodakowską i z pewnością to właśnie od niej czerpie motywacje. Teraz odsłania długie nogi i pośladki. Dobrze wygląda?
Joanna Przetakiewicz ma 50 lat Joanna Przetakiewicz ma 50 lat www.instagram.com/joannaprzetakiewicz

Joanna Przetakiewicz w zeszłym roku skończyła 50 lat

Jedna z naszych najpopularniejszych projektantek w zeszłym roku skończyła 50 lat. Mimo wieku, gwiazda wygląda fenomenalnie, a nawet lepiej niż kilkanaście lat temu. 

Joanna Przetakiewicz ma 3 synów Joanna Przetakiewicz ma 3 synów www.instagram.com/joannaprzetakiewicz

Gwiazda ma trzech synów

I każdy z nich to niezły przystojniak. W programie Magdy Mołek, Joanna przyznała, że pierwszego syna urodziła w bardzo młodym wieku. 

Joanna Przetakiewicz przyjaźni się z Ewą Chodakowską Joanna Przetakiewicz przyjaźni się z Ewą Chodakowską www.instagram.com/joannaprzetakiewicz

Joanna Przetakiewicz przyjaźni się z Ewą Chodakowską

Niedawno okazało się, że Joanna Przetakiewicz i Ewa Chodakowska przyjaźnią się już od 6 lat. Trenerka zaprosiła projektantkę do wspólnego tajemniczego projektu, który z pewnością już wkrótce ujrzy światło dzienne. 

Gwiazda dużo trenuje Gwiazda dużo trenuje www.instagram.com/joannaprzetakiewicz

Gwiazda dużo ćwiczy

Pewnie też za sprawą swojej przyjaciółki Ewy Chodakowskiej. Na co dzień Joanna korzysta jednak z porad swojego trenera personalnego, a także próbuje takich sportów, jak balet. 

Joanna Przetakiewicz pokazała długie nogi Joanna Przetakiewicz pokazała długie nogi www.instagram.com/joannaprzetakiewicz

Długie nogi projektantki

Niedawno Joanna pochwaliła się seksownymi długimi nogami w kusej stylizacji. Pod postem zamieściła obszerny opis dotyczący akceptacji. Co w nim napisała? Czytaj niżej. 

Joanna Przetakiewicz odsłoniła pośladki Joanna Przetakiewicz odsłoniła pośladki www.instagram.com/joannaprzetakiewicz

Joanna odsłoniła pośladki

Projektantka nie tylko pochwaliła się zgrabnymi nogami, ale również pupą. Przeczytajcie jednak co napisała pod zdjęciem. 

RADOŚĆ. Wcale nie musimy być piękne ani idealne. Ale koniecznie musimy czuć się atrakcyjne. Nieskrępowanie wstydem, umiejętność czerpania z życia są bardziej magnetyczne niż niepewność. Dużo bardziej niż powierzchowna uroda. Jeśli chodzi o akceptację ciała - tu powinnyśmy brać przykład z mężczyzn - oni nie mają nawet połowy kobiecych wątpliwości, lubią siebie nawet wtedy, kiedy ich ciało nie przypomina greckich bogów - i to jest dobry trop!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.