Kolejny obóz Ani Lewandowskiej w Dojo Stara Wieś trwa, ale to co zrobiła mała Klara zszokowało wszystkich

Od niedzieli w Dojo Stara Wieś trwa już kolejny obóz Ani Lewandowskiej. Tym razem to nie sama trenerka wzbudza największe zainteresowanie, a jej córka Klara. To co zrobiła przeszło nasze najśmielsze oczekiwania.
Obozy Ani w Dojo Stara Wieś Obozy Ani w Dojo Stara Wieś www.instagram.com/annalewandowskahpba

Obozy Ani w Dojo Stara Wieś

Ania Lewandowska to była zawodniczka reprezentacji Polski w karate. To właśnie w Dojo Stara Wieś Ania spędziła kilka dobrych lat swojego życia przygotowując się do największych imprez sportowych. Teraz w tym miejscu organizuje swoje obozy. 

W tym roku frekwencja dopisała na obozach Ani Lewandowskiej W tym roku frekwencja dopisała na obozach Ani Lewandowskiej www.instagram.com/annalewandowskahpba

W tym roku frekwencja dopisała

Zresztą tego można było się spodziewać. Obozy Ani Lewandowskiej wyprzedają się zazwyczaj w kilkanaście minut. Póki co żadna z gwiazd z polskiego show-biznesu nie oznaczyła się, że jest na obozie, ale wśród uczestniczek jest np. żona Kamila Glika, Marta

Ania dba o swoje uczestniczki Ania dba o swoje uczestniczki www.instagram.com/annalewandowskahpba

Ania dba o swoje uczestniczki

Tak, jak przy okazji poprzedniej edycji campu Ania dla wszystkich przygotowała powitalny "Welcome pack", w którym znajdziemy oczywiście produkty z jej sklepu Foods by Ann, ale również szampon czy superfoods. 

Mała Klara na obozie z mamą Mała Klara na obozie z mamą www.instagram.com/annalewandowskahpba

Mała Klara na obozie z mamą

Oczywiście poza uczestniczkami na obozie nie mogło zabraknąć Healthly Teamu Lewandowskiej i... małej Klary. To właśnie ona zaskoczyła wszystkich tym co zrobiła. 

Klara Lewandowska biega na obozie mamy Klara Lewandowska biega na obozie mamy www.instagram.com/annalewandowskahpba

Klara Lewandowska biega na obozie mamy

Kilka dni temu Klara skończyła równo roczek. Z pewnością, jak większość rodziców również Lewandowska czekała na moment, kiedy jej córka zacznie chodzić. Okazuje się, że Klara nie chodzi, a biega! Zobaczcie tylko to słodkie wideo. 

Czy Klara pójdzie w ślady mamy? Czy Klara pójdzie w ślady mamy? www.instagram.com/annalewandowskahpba

Czy Klara pójdzie w ślady mamy?

To bardzo ważne by dzieci od najmłodszych lat miały do czynienia ze zdrowym stylem życia i aktywnością fizyczną. Ania kiedy tylko może zabiera swoją córeczkę na treningi, obozy, a nawet eventy treningowe jak ten chociażby we Wrocławiu. Myślicie, że Klara także będzie trenowała karate, jak mama, a może wybierze zupełnie inny sport? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.